Şimdi Ara

ardream mage itemlerim bunlar iş görürmü yorumlarınız bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ionia daki charlarımı bırakıp tekrar eski serverım manese döndüm ve gb leri aktardım..
    59 lwl ardream human mage charımda şu andaki itemlerim

elysium +7
    crimson set +7 ve dd 15
    dual old imir ring
    old ske belt
    old ep
    old sse

ve daha 18 gb param var bu parayla yukarıdaki itemlerden hangilerini
    değiştirirsem iyi olur ve staff tercihimde kararsızım :S herkese şimdiden teşekkürler

• elisium yerine +7 chaotic al
  • ama elysium da int bonus var o kilitlemeyi artırıyor o yüzden
  • elysium kalsın 7dd 7hp seni kurtarmaz.elysiumu 8 yap kalırsa para ile 8 chitin
  • Bence de staffı değiştirmelisin chaotic staff ile elysiumdan daha iyi damageler alırsın ve daha kullanışlıdır(ardream olduğu için).Manesde imirlerin piyasası ne bilmiyorum ama dual +2 imir yapabilirsin heralde.Bir de karşı ırkın mageleri sorun yaratıyorsa küpeler ce olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: inek möö

elisium yerine +7 chaotic al

+1
  • bence orta yollu bi char .bizim arkadaşın 8 set elsiyum +8 me +2 dual +3 rom dual dual iron seti vardı yalan konuşmuyrum ama 83 magesının ıtemlerı daha varda sımdı ne bılım aklıma gelmedı gerisi belkide yanlıs söyledım itemleri ama char 4 milyar ediyo rahat bunun gibi kaç tane char var bence onların yanında ezik kalırsın
  • benm sorum o gibilerinin yanında ezik kalırmıyım değil, iş yaparmıyım diye sordum lütfen konuyu saptırmayalım ayrıca arkadaşının itemlerini övmek sana nası bi duygu yaşatıyor ? başkasının ........ gerdeğe girmek gibi birşey senin yaptığın .. ben burda yardım istiyorum senin yaptığın nedir ? bu foruma bilgi almak için ve yardım için girmiosan gerçekten yazık...

Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler chaotic staff +8 araştırmasındaym ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.