Şimdi Ara

Arka Koltuğun Arkasına Woofer Monte Etme Düşüncesi...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Haftasonu tesisatı yeniden elden geçirdik, fakat yine istediğim sesi bir türlü alamadım.

Aracım Mitsubishi Carisma Sedan. Tesisatım,

Sony Ana ünite
    Pıoneer Mid Takımı
    Oval 6973 Arka Pandizotta 1 çift
    JBL GT5 604 Mid amfisi (Mid ve ovaller buna bağlı...)
    Pıoneer 308F Free Air Sub
    Mutant 4 Kanal Amfi (Sub Buna bağlı...)

Wooferim Free Air olmasına rağmen, kabininde muhteşem bir ses veriyor. Fakat ses araç sedan olduğu için aracın içine pek gelmiyor.

Diyorum ki, Subu kabinden çıkarıp arka koltuğun arkasına, mıknatıs bagaja bakacak şekilde, ön yüzü koltuğa kapanacak şekilde monte etsem. Sizce nasıl olur? Karakteristik olarak Freeair olduğundan daha iyi ses alabilir miyim?

Ya da, ovalleri yerinden çıkartıp

• ben daha iyi bir ses ve bass alabilcegini düşünmüyorum fakat sana şöle bir öneride bulunabilirim jbl 1201.1 bir amfi alabilirsin kalitenin yükseleceginden eminim saygılarla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: of dead

ben daha iyi bir ses ve bass alabilcegini düşünmüyorum fakat sana şöle bir öneride bulunabilirim jbl 1201.1 bir amfi alabilirsin kalitenin yükseleceginden eminim saygılarla...

Amfimden çok memnunum. Zira, sesi daha yarıya kadar bile açmadan woofer bagajda gezinecek gibi oluyor. Wooferi beslemede bir sorun yok, bagajı açtığımda kıyametler kopuyor. Fakat, aracın içine doğru düzgün ses gelmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.