Şimdi Ara

arkadaşlar bi yardım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arızalı bi notebookum vardı yeni pc alıcaktım ama tamir edilmiş serviste birazdan gidip alıcam...
    notebookum:
    MSI GX630
    nvidia 9600gtm ekran kartı
    4gb ddr3 ram
    amd x2 işlemciye sahip...
    şimdi sizden ricam mümkünse güncel olmak kaydıyla bana hangi oyunları sorunsuzca oynayabileceğim konusunda bi akıl verirmisiniz?
    kpss ye girdim ve sonucunu bekliyorum evdede sıkıntıdan patlıyrum vakit geçirmek amacıyla sizlerden öneriler bekliyorum...yorumlarınızı esirgemeyin şimdiden çok çok teşekkür ederim...
    konuyu yanlış yere açtıysamda özür dilerim...

• Önce servisten git al gel bakalım sona yardım ederiz
  • Güzel bir laptop benimkinin ram'ine bin basar birde orjinal alacak mısın bide o var

1) Spor Oyunları = Pes 2011
    2) Macera Oyunları = Prince of Persia The Forgetten Sans, Assasins Creed Brotherhood
    3) Strateji Oyunları = biraz eski ama Mediaval Total War 2 ve onun patch'i çok heyecanlı oluyor,Empire Total War

Aklıma Gelen oyunlar olursan söylerim dostum
  • eywallah kardeşim...pek nfs shift ya da hot pursuit oynatırmı??? veya cod black ops. falan?
  • hadi arkadaşlar lütfen esirgemeyin
  • Gelince test edersin nasıl edeceğinide imzamdaki linkten öğrenebilirsin..
  • bu sistem nfs'leri çalıştırır ve cod black ops'uda bir tavsiye daha bu sistem GTA IV'de çalıştırır çübkü benim laptop seninkinden biraz daha kötü ama az kasarak çalıştırdı bu ram hiç kasmadan bütün oyunlara toz atar
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Güzel bir laptop benimkinin ram'ine bin basar birde orjinal alacak mısın bide o var

1) Spor Oyunları = Pes 2011
    2) Macera Oyunları = Prince of Persia The Forgetten Sans, Assasins Creed Brotherhood
    3) Strateji Oyunları = biraz eski ama Mediaval Total War 2 ve onun patch'i çok heyecanlı oluyor,Empire Total War

Aklıma Gelen oyunlar olursan söylerim dostum

Adam Playstation 3 alıyorum dememiş, laptopumu mu servisten alıyorum demiş. Assasins Creed Brotherhood ne zaman pc'ye çıktı da adama öneriyorsun.Bi çıksın oyunda ondan sonra önerirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 11 Aralık 2010; 0:14:54 >
  • tavsiyeler için çok teşekkürler arkadaşlar bu bilgisayar ömrümü çürüttü iade için bilerek bozuyorum iade sonrasıda orta düzey bi bilgisayar alıcam üstüne para ekleyip direkt olarak ps3 alıcam...şunu anladım oyun oyun konsolunda oynanırmış...yinede saolun arkadaşlar.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.