Şimdi Ara

arkadaşlar hangisi tiguanmı audi q 5 mi ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar .... arabaların tercihi konusunda kararsızım ....

istediğim özellikler:::

çok sağlam olmalı....kaza durumlarında iskeleti kaportoprtası sağlam bi araba istiyorum...

araziye gidecek...her türlü arazi şartlarında kullanabileceğim çekiş gücü iyi çamurda batmayacak karda kalmıyacak bir araba oolsun istiyorum....

iç hacmi büyük tatillerde gezilerde ailece çıktığımda bol eşya alabilecek iç hacmi büyük bi araç istiyorum...

yakıtıda abartılı olmayan bir araç istiyorum....

araştırmalarım tiguan ile q5 yönlendirdi siz olsanız bunlardan hangisini seçersiniz...

başka barka modelde olabilir....

elimdeki aracım ford 2012 model 110 hp connet ....bu araba arazide çok hantal bide bana göre torosun biraz daha gelişmiş hali...ilk arabam 92 torostu...

şimdi isteğim asfaltta uzun yolda konfor atik olsun...arazide güçlü karda çamurda kalmayan iç hacmi büyük ailece rahatça uzun yol yapacağım bir araç olsun....

limit 100-180 bin tl arası...

yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum saygılarımla...

• tiguan ile audi Q5 kıyaslanamaz.bir Q5 sahibi olarak bunu hakaret kabul ederim.anlatabildim sanırım...
  • Arkadaşım kızmana gerek yok bir q7 kullanan arkadaşım q5 in araba olmadığını okadar parayı boşuna vereceğini mantıkı olalın tiguan almak olduğunu belirtti.... Mesela bana öyle bir kıyaslaki hakaret ettiğimi kabulleneyim ....

Kıyaslaman basit bir kaç aksesuarsa seninkini hakaretten saymıyacam rahat ol..... Hadi bakalım kıyasla şu 7 farkı bulalım.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q5 alacağına 3 tane tiguan al rahat et.tatmin oldunmu...
  • Arkadaşım 2 tane ancak alırsın ..... Bu kadar fiyat farkını kılan ne bana bunları açıkla her pahlı olan iyidir demek mantıklı değil neticede ikiside alman arabası....... Farkları ney ? Saygılarımla..;;

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • audideki malzeme kalitesi daha iyi onun dışında tiguanda alsan pişman olacağını sanmıyorum.üstelik paranda cebinde kalır.
  • tiguan alacağına dacia alsın.parasıda cebine kalsın.aynı mantığa göre.yada hiçbişey alma hepsi kalsın...
  • A1>Polo
    A3>Golf
    A4>Passat
    Q5>Tiguan
    Q7>Touareg

Aynı sınıf ve akraba araçlar. Hatta motor ve çoğu parçalar aynıdır.
    Ama biri Audi, diğeri Wv. Wv kötü mü? Asla değil. Ama Audi biraz daha kaliteli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.