Şimdi Ara

Arkadaşlar bi yardım edin Referans yolluyorum ama karşıdaki arkadaşlara gitmiyor :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> Arkadaşlar bi yardım edin Referans yolluyorum ama karşıdaki arkadaşlara gitmiyor :S
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    335 Mesaj
    Referanslar: 15

Katılım Zamanı
    14 Ocak 2010

Durum
    Forumda değil

Arkadaşlar bi yardım edin Referans yolluyorum ama karşıdaki arkadaşlara gitmiyor :S kullanıcı adlarını boşluk yapmadan direk doğru yazıyorum copy-paste yapıyorum gitmiyor :S genede ama takas yaptığım arkadaşın referansı bana dire geldi :S konu yanlış yerde biliyorum lütfen sorun çözüldükten sonra silinsin
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

dkbilgisayardan 120mm fan ve titan Termal macun alındı-AR_159 dan Nokia 6630 alındı-teemac ten 6300 alındı-Badoz90 a 6630 satıldı-oreed e amd işlemci -takaslandı-öztin abi ile işlemci takaslandı-Eleman a rem satıldı(eleman oldukça güvenilir hatta sattığım ürünün fiyatından fazlasını verdi :)ToGaN35 e 2 tane hdd satıldı-Kaanyalı ile telefon takaslandı-muratdm ile anakart takaslandı-nickini unuttuğum bir abimize samsung e250 satıldı-kaanyalıya Rem satıldı-Tırazlı abime Asus 8800gt sattım-romeo28 abime Anakart-İşlemci-Lg dvd sürücüsü sattım- skywolkers a HTC HD2 parçaları sattım
  • Teğmen
    133 Mesaj
    Katılım Zamanı
    08 Şubat 2004

Durum
    Forumda değil

Dün benimde başıma geldi,alakasız referans istekleri alakasız kişilere gitti.
    |
    |

Katılım Zamanı
    18 Mart 2009

quote:

Orijinalden alıntı: Feat.35

Arkadaşlar bi yardım edin Referans yolluyorum ama karşıdaki arkadaşlara gitmiyor :S kullanıcı adlarını boşluk yapmadan direk doğru yazıyorum copy-paste yapıyorum gitmiyor :S genede ama takas yaptığım arkadaşın referansı bana dire geldi :S konu yanlış yerde biliyorum lütfen sorun çözüldükten sonra silinsin
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

bence gidiyodur.ama bazı kıllar referans vermemek için öyle diyor
    |
    |

Katılım Zamanı
    14 Ocak 2010

Durum
    Forumda değil

bilmiyorum bugün hakkım olan referanslardan birisi gitmiş öteki referans hala aynı gitmemiş bidaha yolluca mecburen :S
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

dkbilgisayardan 120mm fan ve titan Termal macun alındı-AR_159 dan Nokia 6630 alındı-teemac ten 6300 alındı-Badoz90 a 6630 satıldı-oreed e amd işlemci -takaslandı-öztin abi ile işlemci takaslandı-Eleman a rem satıldı(eleman oldukça güvenilir hatta sattığım ürünün fiyatından fazlasını verdi :)ToGaN35 e 2 tane hdd satıldı-Kaanyalı ile telefon takaslandı-muratdm ile anakart takaslandı-nickini unuttuğum bir abimize samsung e250 satıldı-kaanyalıya Rem satıldı-Tırazlı abime Asus 8800gt sattım-romeo28 abime Anakart-İşlemci-Lg dvd sürücüsü sattım- skywolkers a HTC HD2 parçaları sattım
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.