Şimdi Ara

ARKADAŞIN AĞZINA KUŞ SÇTI YAAA!!! MUHAHAHAAAAA... ÖLDÜM GÜLMEKTEN BEE... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
23
Favori
51.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bu arada kuşa

• yardım ya çok komik
  • quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Şu an bu topici zor şartlar altında yazıyorum çünkü arkadaşım kuşun ona yaptığını bana yapmakla tehdit ediyor ama dayanamıycam sizinle paylaşıcam...
    Dersten çıktık eve gidiyoz. Bizim evin sokağı iki tarafı ağaçlık bi sokak. Tam bi ağacın altından geçicez ağacın dibindeki kuş pislikleri dikkatimi çekti. Arkadaşa:
    -Bak bu ağacı kuşlar istila etmiş. Hepsi burada toplanmış yaa heralde, dedim. O da:
    -Aaaa!!! Harbiden yaaa. diyerek kafasını kaldırıp yukarı baktı. Bir yandan da "Aaaa!!" dediği için tam o sırada yukarıdan kuşun bıraktığı pislik arkadaşın ağzına düştü... Tabii ben yerlerdeyim... Halâ gülüyorum yaaa.....
    Arkadaş kusa kusa bi kaldı... Halâ da kusuyor...Ağzını kaç kez gargara yaptı hatırlamıyorum...

• kuş neydi?güvercin falansa yine iyi.onların moku küçük oluyor

bizim burda karga var hayvan bir zıçıyor arabanın üstünde elim kadar mor renkli bişey oluyor.buz kazıyıcısıyla çıkarıyorum

• 6 7 aydır bu forumdayım böyle topic görmedim süper ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

kuş neydi?güvercin falansa yine iyi.onların moku küçük oluyor

bizim burda karga var hayvan bir zıçıyor arabanın üstünde elim kadar mor renkli bişey oluyor.buz kazıyıcısıyla çıkarıyorum

• millet bu kuş gribi en çok kuşların dışkılarından bulaşıyormuş bırakın matrak geçmeyide zawalı çocuğa kuş gribi falan bulaşmaz inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dark_Mage

millet bu kuş gribi en çok kuşların dışkılarından bulaşıyormuş bırakın matrak geçmeyide zawalı çocuğa kuş gribi falan bulaşmaz inşallah

Kuşun o haltı yediği zamanlar kuş gribi yoktu
  • Bi hort zamanı gelmiş...
  • ula bu hafta iki kez kuş sıçtı bana bir üç gün önce bide bugün sabaha kalktım gıcır gıcır giyindim malum bugün madalyalar verilcek okulun futbol şampiyonasında birinci lduk neyse ben kokular süründüm ayakkabıları temizledim gömlek falan tam takım hazırlandım evden çıktım fuar ın orda yürüyorum içimden ulan dedim ya yine kuş sıçarsa iki saniye sonra şap ama hep te elime sıçıolar gömeğe falanda bulaştı hemen eve gittim temizlendim yıkadım daha bir parfüm sıktım bu sefer başka yoldan gittim ağaçsız taraflardan ama nasıl küfür ettim kuşlara siz hesap edin kuşlara

• la bu ne koptum ya
  • Bir baktım ben daha bu forumu tanımadan önce bu topic başlamış Bu topic ölmez, küllerinden yeniden doğar, bravo ya
  • Bu kadarda olmaz heralde canım
  • quote:

Orjinalden alıntı: elinter

Yarın gazetelerdeki manşet haber :

-Bir internet sitesinde , kuşun ağzına sıçtığı iddia edilern genç , olayı internete sızdıran arkadaşının ağzına sıçtı..

• Süper bir hikaye paylaşım için saol
  • ahuhaua yarıldım ya bombaymış hakkaten lazer gudumlu

temmuz hortlatmasını ben yapcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: er_dem

6 7 aydır bu forumdayım böyle topic görmedim süper ya

ben 1 yıldır bu forumdayım, bu konduan 3-5 tane gördüm sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: elinter

Yarın gazetelerdeki manşet haber :

-Bir internet sitesinde , kuşun ağzına sıçtığı iddia edilern genç , olayı internete sızdıran arkadaşının ağzına sıçtı..

valla cok cok guldum kardes saol

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.