Şimdi Ara

Ariel/Fairy Dörtlü Kombo 190 lira veya üzerine 40 lira indirim + 60 lira iade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
1.945
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 kampanya genel ürünlerde geçerli olsa da 4. Kampanya PG ürünlerine özel bu yüzden konu açma gereği duydum.

Hepsiburada.com da;

22.00-05.00 saatleri arasında Visa karta 100/15 indirim var

Turkcell Bizce operatör fark etmeksizin 150/25 Hepsiburada indirimi veriyor.

Paycell Hepsiburada ödemeye ileri tarihte 150/30 iade veriyor.

Firsatyaninda.com PG ürünlerinin faturasını yükleyene 2-4 hafta sonra en fazla 30 tl olacak şekilde %20 iade yapıyor.

Pg kampanya; https://firsatyaninda.com/altinfirsat

Not: Visa indirimi ve Bizce indirimi farklı hesapla girilse dahi her telefonda bir kez düşüyor.

Benim 3 cihaz ve 3 hesaptan yapmış olduğum alışveriş şu şekilde;

205 liralık sepete 165 lira ödedim, paycellden 30 lira, firsatyaninda.com dan 30 lira olacak şekilde toplam 60 lira iade gelecek. Sonuç 105 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 15 Nisan 2022; 0:25:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emeğine sağlık

• Hepsiburada.com da;

22.00-05.00 saatleri arasında Visa karta 100/15 indirim var

Turkcell Bizce operatör fark etmeksizin 150/25 Hepsiburada indirimi veriyor.

Paycell Hepsiburada ödemeye ileri tarihte 150/30 iade veriyor.

Firsatyaninda.com PG ürünlerinin faturasını yükleyene 2-4 hafta sonra en fazla 30 tl olacak şekilde %20 iade yapıyor.

Bu ne böyle ya. Normal insan uğraşamaz bununla. Azıcık sıyırmak lazım.. Ariel/Fairy Dörtlü Kombo 190 lira veya üzerine 40 lira indirim + 60 lira iade Ariel/Fairy Dörtlü Kombo 190 lira veya üzerine 40 lira indirim + 60 lira iade 

• Teşekkürler hocam
    Paycell 150/30 Hepsipay ile ödemede gelir umarım. Çoklu kart seçip ödeyecektim, yaptırmadı sistem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S0NADAM kullanıcısına yanıt

Hocam 4 hesapla yapınca 400 lira iyi geliyor:) bu arada kafayı sıyıralı uzun zaman oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.