Şimdi Ara

Arkadaşlar bir tavsiye lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba şu an şu sisteme sahibim,imzamda da mevcut

Anfi

Sony STRDE-495

uydu hoparlörler ve sub

Dvd olarakta

Sony DVP-NS15 DVD Player

şimdi sormak istediğim ben bu sistemden memnunum ancak değişiklik olması açısından bunları elimden çıkarıp z5500 alayım mı ne dersiniz ? bununla kıyasladığınızda - ve + ları ne olacaktır fikir verirseniz sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay26 -- 6 Şubat 2011; 14:58:01 >

• Arkadaş merhaba,anladığım kadarı ile sistemlerden anlıyorsun?bende sony HTDDWG800 almayı düşünüyorum,nedersin?sence akıllı bir tercihmi?
  • Merhaba,
    bu avr yi satmanın ve Z-5500 almanın size getirisi olacağını sanmıyorum.Satarsanız da, yeni cihaz satın alma tercihinizi Z-5500 yerine hd ses kodeklerini çözebilen ve hdmi bağlantıları olan bir avr yönünde kullanmanızın size getirisi muhakkak daha fazla olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mebrur

Arkadaş merhaba,anladığım kadarı ile sistemlerden anlıyorsun?bende sony HTDDWG800 almayı düşünüyorum,nedersin?sence akıllı bir tercihmi?

dostum söylediğin sistemi eskişehir media markt'ta dinlemiştim gayet güzeldi ama sonuçta büyük bir alandı dinlediğim yer insan emin olamıyor tercih senin alttaki konuda yorumlar var sanırım incele istersen..

http://forum.donanimhaber.com/m_27262329/tm.htm

altta yorum yapan aalikemal arkadaşta senin söylediğin ürünü kullanıyor sanırım (imzadan) ona sor istersen kullanıcı yorumu daha doğru olacaktır...

quote:

Orijinalden alıntı: aalikemal

Merhaba,
    bu avr yi satmanın ve Z-5500 almanın size getirisi olacağını sanmıyorum.Satarsanız da, yeni cihaz satın alma tercihinizi Z-5500 yerine hd ses kodeklerini çözebilen ve hdmi bağlantıları olan bir avr yönünde kullanmanızın size getirisi muhakkak daha fazla olacaktır.

teşekkür ederim yorumun için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay26 -- 6 Şubat 2011; 16:51:02 >

• yokmu başka fikri olan arkadaşlar :)
  • TEŞEKKÜRLER
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.