Şimdi Ara

arkadaşlar cihaz tavsiyenize ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elimdeki samsung pro'dan SIKILMAM neticesinde
    butcem 600 tl dir ve bu butceye gore onerilerinizi bekliyorum

+ genelde internette surf (youtube. tubemate. face)
    + oyun pek oynamam fakat cocuklarim istedigi anda oyun yukler onlari mutlu ederim
    + kameradan pek bi beklentim yok ortalama bi kamera cozunurlugune raziyim
    + aksesuar pekte onemli degil fakat dusme ihtimaline karsi koruyucu flip kapak vs olabilir.

not: gmd bu sinifta ondedir dersiniz haklisiniz belki fakat aile gecindiren bir insanim bu yuzden bu risk almak istemiyorum.

edit: cihazi alma kanalim internet'ten de olabilir.
    10.ocak tarihinden sonrasinda alacagim cihazi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi based_1984 -- 26 Aralık 2013; 12:28:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: based_1984

mrb arkadaslar
    elimdeki samsung pro'dan SIKILMAM neticesinde
    butcem 600 tl dir ve bu butceye gore onerilerinizi bekliyorum

+ genelde internette surf (youtube. tubemate. face)
    + oyun pek oynamam fakat cocuklarim istedigi anda oyun yukler onlari mutlu ederim
    + kameradan pek bi beklentim yok ortalama bi kamera cozunurlugune raziyim
    + aksesuar pekte onemli degil fakat dusme ihtimaline karsi koruyucu flip kapak vs olabilir.

not: gmd bu sinifta ondedir dersiniz haklisiniz belki fakat aile gecindiren bir insanim bu yuzden bu risk almak istemiyorum.

edit: cihazi alma kanalim internet'ten de olabilir.
    10.ocak tarihinden sonrasinda alacagim cihazi...

Merhaba hocam..Biraz pazarlıkla birlikte 620 630lira gibi fiyat GMD alabilirsiniz hem hız konusunda hemde sizin beklentilerinize cevap verebilecek bi cihazdir..Bence düşünün cihazı değerlendirin.

Saygılar.

• Gmd dusunmuyorum o parayi riske atabilecegimi sanmiyorm

baska onerileri bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi based_1984 -- 26 Aralık 2013; 13:44:05 >
  • Şubat sonuna kadar beklerseniz Huawei 3c'nin Türkiye'ye gelip gelmeyeceği belli olur. Huawei P6'daki gibi bir fiyat politikası izlenirse ben 1GB versiyonu için 409TL gibi bir fiyat öngörüyorum.

GMD ile aynı performans, daha az tüketen bir işlemci, daha kapasiteli bir batarya, daha iyi bir garanti, daha ucuz, daha güvenilir bir marka.

Mesele şu ki gelip gelmeyeceği belli değil. Gelirse fiyatı belli değil, ama sizin bütçenizi aşma ihtimali yok diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Şubat sonuna kadar beklerseniz Huawei 3c'nin Türkiye'ye gelip gelmeyeceği belli olur. Huawei P6'daki gibi bir fiyat politikası izlenirse ben 1GB versiyonu için 409TL gibi bir fiyat öngörüyorum.

GMD ile aynı performans, daha az tüketen bir işlemci, daha kapasiteli bir batarya, daha iyi bir garanti, daha ucuz, daha güvenilir bir marka.

Mesele şu ki gelip gelmeyeceği belli değil. Gelirse fiyatı belli değil, ama sizin bütçenizi aşma ihtimali yok diyebilirim.

aslinda o tarihe kadar cihaz icin bekleyebilecegimi sanmiyorum
    onerin icin tesekkurler
    lumia 620 biraz cazip gelior fakat androidden vazgecermiyim tam emin degilim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.