Şimdi Ara

Ardream flame mage için old Fr leri fr+1 yapmaya değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni ardream mage oynamaya başladım. Ucuz yollu bir flame mage yaptım.
    Şöyle ki: paper+8 set, dual old fr, old me, old we, old kekuri, wood +10
    Tabi hayatta kalmak zor bu yapı ile. Bu sebeple karşıdaki yatırmadan sizin yatırmanız gerekiyor.
    İyileştirme olarak (sizin de tavsiyeleriniz alabilirim) old fr leri fr+1 yapmayı düşünüyorum.
    Ama old fr 30m fr+1 10 gb.
    Sizce bu iyileştirme atackı büyük oranda artırır mı (ve bu paraya değer mi) yoksa başka bir iyileştirme mi yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Advanced -- 17 Eylül 2011; 10:07:02 >

• Legal olarak oynuyorsan sat tum itemlerini pet mage ol eline ds tak tp oyna o itemlerle townda bile duramazsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advanced

Yeni ardream mage oynamaya başladım. Ucuz yollu bir flame mage yaptım.
    Şöyle ki: paper+8 set, dual old fr, old me, old we, old kekuri, wood +10
    Tabi hayatta kalmak zor bu yapı ile. Bu sebeple karşıdaki yatırmadan sizin yatırmanız gerekiyor.
    İyileştirme olarak (sizin de tavsiyeleriniz alabilirim) old fr leri fr+1 yapmayı düşünüyorum.
    Ama old fr 30m fr+1 10 gb.
    Sizce bu iyileştirme atackı büyük oranda artırır mı (ve bu paraya değer mi) yoksa başka bir iyileştirme mi yapayım?

Değmez kardeşim bence.. Hem ardream gibi bi yerde gerek yok o kadar masrafa.. En iyisi kas cz ye mageni ondan sonra fr al belki o zmn faydasını görürsün

• Item seviyesini yükseltmek, her class ve her map için değer
  • çok fark eder emin ol
  • Kesinlikle değer .
  • Değer.Çok farkediyor.
  • Fr+1 kesinlikle değer diyorsunuz. O zaman bir deniyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advanced

Fr+1 kesinlikle değer diyorsunuz. O zaman bir deniyeyim.

Fikrimi değiştiriyorum İtem buildine bakmamıştım .
    Küpeleri old secret silver earring yap .
    Pendant yerine +1 veya +0 ep çek .
    Paran yeterse 2 fryide +1 yap yetmezse 1 tanesini yaparsın .

Not : Wood yerine lycoan +7 de iyi bir alternatif olabilir . Keyfine bağlı istersen woodla takılırsın aralarında uçurum yok fakat canın - manan artar biraz daha ayakta kalırsın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Superior -- 20 Eylül 2011; 1:49:10 >
  • çok geç kaldım ama konuya dalıyorum.

bende yarı paper mage dizdim. itemlerimi charımı vs.. sattım ve baktımki euko işi uzun ve meşakkatli olacak ( zaman ayırmak bakımından) bu sebeple ionia'da kalan gb ve itemlerimle dizeyim eğlence olsun dedim :)

itemler şöyle;

+8 linen set,
    +1 dual f.r,
    +1 e.p ,
    +2 dual c.e
    +0 iron belt
    +8 woe ve +8 schorching var.

iron belt yerine light of belt life al diyen bazı mageler oldu, çok kararsız kaldım...

Char şuan 48 level. Şuanki açık olan skillerle moradon'daki kuklalara woe ile 650-700, schorching ile 750-850 arası vuruyorum. bir kaç mage oynayan kişiye sordum woe daha iyi olur dedi. Ardream'e gireceğinde kullanacağın skiller flame damage ile pekişince woe uçar diyorlar felan... Schorchingide övenler var ama çok kararsızım çookkk...

Sizce öyle mi ? Mageden anlayan 1-2 kişiden fikir almak istedim. Yardımcı olun lütfen.

• @Sümmani.
    Öncelikle belt of life - iron belt karşılaştırmasına değinmek isterim . Bence 2 sinide almayın glass belt alın 20 defans için 50 hp bonus ve 10 int bonusu heba etmeyin ayrıca üste paranız kalacak .
    Schorc - woe seçimindede ardreamda en çok kullanılan karekter assas olduğu için schorc diyorum . ioniada oynuyorsunuz yanlış anlamadıysam ve ioniada dd 25 yok . Bu nedenle size sadece glasstan gelen dd 10 yetmeyecektir onun yerine +1 ep yi in yapmanız gerekir ki buda canınızı çok düşürür . 50-60 dmg fazla atabilmek adına bu kadar fedakarlık yapmayada gerek yok sonuçta mage dmg alan karekter ve dmg atmaktan çok sönümleyebilmeniz önemli .

Sonuç olarak ; iron belt yerine glass belt , schorc - woe karşılaştırmasında da %100 schorc diyorum .
  • @cgh0gy-

öncelikle yorumun ve ilgin için teşekkür ederim.
    İonia'da glass belt ve iron belt arasında sadece 30m-40m fark var, ama dediğin doğru hp ve int verdiği için glass daha doğru bir seçim olur. Scorching staff konusunda bende öyle düşünüyordum çünkü kuklalardaki ve 1-2 ezik vs'de attığım damage'ler scorching'te daha iyiydi. ep'yi iron neck yapmak için ise yaklaşık 12 gb ye ihtiyacım olacak.

Sonuç; ilk olarak az ticarete atılıp iron belt ve ep +1 i satıp iron neck alayım. Glass belt alana kadar bir süre ske belt ile idare ederim hem ucuz olur hemde ikame item

Zaman ayırdığın için tekrardan teşekkürler dostum. Ellerine sağlık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.