Şimdi Ara

Arızalı SUV yürümüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
5.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış saymadıysam video boyunca lastik değiştirmeye gelen 147.452.389 milyor tane araç arızalı araç yüzünden başka dükkanı seçtiğini belirtti. Bunu göremeyen fedoncudur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizene lan kime ne aglıyon umurumuzda sanki
  • Allah senin gibi esnafın eline kimseyi düşürmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl bir insansın sen ya.Esnaf olucak bide. O arabadakı adamın sabrinada helal olsun.

Adam sorunu cözüp gitmeye çalişiyor.Keyfinden orada sankı.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 11 Ocak 2021; 2:59:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Ulan konununn pert araçla alakası ne ,

adamın aracı bozulmuş yolda kalmış çekmeye imkanı yok,dükkanın önünü kapattı diye vır vır ediyorsun.

Adamın canı burnunda gitmişsin adama arabanı çek diyorsun dua et seni o dükkkana gömmemiş.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 11 Ocak 2021; 2:56:39 >
  • Ülke ve Dünya Gündeminde tanıyorum bu elemanı. Bu zihniyet hiç şaşırtmıyor hiç...

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Ülke ve Dünya Gündeminde tanıyorum bu elemanı. Bu zihniyet hiç şaşırtmıyor hiç...

Aynen tipler ve tarzlari ayni.gorunurde , konuşurken dini kelimeler bolca söylenir . Sonra insanlara guven verip kandirilir. Ama aslinda cakalin önde gidenidir

• quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

Aynen tipler ve tarzlari ayni.gorunurde , konuşurken dini kelimeler bolca söylenir . Sonra insanlara guven verip kandirilir. Ama aslinda cakalin önde gidenidir

Alıntıları Göster

tabi tabi adamı yaparım diye içeri alıp 10 milyarını çalmadım dolandırmadım götür yetkili servisine yaptır dedim kötümü oldum?

sanayinin başına ekşiyene musallat olana bela olana kadar gidin yetkili servisinize niye geliyosunuz köle yalaka esnaf arıyosan başka yere bak

• quote:

tabi tabi adamı yaparım diye içeri alıp 10 milyarını çalmadım dolandırmadım götür yetkili servisine yaptır dedim kötümü oldum?

sanayinin başına ekşiyene musallat olana bela olana kadar gidin yetkili servisinize niye geliyosunuz köle yalaka esnaf arıyosan başka yere bak

Alıntıları Göster

Adam olsan aciklama yapardım ama degilsin

• Çok yazık gerçekten. Sizin gibilerin eline düşmeyegörsün insanlar, boğazlıyorsunuz hemen. Biraz ılımlı olun, ölmezsiniz.

• Adresini verinde gitmeyelim, görürsek bir bardak su vermeyelim şu şahısa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arızalı SUV yürümüyor

• zotacing kullanıcısına yanıt
    hiç güleceğim yoktu 😁 kutudan ne çıkacağı belli olmaz sonuçta araba lüks
  • Ülke gündemindeki saçmalamaları kesmemiş buraya musallat olmuş şimdi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.