Şimdi Ara

# Arkadaşım Hilesiz 33 LVL olduğunu iddia ediyor. Mümkün mü? #

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşımın 33 lvl'lık hesabında ne bot ne hile kullanmadan bu level'a ulaştığını söylüyor. Bence mümkün değil ama emin olamadım. Sizce mümkün mü? Dünya da bile hilesiz 33 lvl'a ulaşmış kişi sayısı azdır. Hiç hile kullanmamış arkadaşlar siz şu an kaç level'sınız?

• Mümkün değil.
  • Bütün gün 3 lü lure da oturması lazım ayrıca pokeball dayanmaz 200 lük falan almalı günde en az 1 kere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    7/24 lure olan yerlerde kamp kursa belki ama kim o kadar zaman harcar bu oyuna, birkaç gün sonra sıkılırsın zaten adamın işi var haftanın 5 günü çalışıyor. Yalan söylüyorsun diye yaftayı yapıştırmak istemiyorum ama pek mümkün değil açıkçası doğru olması. Birde demez mi bot kullananlardan dolayı oyundan soğudum. Tamamen bot olayı bitene kadar oyunu bırakacam diye. Tam iki yüzlü arkadaş.
    Sen kaç level'sın hocam?
  • mümkün değil nox la sydney de takıldığım hesap bile 28 leveli zor gördü ki adım başı 5 er pokemon fırlıyor orada pokestop dolu hepsine de lure basılmış.
    Bana göre 25 leveli geçen herkes ağır işsizdir. Başka türlü o kadar vakti kimse harcayamaz bu oyun için harcanmaz da zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 23 Ağustos 2016; 21:47:04 >
  • İmkansız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

mümkün değil nox la sydney de takıldığım hesap bile 28 leveli zor gördü ki adım başı 5 er pokemon fırlıyor orada pokestop dolu hepsine de lure basılmış.
    Bana göre 25 leveli geçen herkes ağır işsizdir. Başka türlü o kadar vakti kimse harcayamaz bu oyun için harcanmaz da zaten.

1 aydır günde 2-3 saat civarı nox ile sdyney'de takılmama rağmen 24 lvl hesap zor oldu.Seni kekliyordur
    Sdyney'ide bilen bilir bu oyunun cennetidir.Kıyıları adım başı nureli pokestop'tur.buna rağmen zor ilerler.dile kolay 200.000+xp demek 30 level.bot kasarken bile makina 6 saat açık kalıyordu 30 level^De
  • Yemeyip içmeyip kasması lazım...İmkansız olmasa da çok çok çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani öyle bir şey olması için otomatik olarak saniye başına pokemon toplaman lazım buna ne pokeball yeter ne parmak . yani kısacası imkansız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.