Şimdi Ara

Arkadaşla Buluşmaya Giderken Karşıma Çıkan Eleman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşla cafede buluşmaya gidiyordum. Bisikletle biraz hızlı giderken birden karşıma elemanın biri çıktı. Tam ben yanından geçerken çarpacağımı sanarak durdu ve ben de aynı anda durmuştum. O sırada nereye gittiğimi ve onun benim gittiğim cafeye gittiğini söyledi (Benim de oraya gittiğimi bilmiyordu. Cafenin adını söyledi.). Beraber gidebilir miyiz? Diye sordu. Ben de tamam dedim ben de oraya gidiyorum. Yolda giderken orada biriyle buluşacağını ve bana bir çay ısmarlayacağını söyledi ama benim de arkadaşımla buluşacağımı söyledim. O da arkadaşın da kabul ederse beraber oturalım hem dördümüz arkadaş oluruz dedi.
    Sonra cafeye vardık. Ben arkadaşa söyledim. O da tamam dedi. Ne içersiniz dedi biz ikimiz de birer çay istedik. Sonra isimleri öğrendik tanıştık falan derken ben bir lavaboya gidip geleyim dedi ve geldiğinde elinde devekuşu yumurtası gibi bir şey vardı.
    Onu masanın altına koydu. Biz de masanın altına bakıp tam bu ne derken eleman Mercan Dedeye dönüştü ve yumurtanın içinden Çin ejderyası çıktı.
    İkisi bizi kovalarken garsonun biri siz devam edin ben onu oyalarım dedi ve herkes kaçmaya başladı. Mercan Dede o sırada cafenin para kasasını yan yatırdı ve sihirli sözcükleri söyledi, "kolb+bsc eh eh way". Ardından Çin Ejderyası bizi kovalamaya başladı ve suratıma balgam attı. Ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyledim.
    Sonra Mercan Dede Çin ejderyasının sırtına bindi ve uçarak uzaklaştılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E905B1095 -- 5 Ağustos 2019; 12:37:17 >

• Blokladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Blokladım
    Neden hocam? CSB olduğu belli zaten. Ayrıca DH repliklerini kullandım sanırım onları anlamadınız.
  • Çok amatörmın olmuş bu. Csb olduğu aşikar ve maalesef guldurmedi.

Amatörmın muhabbetini anlamayacak olanlar için,

Arkadaşla Buluşmaya Giderken Karşıma Çıkan Eleman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayın zebani yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olmus nice

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İğrenç saçma komik değil dh repliklerini biliyoruz ama böyle yazılınca ne oluyor yani komik olduğunu falan mı düşünüyorsunuz yoksa replikleri unutturmamak için mi yazıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yazdığım CSB ama olumlu yorum gelmedi
    Son kısmı da sildim.
  • Tutmadı sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.