Şimdi Ara

Arjantin Dünya Kupasını Alabilir Mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Harbi öyle. Adam her maç taşıdı resmen. GOAT!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CheckVizoR kullanıcısına yanıt

Birilerinin tek gecelik ilişkisi birilerinin ulaşamadığı hayal oluyor işte. Arjantin Dünya Kupasını Alabilir Mi? Hayat...

Arjantin Dünya Kupasını Alabilir Mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Honolulu Kaymakamı -- 24 Aralık 2022; 13:1:48 >
  • Mbappe iyi harika ama fransada oynuyor zaten her turnuvada final ihtimalleri var ama Arjantin messi olmasa gruplardan çıkamazdj

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Faıthful kullanıcısına yanıt

Mbappe daha dünkü çocuk. Ronaldo ile bile karşılaştırılabilmesi için önünde 5 ŞL ve 5 Ballon Do'r var. 1 tane Dünya Kupası ile olmaz. Yanına ekler yapmalı.Arjantin Dünya Kupasını Alabilir Mi? Messi nire bunlar nire...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Honolulu Kaymakamı -- 24 Aralık 2022; 13:51:12 >
  • Mesajlarını silmişler :D Bir sürü artı alan mesajlar vardı çoğu kaybolmuş Arjantin Dünya Kupasını Alabilir Mi? 

• cebo01 C kullanıcısına yanıt

Zavallılar. Arjantin Dünya Kupasını Alabilir Mi? 

• Ben size yeterim pessiciler. Bakın kupa ARJANTİN demişim

takım kötü hü diye zırlaya sizdiniz

• cebo01 C kullanıcısına yanıt

Çeyrek finalden sonra objektifim ayakları yapmaya başlayan maşık zavallısı da gelmiş. Arabistan maçından sonra iyi sevinmiş miydin bari.Arjantin Dünya Kupasını Alabilir Mi? Ula iyice dansöz oldunuz he.

• Oh oh yavaş kıvırın lan.

• İftiracı banı yemişsin :D

Ben Arjantinin hakkı yendi o maçta diye bas bas bağırdım. Her maçta dedim ki bu takım her maç en az 2 gol atıyor. Arabistan maçında hepiniz ağlarken ben Bu maç bir şey ifade etmiyor dedim. Buz gibi golleri yalan yanlış yarı otomatik var ile gasp edildi Arjantinin o maç.

Arjantin şampiyon olur diye ta turnuva başında iddia oynamış adamım ettiği laflara bak

Oynadığı son 42 maçta sadece 1 kere yenilen takımı kötülemek de anca messi fanlarkına yakışırdı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 5 Ocak 2023; 15:25:31 >
  • sen arjantini overken de "algi yapıyorlarrr arjantini iyi diye yansitiyorlarrr" deniyordu Arjantin Dünya Kupasını Alabilir Mi? 

• Hala inanamıyorum ya arjantinin şu kadroyla dk almasi resmen çoluk çocukla kupa aldi goat, hayatimda bu kadar uzak bir şey hiç gerçekleşmemişti çok şaşkınım hala. Hakettiler ama inançla alınabileceğini düşünmüyordum aliniyormus demek ki. Dk tarihinin en hikaye dolu şampiyonu net. 8.ballondor da gelir büyük ihtimalle zirvede bırakır goat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.