Şimdi Ara

ARKADASLAR KARIŞIK BI DURUM VAR TAVSİYE?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler simdi benim bi kiz arkadasim var bende 12.sinifim o da. 18 ay oldu olcak inşallah cok seviyoruz birbirimizi. Simdi onun ygs batik sayisalciydi iki buçuk ay kala yapamicam dedi sozel kasti. Benim zannimca 9 10 k bisey gelicek mf3. Onun bilmiyoruz daha tabi. Ayni sehire gitmemiz lazim beyler tiptan daha önemli benim için mutluluk için. Nasi bi yol izlemem lazım. O ilcede bide ben merkez ayda bi goruserek yuruttuk bida ayrılık olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneyici23 -- 24 Ekim 2020; 17:33:12 >
  • Uzak veya yakın olması sizin sevginizi değiştirmez aksine güçlendirir,9-10kyı sakın cope atma once meslek sakın yanlıs tercih yapma istiyorsa bir sene daha girer seninle aynı yeri kazanır vs

• Tabi böyle dusunmekte siz de haklisiniz da biz seviyoruz abi. Zaten onun için dusuk bi yer yapmicaz. Benim gidebildigim en iyi yere onun da gelmesi hedef mesela en iyi benim aydin tip tutuyosa o da oraya gelicek.bunun icin tercihleri nasi yapıcaz onu sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: skugga1

dediğimi yanlış anlama ama o kızdan muhtemelen ayrılacaksın. eğer sırf onla aynı yere gitmek için bir tercih yaparsan o tercihden sonra pişman olabilirsin. benim sana tavsiyem eğer o olmasaydı nasıl tercih yapacaksan şimdi de aynı şekilde tercih yap.

+1
  • Hocam ben anlatamadim galiba. Öyle ask gozumuzu kor etmedi yani o dusuk bölüme benden önce karsi cikar ki bende öyle bisey yapmam. Benim gittiğim yere onun da gelmesi lazım ama onun iyi bişey gelmezse ona yazik olsun istemiyorum. Bi sene daha kalması icin ikna etsem ben nasi dayanicam bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzjjj

Hocam ben anlatamadim galiba. Öyle ask gozumuzu kor etmedi yani o dusuk bölüme benden önce karsi cikar ki bende öyle bisey yapmam. Benim gittiğim yere onun da gelmesi lazım ama onun iyi bişey gelmezse ona yazik olsun istemiyorum. Bi sene daha kalması icin ikna etsem ben nasi dayanicam bilmiyorum
    ç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneyici23 -- 24 Ekim 2020; 17:33:19 >
  • bro benim de olmuştu öyle 11. sınıftan 12. sınıfa kadar 1 seneden fazla çıktı hatta 10da da konuşuyoduk evlenceğimizden okadar emindim ki ama bitiyor bence tercihini etkilemesin ya da o senin şehrinden bişeyler okusun
  • hasta mısın hacı sen önce kendini sağlama almak varken hayatını kurtarmak varken tıptan daha önemli demek nedir? bırakı kızı git tıpa sonra gör sen kızları eğer ille mutluluk istiyosan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.