Şimdi Ara

Arkadaşlar bir bilen varsa acill !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar İzmir'de Yeşildere caddesinin hız limitini biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: askur

Merhaba arkadaşlar İzmir'de Yeşildere caddesinin hız limitini biliyor musunuz?

Ulaşım Koordinasyon Merkezi, limit arttırımı için ilk olarak kentteki, ana yolların genişlikleri, yayalar için alt ve üst geçitlerin yanı sıra yoldaki geçişler için engelleyici önlemlerin alınıp alınmadığı ile yoğunluk durumlarını belirledi. Ardından da, bu ana yollar tek tek bu kriterlere göre değerlendirilmeye alındı. Çalışmalar sonrasında, hız limitinin arttırılması için gerekli olan şartların, kentte, Bornova - Alsancak arasındaki Ankara Caddesi, Karşıyaka - Alsancak arasındaki Altınyol ve Çiğli ile Karşıyaka arasındaki Anadolu Caddesi’nde bulunduğu tespit edildi. Buna göre de, bu yollardaki hız limiti 82 kilometreye çıktı. Ancak yüzde 10 oranında da opsiyon tanındığı için limit bu yollarda 70 kilometreden, 90 kilometreye çıkmış odu. İzmir’deki diğer önemli ana yollar, Yeşildere Caddesi, Yeşillik Caddesi ile Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nda ise, özellikle yaya güvenliği kriterlerine uygun olmadığı için hız limiti arttırılmadı.

Ben bu ifadeden hala 70km/h olduğunu anlıyorum.

• 70+7=77 km/s hız sınırı. Arttırılmadı Yeşildere'nin hız sınırı.
  • Neden soruyorsun ?
  • Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için hız sınırı 90a çıktımı diye bakmıştım ancak çıkmamış onu öğrendim ama şuan ki hız sınırını öğrenemediğim için sordum şubat ayında konsere giderken 83le radara yakalanmışım da bu yüzden sordum tekrardan teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askur -- 17 Mart 2015; 19:56:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.