Şimdi Ara

Arkadaşlar Iphone 3gs 'im kendi kendine kapanıp açılıyor yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum uzun süre önce bir kaç kere kendi kendine açılıp kapanmıştı ve geçmişti bu durum hemen. ama şuanda 2 gündür kendi kendine açılıp kapanıyor kendi kapanmadan yetişip ben kapatırsam sıkıntı yok geri açılmıyor ama kendi kapandığı zaman açılıyor kendi kendine ve 2-3 dk sürmeden kendi kapanıyor.. yardım edenlere şimdiden tşk..

• Ayarlar>genel>hakkında>tanılar ve kullanım> tanılar ve kullanım verilerin de panic.plist diye bir şey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Ayarlar>genel>hakkında>tanılar ve kullanım> tanılar ve kullanım verilerin de panic.plist diye bir şey var mı?

hocam bende de aynı sorun var fakat dediğiniz bölüme telefon girmiyor. donup kalıyor
  • Arkadaşlar bendede 3GS cihazı var bendede o sorun oldu telefon aralıklı olarak kendiliğinden açılıp kapanıyodu sorunu iTunes den resetleyer çözdüm ysni telefonu sıfırladım.Gelelim nasıl yaptığıma telefonumu kapatıyoruz daha sonra telefonun usb ucunu bilgisayara takıyoruz ama bilgisayarınızda iTunes olması gerekiyor.Usb ucunu taktıktan sonra telefonun home tuşuna basılı tututup kablonun diğer ucunu telefona takıyoruz ama eliniz hala basılı olacak sonra telefon açılınca elinizi çekebilirsiiz.Daha sonra telefonunuzda iTunes işaareti gelicek bu arada bilgisayarınzdada iTune açılaacak size restore edelimmi diye soracak siz tamam deyin.sonra klavyeden shift tuşuna basılı tutun ve ardından iTunesdeki geri yükle yzan yere basın sonra oradan yazılımınızı seçin mesela benmki son yazılım iOS 6.1.3 yazılımı indirin daha sonra o shift+restoreye basınca o indirdiğiniz dosyayı seçin ve tamam deyin sonra restore deyin telefon resetlenmeye başalayacaktır. Umarım bu sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olmuşumdur..

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirops

Arkadaşlar bendede 3GS cihazı var bendede o sorun oldu telefon aralıklı olarak kendiliğinden açılıp kapanıyodu sorunu iTunes den resetleyer çözdüm ysni telefonu sıfırladım.Gelelim nasıl yaptığıma telefonumu kapatıyoruz daha sonra telefonun usb ucunu bilgisayara takıyoruz ama bilgisayarınızda iTunes olması gerekiyor.Usb ucunu taktıktan sonra telefonun home tuşuna basılı tututup kablonun diğer ucunu telefona takıyoruz ama eliniz hala basılı olacak sonra telefon açılınca elinizi çekebilirsiiz.Daha sonra telefonunuzda iTunes işaareti gelicek bu arada bilgisayarınzdada iTune açılaacak size restore edelimmi diye soracak siz tamam deyin.sonra klavyeden shift tuşuna basılı tutun ve ardından iTunesdeki geri yükle yzan yere basın sonra oradan yazılımınızı seçin mesela benmki son yazılım iOS 6.1.3 yazılımı indirin daha sonra o shift+restoreye basınca o indirdiğiniz dosyayı seçin ve tamam deyin sonra restore deyin telefon resetlenmeye başalayacaktır. Umarım bu sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olmuşumdur..

panic.plist hatası varsa?

• http://www.imageresim.com/images/57895037359967532385.jpg
    GİRİN BAKIN 2 TANE DEMİR VAR ONU KALDIRIN OLMASSA YÜZÜME TÜKÜRÜN

• cıhazın yuzde 99 jb lı cunku orjınal fw de boyle hatalar olmaz yapman gereken yenı sorunsuz fw ındırıp yuklemen ,bazen yukleme sırasında bazı dosyaları eksık kopyalıyor bu tur hatalar olusabılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aynı sorun şuan benim başıma geliyor telefon yarım saattir kapanıp açılyor ve hala da devam ediyor , kesin çözüm noktasında önerileriniz nedir şimdiden teşekkürler
    bu arada panic.plist diye birşey de yazıyor o bölüme geldiğimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meting1 -- 5 Aralık 2013; 11:36:33 >
  • muhammed5666 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba mesaji epey olmus atali ama ben yine sansimi denemek istedim. Bu demir parcalari olan resmi bir daha yukleyebilirmisin 3gs icin olani. Tesekkurler

• Kardrşim onun tek sebebi var: yıl olmuş 2015

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.