Şimdi Ara

Arjantin araba fiyatları şaka gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Farklı bi sistem falan mı var ne bu fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok artik bende ferrariler falan 50 bin $ dir diye girdim tersi cikti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir arjantin pezosu 0.11$
  • akp döneminde gerçekleşti.
  • arj pezosu daha dusuktur

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyHunter

Doların Arjantin üzerindeki etkisi büyüktür benim bir çok arkadaşım da bu şekildedir yani şikayetçiler

Allah aşkına virgül kullanın.
  • o sembol amerikan dolarının sembolü değil arjantin pezosunun sembolü benzer arabalar rusyada 3 milyon ruble yani 3 trilyon olacak hali yok sıfır atılmış gibi düşün
  • Yav hehe + blok

• Tr farkı

• quote:

Orijinalden alıntı: RioShui

o sembol amerikan dolarının sembolü değil arjantin pezosunun sembolü benzer arabalar rusyada 3 milyon ruble yani 3 trilyon olacak hali yok sıfır atılmış gibi düşün

bildiğimiz Amerikan doları baktım arjantin pezosu harbiden 0.11 de imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

bir arjantin pezosu 0.11$

küfürden şikayet ettim 'p'''su

• Türkiye'yi küçüķ gören arkadaşlara duyurulur.

• Arjantini geçtik olllumm bizi küçük gören ağır neyse ban yemek istemiyorumxd

• Oha, resmen uçmuş fiyatlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim sonumuzda buna doğru gidiyor. 1 TL 0,37 $

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

allahtan yeni türkiye 'de yaşıyorum da istediğim aracı çok ucuza alabiliyorum

Allah özel isimdir ateist kardeş büyük harfle yazmak için müslüman olmana gerek yok. Birde "Allahtan" yerin evrimden sözünü kullanırsan evrim point kazanıp sonraki türe bizden önce evrimleşebilirsin.

aklımın ucundan bile geçmemişti öyle bir zındıklık yapmak. Türkiye 'nin küçük harfle yazılmasına aynı hassasiyeti göstermemeni zaten geçiyorum.

Aklınca insanlarla dalga geçmeye çalışacağına, önce adını her gün ağzına aldığın varlığın adının ne demek olduğunu araştır kardeş.

"Evlerimize sağ salim ulaştık tanrıya şükür."

Burada tanrı büyük harfle yazılmaz. Çünkü burzda sözü geçen tanrı özel isim değildir.

Aynı şekilde allah kelimesi de özel isim değildir. arapçada "el-ilah" yani "tanrı" anlamını taşıyan sıradan bir kelimedir. islamiyetten çok daha öncesine dayanır kökeni.

-anladın mı? anlamadın sanıyorum-

İlah = tanrı

El-ilah = (artikel) tanrı

(arapçada "el" artikeli ingilizcedeki "the" artikeli yerine kullanılır.)

dolayısıyla el-ilah yani allah kelimesi oluşmuş olur. hatta bazı araplar allah değil ellah derler. sebebi makedonya göçmeni olmaları değil "el-ilah" demeye çalışıyor olmalarıdır.

aslında sisli ufuklara bakmaya gerek yok, en de direkt allah demezsin. "eğallahu ekber" dersin. allah diyorsan bundan sonra eağllah de, doğrusu budur çünkü. tecvit dersi gördüysen bilmen gerekir.

anladın mı? anlamadın.

Dini konular konuşmayı sevmem ama boş konuşup yanlış bilgi vermişsin. İlk önce tanrının 99 ismine bir bakıp öyle konuşsaydın.Allah en başta gelir ve manasınada bakmanı tavsiye ederim.

• Pkmn kullanıcısına yanıt
    99 adet isim/sıfat türetilmiş olabilir. onlar beni ilgilendirmez ki.

ben etimolojik verilere ve su götürmez gerçeklere dayanarak dünyanın yuvarlak olmasıyla eşdeğer kesinlikte bir bilgi veriyorum sana.

"Ama Haumea gezegeni ovaaal"

Haumea beni ilgilendirmez ki. Dünya yuvarlak diyorum ben sana.

biliyorum, geoid.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson -- 19 Nisan 2015; 20:52:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de Chevrolet Astra nedir aga.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

allahtan yeni türkiye 'de yaşıyorum da istediğim aracı çok ucuza alabiliyorum

Allah özel isimdir ateist kardeş büyük harfle yazmak için müslüman olmana gerek yok. Birde "Allahtan" yerin evrimden sözünü kullanırsan evrim point kazanıp sonraki türe bizden önce evrimleşebilirsin.

aklımın ucundan bile geçmemişti öyle bir zındıklık yapmak. Türkiye 'nin küçük harfle yazılmasına aynı hassasiyeti göstermemeni zaten geçiyorum.

Aklınca insanlarla dalga geçmeye çalışacağına, önce adını her gün ağzına aldığın varlığın adının ne demek olduğunu araştır kardeş.

"Evlerimize sağ salim ulaştık tanrıya şükür."

Burada tanrı büyük harfle yazılmaz. Çünkü burzda sözü geçen tanrı özel isim değildir.

Aynı şekilde allah kelimesi de özel isim değildir. arapçada "el-ilah" yani "tanrı" anlamını taşıyan sıradan bir kelimedir. islamiyetten çok daha öncesine dayanır kökeni.

-anladın mı? anlamadın sanıyorum-

İlah = tanrı

El-ilah = (artikel) tanrı

(arapçada "el" artikeli ingilizcedeki "the" artikeli yerine kullanılır.)

dolayısıyla el-ilah yani allah kelimesi oluşmuş olur. hatta bazı araplar allah değil ellah derler. sebebi makedonya göçmeni olmaları değil "el-ilah" demeye çalışıyor olmalarıdır.

aslında sisli ufuklara bakmaya gerek yok, en de direkt allah demezsin. "eğallahu ekber" dersin. allah diyorsan bundan sonra eağllah de, doğrusu budur çünkü. tecvit dersi gördüysen bilmen gerekir.

anladın mı? anlamadın.

Adamdaki komplekse bak yaptıgı imla hatasını kabul etmemek için dillerin kökenini araştırmış çıkarmış

• Yav abi bu konu nereye gitti.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.