Şimdi Ara

Arkadaş hatasıdan döndü.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar requiemusic nickli kullanıcı Esea premiumu karşılığında söz verdiği halde vermediği skinleri vermek için bana forum üzerinden az önce ulaştı ve hatasından dolayı üzgün olduğunu dile getirdi. Steamdan tekrar ekleyip İtemleri verdi ve anlaştığımız fiyata ulaşması amacıylada hesbıma 5₺ daha göndericeğini söyledi. Bende kendisine yaptığı hatadan dönme olgunluğunu gösterdiği için teşekkür ettim. Umarım yanlış yolda olan diğer arkadaşlara bu arkadaşın yaptığı bir örnek olur.

Arkadaş hatasıdan döndü. Arkadaş hatasıdan döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetii -- 14 Mayıs 2015; 14:06:37 >

• Bugün beni de kandırmaya çalıştı yardımcı olmak istedim ama farkettim bir şeyler olduğunu sonra.Ödemenizi refund edin,paranızı geri alırsınız esea da hesabını banlar arkadaşın.
  • hocam yetişemedim eve geç geldiğim için 1 gibi yazdım konusuna bu adam dolandırıcıdır diye yine yapmıştı bunu daha önce zaten konusu var dh cs grubunda. aylık esea si bitince geri geliyor.
  • Bana da 1 aylık ESEA karşılığında düşük rütbeli hesap verecekti.
    20 lira için refaransa bakmazdım normalde. İyi oldu bilgi verdiğiniz.
  • Esea'ya ticket ile bildirdim durumu ama bana kendi aldığınız bir risk dediler. Bende paypal üzerinden iade istedim bakalım ne olucak. Adamlara attığım ticket'a özellikle yeterki banlayın yazdım mümkünse iade geçin dedim ama banlanması ön planda. Fark etmez bence ama neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetii -- 14 Mayıs 2015; 13:55:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmetii M kullanıcısına yanıt
    Hocam adamın konuslarını şikayet ettim yöneticiler sorunlu alış verişlerde konu açılmasını önerdiler eğer bu kanıtlarla sorunlu alışverişler bölümünde konu açarsanız forumdan banlanır daha dün yine konular açmış satış yapmaya calısıyor bu duyarlılığı sizden bekliyorum teşekkürler.
  • LoCoMaNia kullanıcısına yanıt
    Tamamdır açtım aynı konuyu oraya.

• İlk mesajı editledim arkadaş yaptığı hatadan dolayı üzgün olduğunu ve bir daha tekrarlanmayacağını söyledi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.