Şimdi Ara

Arkadaşlar baya bir sorum var yardımcı olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar sizlere baya bi sorum var.Yardımcı olursanız çok sevinirim. İşte sorularım;

Miss(eksik) denilince neler yapmamız gerekir?

Mesela mid de oynuyoruz.Atıyorum sniper karakterine sahibiz.Tamam dikkatli olunması gerekiyorda, dikkatten kastımız ne? kulenin yakınlarından ayrılmamak mı? Başka neler yapmamız gerekir?

Arkadaşlar en sık kullandığım 2 heroya kıyafet aldım ancak onlar farklı bir karaktere geldi ne yapmalıyım.

Arkaadaşlar merhaba.Bugün akşam 17.00 gibi en sık kullandığım 2 hero'ya kıyafet aldım.Ancak onlar farklı karakterlere gitti.Hiç bişi anlamadım.Neden olmuştur acaba? Steam'a ticket attım.Bide size sormak istedim.Bu sorunu nasıl çözebilirim.En sık kullandığım 2 karakter : Sniper ve Troll Warlord. Yanlış gelen karakterler : Arc Warden ve Gyrocopter

Şişelemek fiilini öğretir misiniz?

Sağlam herolarda görüyorum.Şişelemek nedir ne değildir.Niye yapılır nasıl yapılır katkıları nelerdir vs vs

Midas hakkında?

Arkadaşlar midas'ın maliyeti 2150 altın ve her 90 saniye de bir kullanabiliyorsun.Yani bu da, sadece itemin maliyetini çıkarmak için yaklaşık 24 dakika bu item için zaman harcamış oluyorsun.24*200=4800 gibi bir rakam çıkıyor.4800-2150=2650.. Sadece 2650 altın kara geçmiş olunuyor. Bide bu 2150 altın için minimum 6-12 dk harcamış olsan zaten oyunun sonlarına doğru normal hale dönüyorsun.Peki bu kadar fazla insan neden midası seçiyor.(Exp'te getiriyor diyeceksiniz, zaten exp'in önemi ilk dakikalar için geçerli ileriki dakikalar içinde zaten herkes hemen hemen aynı levelda oluyor) Konu içinde yazdığım şeyleri açıklarsanız sevinirim.

Magic ward ne işe yarıyor nasıl kullanılıyor.Hepsini açıklar mısınız?

Sbh, bh vs nedir ?

Şimdilik aklıma takılanlar bunlar.Yardımcı olanlara çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 23 Nisan 2018; 23:53:31 >

• miss denilince güvenli bölgede oynayıp görüşün olmayan yerde durmamalısın.

ilk defa duydum böyle bir şey.

bottleın varken rune almak.

oyunun uzayacağını düşünüyorsan midas al. her heroya alınmaz tabii, oynadıkça anlarsın alıp almaman gerektiğini.

wand demek istiyorsun galiba, range içinde her skill kullanıldığında charge toplar, charge başına 15 hp-mana anında verir.

sbh saniye başına hasar olmalı.

benden bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 24 Nisan 2018; 1:2:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-77293B3E8

miss denilince güvenli bölgede oynayıp görüşün olmayan yerde durmamalısın.

ilk defa duydum böyle bir şey.

bottleın varken rune almak.

oyunun uzayacağını düşünüyorsan midas al. her heroya alınmaz tabii, oynadıkça anlarsın alıp almaman gerektiğini.

wand demek istiyorsun galiba, range içinde her skill kullanıldığında charge toplar, charge başına 15 hp-mana anında verir.

sbh saniye başına hasar olmalı.

benden bu kadar.
    magic wand'in faydaları neler hocam.Teşekkürler bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: DiazLou

magic wand'in faydaları neler hocam.Teşekkürler bu arada

Alıntıları Göster
    anlatmakla bitmez, en iyisi link atmak.

https://dota2.gamepedia.com/Magic_Wand
  • quote:

anlatmakla bitmez, en iyisi link atmak.

https://dota2.gamepedia.com/Magic_Wand

Alıntıları Göster
    saol hocam da bunu türkçeye çeviremiyor muyuz?
  • quote:

saol hocam da bunu türkçeye çeviremiyor muyuz?

Alıntıları Göster
    bu sitede türkçe yok ama oyun içinde zaten yeterince açıklaması var.
  • quote:

bu sitede türkçe yok ama oyun içinde zaten yeterince açıklaması var.

Alıntıları Göster
    gönderini like'ladım.Onu tşk sayarsın.Bide bi soru daha Sniper için 3. deadlus mu yoksa desolator mu ?
  • quote:

gönderini like'ladım.Onu tşk sayarsın.Bide bi soru daha Sniper için 3. deadlus mu yoksa desolator mu ?

Alıntıları Göster
    3. item olarak mı diyorsan ikisi de değil. sniperın itemları genel olarak bellidir. 5. veya 6. item alırım daedalus alacaksam.
  • quote:

3. item olarak mı diyorsan ikisi de değil. sniperın itemları genel olarak bellidir. 5. veya 6. item alırım daedalus alacaksam.

Alıntıları Göster
    sen beni yanlış anlamışsın.Zaten 5. veya 6. itemlerim deadlus.Bir süre sonra para mok oluyor bende o yüzden 3 tane deadlus aldığım zaman oluyor.Onu sormuştum

• quote:

sen beni yanlış anlamışsın.Zaten 5. veya 6. itemlerim deadlus.Bir süre sonra para mok oluyor bende o yüzden 3 tane deadlus aldığım zaman oluyor.Onu sormuştum

Alıntıları Göster
    ihtimal vermemiştim 3 daedalusa. birden fazla daedalus genelde pek işe yaramaz. kritik ihtimalini arttırır ama daha etkili itemlar var.

• quote:

ihtimal vermemiştim 3 daedalusa. birden fazla daedalus genelde pek işe yaramaz. kritik ihtimalini arttırır ama daha etkili itemlar var.

Alıntıları Göster
    daha etkili itemler neler hocam ??

• quote:

daha etkili itemler neler hocam ??

Alıntıları Göster
    genelde karşıya göre alırım item, bir şey söylemek zor. rehber kullan veya dota plus al bence, yardımı olur.

• quote:

genelde karşıya göre alırım item, bir şey söylemek zor. rehber kullan veya dota plus al bence, yardımı olur.

Alıntıları Göster
    zaten aldığım bütün itemler etkili hocam.Konu nerden nereye geldi.Ben 3. deadlus mu desaletor mu diye sormuştum

• 1 tane almışsın sonra niye alıyorsun kunkka mı oynuyorsun sanki. mkb al deso al thor un çekicini al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rock.n.Rolla

1 tane almışsın sonra niye alıyorsun kunkka mı oynuyorsun sanki. mkb al deso al thor un çekicini al.
    zaten dün sniper build'imi güncelledim.Mkb ve desaletor u üst sıralara koydum Thor'un çekici hangisiydi hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.