Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.966
Cevap
27
Favori
147.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özelden gelen taleplere istinaden bir server açtım... Server dün itibari ile 90 günlük olarak açıldı oynamak isteyenler oynayabilir ben orda olmayacağım. Ama korku ve heyecan dolu dakikalar sizi bekliyor diyebilirm. :) Server istanbul host lu ping ortalam 20-30... Özellikleri aşağıda....

Server 90 gün boyunca garanti açık. şu an 14 kişilik... Gelen oyuncu sayısına göre oyuncu sayısını artırabilirim süre sonunda oynayanda olursa süreyide uzatabilirim...
    1. Annunaki mod.. Merak edenler... Detay bu linktehttp://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=538986229
    Bu mod hakkında biraz açıklama yapayım dilerseniz malum yeni başlayan veya duymamış arkadaşlarımız olabilir.
    Bu mod içerisinde 100+ den fazla yeni ve çeşitli özellikleri olan dinolar barındırıyor. Daha fantastik örneğin hemen hemen her dinonun Buz , Ateş , Zehir ve Normal şekli var.
    Mesela Ankylo nun Ateş, Buz, Zehir ve Normal şekilleri var, bunların farklı özellikleri var tabiiki zehirleme dondurma yakma gibi , yanlış görmedi isem açıklama metninde her dinonun alfası var ve alfalarda evcilleştirilebiliyor. Ayrıca içinde yeni eşyalar eyerler binalar örneğin savaş çadırları felan var. Alfalardan daha gelişmiş olan bazı dinoların Warden ve Warchief leri var Giga alfası vs. var. Ayrıca GOD adlı birde BOSS var ki eğer ona bir kere atak yaparsanız ya siz onu yada o sizi öldürene dek takip eden bir boss kaçış yok vs vs. oyunu çok daha çeşitlendermiş, fantastikleştirmiş tehlikelileştirmiş bir mod.

2. Herşey 5x abartısız.... (Evcilleştirme, Hasat, XP )
    3. Harita : The Island (Annunaki Centerla problem çıkarabilirmiş PvP olunca)
    3. Server PvP. Diğer özelliklerini girince görürsünüz. Yinede merak ettiklerinizi burdan cevaplayabilirim.

Server Adı : Ark BARONs Annunaki PvP 5x International

IP Adresi : 5.62.127.86:20400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bylordd -- 12 Ağustos 2016; 13:44:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bylordd

Özelden gelen taleplere istinaden bir server açtım... Server dün itibari ile 90 günlük olarak açıldı oynamak isteyenler oynayabilir ben orda olmayacağım. Ama korku ve heyecan dolu dakikalar sizi bekliyor diyebilirm. :) Server istanbul host lu ping ortalam 20-30... Özellikleri aşağıda....

Server 90 gün boyunca garanti açık. şu an 14 kişilik... Gelen oyuncu sayısına göre oyuncu sayısını artırabilirim süre sonunda oynayanda olursa süreyide uzatabilirim...
    1. Annunaki mod.. Merak edenler... Detay bu linktehttp://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=538986229
    Bu mod hakkında biraz açıklama yapayım dilerseniz malum yeni başlayan veya duymamış arkadaşlarımız olabilir.
    Bu mod içerisinde 100+ den fazla yeni ve çeşitli özellikleri olan dinolar barındırıyor. Daha fantastik örneğin hemen hemen her dinonun Buz , Ateş , Zehir ve Normal şekli var.
    Mesela Ankylo nun Ateş, Buz, Zehir ve Normal şekilleri var, bunların farklı özellikleri var tabiiki zehirleme dondurma yakma gibi , yanlış görmedi isem açıklama metninde her dinonun alfası var ve alfalarda evcilleştirilebiliyor. Ayrıca içinde yeni eşyalar eyerler binalar örneğin savaş çadırları felan var. Alfalardan daha gelişmiş olan bazı dinoların Warden ve Warchief leri var Giga alfası vs. var. Ayrıca GOD adlı birde BOSS var ki eğer ona bir kere atak yaparsanız ya siz onu yada o sizi öldürene dek takip eden bir boss kaçış yok vs vs. oyunu çok daha çeşitlendermiş, fantastikleştirmiş tehlikelileştirmiş bir mod.

3. Server PvP. Diğer özelliklerini girince görürsünüz. Yinede merak ettiklerinizi burdan cevaplayabilirim.

Siz oynamıyorsanız neden açtınız hocam

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Olabilir tabiiki neden olmasın....
    EU-PrimitivePvP NitradoTest 4 sunucusundayız. ( Offical sunucu ).
    Steam : bylordd
  • JackGhosen J kullanıcısına yanıt
    Hizmet AŞK ı diyelim... Millet oyunsuz kalmasın. Ayrıca bende çok sık olmasada arada bir girerim. Bu aralar oynadığımız serverda saldırı bekliyoruz... İnş. saldırırlarda accık eğleniriz.
  • quote:

Hizmet AŞK ı diyelim... Millet oyunsuz kalmasın. Ayrıca bende çok sık olmasada arada bir girerim. Bu aralar oynadığımız serverda saldırı bekliyoruz... İnş. saldırırlarda accık eğleniriz.

