Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA TÜM SORUNLARINIZI BURAYA YAZINIZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
0
Favori
7.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben yeni üye oldum oyunu nerden indireceğiz
  • arkadaşlar bir sorum var yu gi oh çizgifilm'ini izlediğimde hayat puanları 2000'den başlıyor ama forumda okuduklarım hep 8000 diyor sebebi ne
  • tottallity kapışalımmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToTTalliTy

arkadaşlar bir sorum var yu gi oh çizgifilm'ini izlediğimde hayat puanları 2000'den başlıyor ama forumda okuduklarım hep 8000 diyor sebebi ne

bak şimdi çok öncelerden çizgi filmde yaşam puanları 2000di.ve canavarlar feda edilmeden çağırılabiliyordu.ama her tur sadece bir kez saldırılabiliyordu.fakat sonralardan 4000 oldu ve canavarlar feda edilerek konulmaya başlandı.ve her tur istediğin kadar saldırabiliyordun.joey pcyi yapanlarsa oyun çok kısa sürmesin die can puanlarını 8000 olarak almışlar.

• benle düello yapan varmı
  • lucario benle duello yapıyormusun
  • hadi korktunmu
  • hmm 2000'lisi güzelmiş ehuheueh
  • korktuysan söyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceza369852

hadi korktunmu

oğlum geldiğin gibi havalanma ayrıca salak salak konuşma bn snin bildiğin acemi duelloculardan değilim geldiğin gibi artistlenmeistersen yarın yaparız ekle bni sevgi.bekcisi@hotmail.com sni yendikten sonra böyle konuşamayacaksın
  • arkadaslar genelden bir soru sorabilir miyim bir yugioh duello oyununu nasil indirebilirim bana bir link atar misin please msn raul_berk10@hotmail.com
  • saat kaçta duello yapalım
  • Bİ DİYOSUN YAPALIM ŞİMDİDE SAATİ SÖYLEMİYORSUN

• quote:

Orjinalden alıntı: ceza369852

Bİ DİYOSUN YAPALIM ŞİMDİDE SAATİ SÖYLEMİYORSUN

sn eklede konuşuruz msn ne?

• hey bende canawar karttlarını oyunda defansta weya kapalı oynamayı bilmiyorum
  • WALLA BENİ DUELLODA YENİCEK KİŞİYİ ELİNDEN ÖPERİM

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA TÜM SORUNLARINIZI BURAYA YAZINIZ
  • beyler en büyük sorunum indilicek olan linki bilmemem biri verebilirse çok güzel olxcak oyunu indircem:8inş
  • arkadaşlar blue-eyes ultimate dragon ı nasıl oyuna sürebilirim??Fushion nasıl yapılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hound Dog -- 13 Haziran 2007; 18:17:45 >
  • birisi acil yardım etsin joey the pc de canavar kartlarını kapatıp oynayamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.