Şimdi Ara

Arkadaşlar Bir Kombi Önerisi alabilir miyim_?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar ankarada kiracıyım ve kombi çok eski ve bu konularda pek bilgim yok ve ev sahibiyle konuştum kombiyi degiştirecez ama ufak bir araştırma yapmadan taktırmayayım dedim.

Ev Ankarada 4. kat son kat yalıtım felan hak getire eski ev

bugün sorduğum yerlerde önerilen markalar ve fiyatlar şunlar sizdende uygun bir kombi tavsiyesi istiyorum

Ferroli Divatech F 24 D Hermetik Kombi 1.800 tl :http://www.tekzen.com.tr/newsite/prd-63728-ferroli_divatech_f_24_d_hermetik_kombi_(_5_yil_garanti_).aspx

Demirdöküm Atron 1.550 tl

Demirdöküm Nitron 1.700tl

bu fiyatlar verildi bu fiyatlara montaj,taşıma,tesisat gibi işler içinde siz ne diyorsunuz ne taktıralım _?

• tabii ki ferroli divatech
    monotermik eşanjör
    geniş modülasypn aralığı: %30 - %100
    3 yıldız sıcak su verimi
    5 yıl garanti

• Benimde aklıma yatan ferroli ama 1.800 tl ye kadar daha üst bi kombi önerisi olan varsa alabilirim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: excavator07

Benimde aklıma yatan ferroli ama 1.800 tl ye kadar daha üst bi kombi önerisi olan varsa alabilirim arkadaşlar

ferroli divatech internette 1200lira
  • Evet öyle Burada projeydi tesisatın yeniden düzenlenmesi tasimasiydi bi 500 lira daha para istiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet öyle Burada projeydi tesisatın yeniden düzenlenmesi tasimasiydi bi 500 lira daha para istiyorlar

Eğer eski kombi hermetik ise projeye gerek yok, bu durumda fazla istiyorlar. Ama eğer eski kombi bacalı ise rakam o kadar yüksek değil. Zorlarsanız belki 100 TL cıvarı daha inidirim yaptırabilirasiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

quote:

Evet öyle Burada projeydi tesisatın yeniden düzenlenmesi tasimasiydi bi 500 lira daha para istiyorlar

Eğer eski kombi hermetik ise projeye gerek yok, bu durumda fazla istiyorlar. Ama eğer eski kombi bacalı ise rakam o kadar yüksek değil. Zorlarsanız belki 100 TL cıvarı daha inidirim yaptırabilirasiniz.

Doğrudur kardeşim bacaliydi eski olan şimdi hermatik yaptiracaz oyüzden proje felan yeni yapılacak bunlarla beraber 1800 tl fiyat soylediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.