Hangi sunucudasınız hocam, young eagle ile aynı mı ?
  • Evet aynı sunucudayız . O benim kartal kardeşim.. İyi anlaşıyoruz canımız ne isterse onu yapıyoruz, bina yapıyoruz, yıkıyoruz, baktık sıkılıyoruz hemen cave, balık tutmaca, şöle bi rexlerle gezmece Kısacası kafa dengi arkadaşlarız. O biraz küçük benden bide bekar ama artık evlenme yaşıda gelmiş yani, onu tez elden evlendirmekte lazım çünkü günde 1 saat civarı vaktini yemekti bulaşıktı harcıyor o kaybı önlememiz lazım.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bylordd -- 12 Ağustos 2016; 13:53:08 >
  • Kendime küçük tahtadan bir ev yaptım ışığı belli olmasın diye geceleri karartma yapıyorum

PvP sunucu iyi adrenalin yapıyor acaba ne zaman ölürüm, bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

Kendime küçük tahtadan bir ev yaptım ışığı belli olmasın diye geceleri karartma yapıyorum

tahtayı bırak taşa geç hemen tahtayı mızrakla kırar soyarlar-- Zaten server primitive olduğundan en son taş yapılabiliyor, metal yok.... Çiçek koyarsan oda geçici çözüm olabilir... ( Yinede her ne olursa olsun ihtiyacın olursa seslenmen yeterli ) ( Ts adresimiz ts04-tr.nitrado.net:12300 istersen ordanda sesli konuşabiliriz. )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

Kendime küçük tahtadan bir ev yaptım ışığı belli olmasın diye geceleri karartma yapıyorum

tahtayı bırak taşa geç hemen tahtayı mızrakla kırar soyarlar-- Zaten server primitive olduğundan en son taş yapılabiliyor, metal yok.... Çiçek koyarsan oda geçici çözüm olabilir... ( Yinede her ne olursa olsun ihtiyacın olursa seslenmen yeterli ) ( Ts adresimiz ts04-tr.nitrado.net:12300 istersen ordanda sesli konuşabiliriz. )

Hocam 13 level falan olduğum için henüz açılmadı, 2 tane adamın base'ini patlattım şansıma hiçbir şey çıkmadı

Biraz level alsam sizin yakınınıza gelirim ama kasamıyorum, exp point baya az geliyor.

• Bu gün tekrar oyuna geri dönme kararı verdim.

Oyunu PVE oynuyorum. Geçen sefer oldukça büyük bir kale yapmıştım ama bu sefer cidden devasa bir şey planladım.

Hemen hemen 20 30 milyon taş toplamamı gerektirecek okyanus üzerinde bağlantısız havada uçan bir ada yapmayı düşünüyorum. Havada uçan bir şey yapmak için gereklilikleri oyunun fizik kurallarını çözdüm. Bakalım nasıl olacak.

Offical pve 418'e girerim muhtemelen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 14 Ağustos 2016; 13:53:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bu gün tekrar oyuna geri dönme kararı verdim.

Oyunu PVE oynuyorum. Geçen sefer oldukça büyük bir kale yapmıştım ama bu sefer cidden devasa bir şey planladım.

Hemen hemen 20 30 milyon taş toplamamı gerektirecek okyanus üzerinde bağlantısız havada uçan bir ada yapmayı düşünüyorum. Havada uçan bir şey yapmak için gereklilikleri oyunun fizik kurallarını çözdüm. Bakalım nasıl olacak.

Dx 12 halen gelecek :D
    Bende başlamayı düşünüyorum ,piyasada sürükleyici oyun yok en azından bf 1 e kadar zaman geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

quote:

Bende başlamayı düşünüyorum ,piyasada sürükleyici oyun yok en azından bf 1 e kadar zaman geçer.

Durduk yere canım çekti nedense halbuki neredeyse 4-5 ay önce ara vermiştim.

Güncelleem notlarına bakmam lazım. Karlı yer geldi. Ardından taşı filan kıran büyük bir yırtıcı gelmişti adını hatırlamıyorum sonrasını takip etmedim. Bir yerde güncellleme notları varmıdır acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 14 Ağustos 2016; 14:14:21 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

quote:

Durduk yere canım çekti nedense halbuki neredeyse 4-5 ay önce ara vermiştim.

Güncelleem notlarına bakmam lazım. Karlı yer geldi. Ardından taşı filan kıran büyük bir yırtıcı gelmişti adını hatırlamıyorum sonrasını takip etmedim. Bir yerde güncellleme notları varmıdır acaba.

http://steamcommunity.com/app/346110/discussions/0/594820656447032287/
    Burada gelen ve getirmeyi planladıkları güncellemeleri yazıyorlar.

