Şimdi Ara

Arkadaşımın Kasasını Satıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1) Anakart: ASUS P5GD2-X rev 1.00 (775 Soket,800 mhz destekli)
    2) İşlemci: P4 3.2 GHZ Tek çekirdek
    3)Ekran Kartı: ATI Radeon X700 PCI-Express X16
    4)Ram: Kingston 1 GB DDR2 512 X 2 533 MHZ
    5)PSU: High Power 480 Watt (gerçek değer)
    6)Kasa: Asus Midtower (beyaz)
    7)DVD: LG (beyaz renk)
    8)CD: LG (çalışmıyor)
    9)Hard Disk: Western Digital 120 GB

Borsapazarda alış fiyatlarından hesapladığımızda 160 lira ölü fiyat veriyor. Arkadaşım ise kasasına 200 TL nakit istiyor. İlgilenenler PM yoluyla irtibata geçebilir.
    Tek tek satış veya takas için lütfen mesaj atmayınız.

Resimleri sahibinden.com ilanında görebilirsiniz: TIKLAYIN

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ARKADAŞ O PC YE 100 TL BİLE VERİLMEZ AMA YİNE SEN BİLİRSİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazySticker

ARKADAŞ O PC YE 100 TL BİLE VERİLMEZ AMA YİNE SEN BİLİRSİN

Sadece güç kaynağı en az 70 TL eder HIGH POWER markasını biliyormusunuz bilmem atıp tutmak kolay...

• quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

quote:

Sadece güç kaynağı en az 70 TL eder HIGH POWER markasını biliyormusunuz bilmem atıp tutmak kolay...

Bak kardeşim ben orada sana ne demişim ''ama yine sen bilirsin'' okumanda eksikmi var yada ben mi yanlış yazdım BENİM FİKRİME GÖRE O PC 100 TL ETMEZ DİYORUM SEN DE BENİM FİKRİME SAYGI DUYACAKSIN BEN SENİN FİKRİNE NASIL SAYGI DUYUYORSAM uzatma
  • Arkadaş fiyat ve piyasa hakkında bilgilendirme yapmak istemiş sanırım ama tabiri size ters geldi galiba forumda E7400 İşlemci 8GB DDR3 RAM HD4870 500Watt Highpower psu vs. özellikli bilgisayarlar bile 350 civarı gidiyor bu fiyat fazla demek istemiş.İlanları karıştırırsanız fiyatları görebilirsiniz.Umarım istediğiniz fiyata gider hayırlı satışlar.
  • quote:

quote:

quote:

Bak kardeşim ben orada sana ne demişim ''ama yine sen bilirsin'' okumanda eksikmi var yada ben mi yanlış yazdım BENİM FİKRİME GÖRE O PC 100 TL ETMEZ DİYORUM SEN DE BENİM FİKRİME SAYGI DUYACAKSIN BEN SENİN FİKRİNE NASIL SAYGI DUYUYORSAM uzatma

2 gün önce üye olupta ahkam kesen kişilere saygı duymam kusura bakma kardeş, hele sende bir ürün sat da görelim bakalım ne fiyat biçiyorsun

@T@rıq Öyle bir sistemi 350ye kim satıyor gösterirmisin almak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: T@rıq

Arkadaş fiyat ve piyasa hakkında bilgilendirme yapmak istemiş sanırım ama tabiri size ters geldi galiba forumda E7400 İşlemci 8GB DDR3 RAM HD4870 500Watt Highpower psu vs. özellikli bilgisayarlar bile 350 civarı gidiyor bu fiyat fazla demek istemiş.İlanları karıştırırsanız fiyatları görebilirsiniz.Umarım istediğiniz fiyata gider hayırlı satışlar.

Şu 350TL'lik kasanın linkini ekler misin?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2 gün önce üye olupta ahkam kesen kişilere saygı duymam kusura bakma kardeş, hele sende bir ürün sat da görelim bakalım ne fiyat biçiyorsun

Alıntıları Göster
    quote:

Şuanda öyle bir ilan var demedim özellikli bilgisayarlar bile o fiyata gidiyor dedim.Şuan Aynı özelliklere yakın gayat uygun fiyatlı satılık ürünler hala var araştırma yaparsanız bulmak zor değil buyrun bir örnek;http://forum.donanimhaber.com/m_57769872/tm.htmhttp://forum.donanimhaber.com/m_69416826/tm.htm satıcı arkadaşlaral görüşülerek biraz pazarlıkla alınabilecek gayat iyi bilgisayarlar bunu demek istedim yanlış anlamayın.üstüne 100 daha koyup bunları almak vrken neyse yardımcı olmak istemiştim karışmak istemem hayırlı satışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

Orijinalden alıntı: T@rıq

Arkadaş fiyat ve piyasa hakkında bilgilendirme yapmak istemiş sanırım ama tabiri size ters geldi galiba forumda E7400 İşlemci 8GB DDR3 RAM HD4870 500Watt Highpower psu vs. özellikli bilgisayarlar bile 350 civarı gidiyor bu fiyat fazla demek istemiş.İlanları karıştırırsanız fiyatları görebilirsiniz.Umarım istediğiniz fiyata gider hayırlı satışlar.

Şu 350TL'lik kasanın linkini ekler misin?

Aynı şeyi bende sordum cevap bekliyorum Tarık beyden 350 ye süper fiyatmış o kasa...

• EVET TARIK BEYİN VERDİĞİ KASALAR 450 LİRA ÇIKTI BEN BU KASAYA 200 İSTİYORUM, 160 LİRAYA ZATEN TUZLADA OTURDUĞUM YERDEKİ BİLGİSAYARCI ALIYOR. 200 VERENE BU KASA YOLLANACAK, ARTIK İLAN GEREKSİZ YORUMA KAPALIDIR ALICILAR PM ATSIN HEMEN GÖNDEREYİM KASAYI...

• quote:

EVET TARIK BEYİN VERDİĞİ KASALAR 450 LİRA ÇIKTI BEN BU KASAYA 200 İSTİYORUM, 160 LİRAYA ZATEN TUZLADA OTURDUĞUM YERDEKİ BİLGİSAYARCI ALIYOR. 200 VERENE BU KASA YOLLANACAK, ARTIK İLAN GEREKSİZ YORUMA KAPALIDIR ALICILAR PM ATSIN HEMEN GÖNDEREYİM KASAYI...

1. si ilanda Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Yazıyordu yardımcı olmak istedim Mehmet Bey

2. si Msjımı okumadınız sanırım '''^^^'''Şuanda öyle bir ilan var demedim özellikli bilgisayarlar bile o fiyata gidiyor dedim.Şuan Aynı özelliklere yakın gayat uygun fiyatlı satılık ürünler hala var satıcı arkadaşlarla görüşülerek biraz pazarlıkla alınabilecek gayat iyi bilgisayarlar bunu demek istedim yanlış anlamayın.üstüne 100 daha koyup bunları almak varken'''^^^''' İyi niyeti gereksiz olarak görüyorsanız yorumlarıma bakarsınız 2,5 senedir kimsenin ilanına kötü yada olumsuz bir yorum yazmamışımdır neyse.
    Dediğim gibi umarım satarsınız hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@rıq -- 22 Aralık 2012; 17:36:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.