Şimdi Ara

Arda Gelsin mi Gelmesin mi?(tüm gsliler içeriye) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: roket5361

quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

6 aylığına kiralık olarak gelecekse, maaşının en azından büyük bölümünü biz vermeyeceksek, başına da eli sopalı bir adam koyup ortamı karıştırmasını önleyeceksek, son olarak da orada burada gereksiz açıklama yapmasını yasaklarsak, gelsin.

sanıyorum dediğiniz şartlarda gelmemesine isteyen tek bir gsli bile kalmaz ama bunun ne kadar mümkün olmadığını bence hepimiz bildiğinden seni de gelmesinci tayfadan saydım

Aslında bu şartlarda gelme ihtimali daha çok gibi geliyor bana. Bence ardanın niyeti atleticoya gitmek. Oraya gitse de 6 ay oynayamayacak. Bu 6 aylık süreçte de kiraya göndermek isteyebilirler. Bu nedenle kiralanabilir diye düşünüyorum. Başka türlü kalkıp ardaya hem bonservis hem de ciddi maaş verebilecek bir durum olmaz heralde.

• quote:

quote:

quote:

6 aylığına kiralık olarak gelecekse, maaşının en azından büyük bölümünü biz vermeyeceksek, başına da eli sopalı bir adam koyup ortamı karıştırmasını önleyeceksek, son olarak da orada burada gereksiz açıklama yapmasını yasaklarsak, gelsin.

sanıyorum dediğiniz şartlarda gelmemesine isteyen tek bir gsli bile kalmaz ama bunun ne kadar mümkün olmadığını bence hepimiz bildiğinden seni de gelmesinci tayfadan saydım

Aslında bu şartlarda gelme ihtimali daha çok gibi geliyor bana. Bence ardanın niyeti atleticoya gitmek. Oraya gitse de 6 ay oynayamayacak. Bu 6 aylık süreçte de kiraya göndermek isteyebilirler. Bu nedenle kiralanabilir diye düşünüyorum. Başka türlü kalkıp ardaya hem bonservis hem de ciddi maaş verebilecek bir durum olmaz heralde.

Haklısınız bu takımın sahibi gibi bir havaya kapılmadan gelirse kısa sürede azami katkısını verip Avrupa'ya geri gider ama bana nedense Arda'nın sadece futboluyla konuşulacağı bi ortam hiçbir zaman Türkiye'de olmayacak gibi geliyor. Söylediğiniz şartlardan da en mümkün olmayanı sağa sola gereksiz demeçler vermesi, yoksa satın alacak halimiz bence de yok. Öte yandan Tudor kötü giderse şampiyonluk kozumuz olan Fatih Terim'i de takıma geri getiremeyeceğiz. Ayrıca kendisi hala özür dilemedi pişkin pişkin hayatına devam ediyor. Galatasaray kaptanı olacak son insan. Uslu uslu topunu oynar giderse eyvallah ama hiç umudum yok mümkün değil kendini tutamaz.

• Gelsin ama 10 numarayı almasın.
  • Gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısınız bu takımın sahibi gibi bir havaya kapılmadan gelirse kısa sürede azami katkısını verip Avrupa'ya geri gider ama bana nedense Arda'nın sadece futboluyla konuşulacağı bi ortam hiçbir zaman Türkiye'de olmayacak gibi geliyor. Söylediğiniz şartlardan da en mümkün olmayanı sağa sola gereksiz demeçler vermesi, yoksa satın alacak halimiz bence de yok. Öte yandan Tudor kötü giderse şampiyonluk kozumuz olan Fatih Terim'i de takıma geri getiremeyeceğiz. Ayrıca kendisi hala özür dilemedi pişkin pişkin hayatına devam ediyor. Galatasaray kaptanı olacak son insan. Uslu uslu topunu oynar giderse eyvallah ama hiç umudum yok mümkün değil kendini tutamaz.

İşte o noktada zaten soğuk bakıyor insanlar. Aklı sadece futbol oynamakta olsa çok iyi olur. Bence ispanyada ilk başlarda o yüzden başarılı oldu. Medyada şurda burda çok da sallanmayınca, aklı sahada kaldı, bu sayede başarılı oldu. Sonra zamanla medyada yer aldıkça başarısı düştü. Buraya gelse medya yine karıştırmaya çalışacak.

• Hay başlıcam Galatasaraylı Arda nıza..Adam g*tü göbeği salmış , zaten sorunlu bir karakter burnu havada..Takımda çöpler gidiyor derken en büyük çöp gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsRaRenGiZ41 -- 9 Ağustos 2017; 18:21:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsRaRenGiZ41

Hay başlıcam Galatasaraylı Arda nıza..Adam g*tü göbeği salmış , zaten sorunlu bir karakter burnu havada..Takımda çöpler gidiyor derken en büyük çöp gelecek

+ 1905

• Terim gelsin Arda gelmesin.
  • Ardanın top oynaması değil kişiliği sıkıntı.En yüksek parayı alır,2-3 sene öncekinden daha güçlü yerli çetesi kurar,hafta içi her gün acunla programa çıkar,kızlara dmden yürür,maçta trip atar,taraftara küfreder. Bunların yanı sıra garryden yasinden iyi olur. Artık profesyonelleşmek lazım, evlat değil eleman istiyoruz. İŞİNİ YAPAN ELEMAN.

Kısaca gelmesin.
  • Net gelmesin.

• Gelsin

• Sakat baros trabzon deplasmanında tribunden maç izlerken sakat kaptanımız arda istanbulda bar çıkışında görüntülendiği gün ardayi sildim ben. Onun sayesinde gelecek hicbir başarı gelmesin daha iyi

Gelmesin

• Dünya' da ki en itici 100 insandan biride bu şarlatandır.
  • Gelmemeli.

• Kesinlikle gelsin alabiliyorsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda da Terim de gelmesin. Karakter yoksunu ikisi de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konyaspor'da oynayabilir.

• Arda gelmesin terim gelsin.
  • Gelmesin.

Çünkü dakika 60tan itibaren oyundan düşen bir yapısı var.

• Ne mal insanlar var ya sanki survivor adasına adam alıyolar yok duygusalmıs yok karekteri kötüymüş fulbolu dışında herşey konusulmuş millettr beyün kalmamıs futbolmu konusuyonuz bbg mi

Gelsin ve takımı uçursunlar bu kadroyla.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.