• Klana alım var
    Arkadaşlar kurduğumuz yeni ekip kısa sürede güzel bi sayıya ulaştı ve kaliteli bi ortam kurmayı başardık.Amacımız bu güzel ortamımızı kaliteyi düşürmeden dahada büyütmek ekibimizde yeterli tecrübeye sahip kişiler bulunduğu için alımlarda tecrübe gözardı edilmektedir önemli olan kişinin öğrenme isteği ve cidden bi grup oyuncusu olma isteğidir.Gruba alımlar kesinlikle seçici bir şekilde yapılmaktadır bu yüzden sadece +18 yaş ve ts3 kullanan kişilerle görüşülmesi mümkündür şansını deneyip ekibimizde yer alıp alamıyacağını öğrenmek isteyen kişiler direkt olarak bana ulaşabilirler.Özellikle oyunu öğrenmek ve kalıcı ciddi bir grup arayanlar eklerse sevinirim

Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198220705596/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forsetti -- 16 Ağustos 2016; 17:27:51 >

• quote:

Özelden gelen taleplere istinaden bir server açtım... Server dün itibari ile 90 günlük olarak açıldı oynamak isteyenler oynayabilir ben orda olmayacağım. Ama korku ve heyecan dolu dakikalar sizi bekliyor diyebilirm. :) Server istanbul host lu ping ortalam 20-30... Özellikleri aşağıda....

Server Adı : Ark BARONs Annunaki PvP 5x International

Hocam hizmet için sağ ol, ben de modu indirip bugün sunucuya girdim. Biraz sıkıntılı oldu zira ilk kez direkt ip ile girdim ve hata falan verdi oyun daha doğrusu direkt katılımla ilgili bir uyarı çıkardı. O kısmı hallettikten sonra asıl bir problemim var. Belki fikriniz vardır diye sorayım. Dodo gördüğüm zaman oyun çöküyor :) Daha doğrusu dodoya yakınlaştığımda oldu bu 3 kez ve bugün yaşandı. Başka server ile durumu denemedim ama 3 kez çık gir çık gir şu an illallah ettirdi oyun o nedenle başka oyunlarda vakit geçireceğim. Eğer bu mod ile alakalı olarak durumsa ve bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın :)

• St Batuhan kullanıcısına yanıt
    Arada bir bende giriyorum denemek için felan bir problem varmı diye ama sölediğin problem bende hiç olmadı...Hatta Elite Dodo, Golden Dodo da bile olmadı Ama yinede akşam araştırırım. Eğer sorunlu bir mod ise o zaman kaldırıp sıfırdan The Center kurmayı düşünüyorum( Modsuz herşey 5x PvP ). Bilgilendirme için teşekkürler....
  • quote:

Arada bir bende giriyorum denemek için felan bir problem varmı diye ama sölediğin problem bende hiç olmadı...Hatta Elite Dodo, Golden Dodo da bile olmadı Ama yinede akşam araştırırım. Eğer sorunlu bir mod ise o zaman kaldırıp sıfırdan The Center kurmayı düşünüyorum( Modsuz herşey 5x PvP ). Bilgilendirme için teşekkürler....

Tamamdır hocam sağ olasın. Ben de farklı sunucu bulup modlu deneyeceğim bir. Biraz daha istek barım yükselsin de :)https://www.battlemetrics.com/servers/ark/400376 burada gördüğüm zaten genel bir problem yok bu konuda. Bende yaşanan bir şey sanırım. Belki yaşayan varsa fikri olur diye yazdım yoksa mod genel anlamda sıkıntısız görünüyor.

edit: Resim ekleyeyim dedim şimdi hatayı tekrar alınca :(
    ARK: Survival Evolved [ANA KONU]
    Oyun dosyalarını kontrol ettim. Yüklü başka mod vardı onu kaldırdım ve abonelikten çıktım. Henüz bir gelişme yok. Birden oyun duruyor, kasa zaten dibimde, harddisk'te kafa sesini duyuyorum dosya okuma şeklinde ya da yazma belki. Hata raporu oluşturma dahiliyetinde olabilir. Sonra da bu hatayı görüyorum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 16 Ağustos 2016; 17:51:16 >

• St Batuhan kullanıcısına yanıt
    Server Ayarları Değiştirildi...

1. Herşey 5x abartısız.... (Evcilleştirme, Hasat, XP )
    2. Harita : The Center

Server Adı : Ark BARONs PvP 5x International

• quote:

Server Ayarları Değiştirildi...

1. Herşey 5x abartısız.... (Evcilleştirme, Hasat, XP )
    2. Harita : The Center

Server Adı : Ark BARONs PvP 5x International

Hocam dün gece denedim yerel ağda ve sıkıntı olmadı ama multisinde sanırım problemliydi. Eline sağlık, bugün güzelce başlayacağım o zaman :) İnşallah karşılaşmak kısmet olur :D

• Hocam sizi oyunda göremiyorum 25 oldum fakat ev sakat bir yerde, Kylianlar sürekli bize saldırıyor.

Sizin oralara gelirsek daha hızlı gelişiriz, siz offline olduğunuzda inşaate devam ederdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 18 Ağustos 2016; 18:02:10 >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.