Şimdi Ara

ArcheAge Online [ANA KONU]-OYUN ÇIKTI-F2P- (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
14
Favori
140.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bu hatayı alıyordum.Fakat bir forum sitesinde bir arkadaş anlatmış çözümü. Link vermek yasak sanırım eğer isteyenler pm atarsa linki atabilirim. ^^
  • Iphigeneia I kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam yapmadığım şey kalmamıştı denemedim ama lag yapmaz mı bu vpn ?

Edit:Vpn güncellemenin yüklenmesi içinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 19 Eylül 2014; 21:43:33 >
  • Oyunu detaylı inceleyen ve anlatıp ipuçları veren yerli bir kaynak varmı arkadaşlar bildiğiniz. Görevden göreve koşuyorum şuan 13 Lvl oldum, arada bi sinematik giriyor oyun sırasında akan bir senaryoda var anladığım kadarıyla ama tam olarak ne yapıyoruz anlayamıyorum çok fazla içerik var ipin ucu kaçıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar dahuta eu serverında doğu kıtasında (ferre, harani) şimdilik 15 kişilik olan yeni bir türk guildi kurduk adı da TURK şeklinde.

Team Speak Kanalımız: 94.102.10.10
    Şifresiz girebilirsiniz. Oyun içinde Tolga, Zaris, Stalkerr, Heamon nickli arkadaşlardan hangisi online ise guild davetiyesi rica edebilirsiniz. dahutada oynayan ve guildsiz arkadaşları bekleriz. ücretsiz oyuncular yani patron almamış oyuncularıda kabul ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 19 Eylül 2014; 21:57:49 >
  • Karşı tarafta kaldım yoksa gelirdim
  • Oyunu açmış bulunmaktayım fakat bu sıra olayı her girişte mi oluyor yoksa bir kere girince tamam mı ?
  • Her girişte
  • quote:

Orijinalden alıntı: D Nihilus

quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

4.5 saattir sıra gelicek.Beceremiyorsan f2p yapma arkadaş bu kadar basit..

zamanında terada böyle olmuştu f2p olduğu ay kanser olmuştu server

sıkıntılısın betadan daha yeni çıkmış bir oyunda problem olmamasını bekliyorsun.
  • Betadan yeni çıkmış bir oyunda hata aramak nedir arkadaş tamam server sıkıntıları var ancak bu yeni çıkan rpg lerin çoğunda oluyor server kapasitelerini yükseltmeleri lazım ancak burda ağlamanızada gerek yok 1-2 haftaya düzelecek bir olayı bu kadar büyültüpte oyuna kocaman 0 koymanız sizin rpg den anlamadığınızın kanıtıdır sözümü kime dediğim belli zaten diğerlerinin yanlış düşünmesini istemem.
  • az bekleyin bence ilerde serverlar rahatlar yeni server açılır oraya doluşur herkes mevcut serverlarda sıra beklemekten pek verimli oynayamazsınız ekim başı yeni server gelir geçilir
  • Dahuta batı'da guild yokmu
  • var hocam buradan guild listesine bakabilirsinizhttp://archeage.guildex.org/guilds/eu/dajuta

batıda bir tane guild var türk olarak isimleri turkish attack.

bu arada oyunda apex denilen şeyler çıktı değişik olaylar oluyor. yavaş yavaş oyun içi parayla patron olma yoluna doğru gidiliyor gibime geldi örneğin 2 adet apexiniz olursa 1 aylık patron alma durumunuz söz konusu gibi. 1 adet apexi açınca 1200 credit işleniyor hesabınıza, iki adet açarsanız 2400 kredit eder. zaten bir adet patron şuan shopta 2500 credite veriliyor.

f2p oyunculuk adına bazı iyileşmeler gördüm oyunda bunun yanı sıra 6 aylık patron alırsanız aylığı 10$a geliyor. 1 ay alırsanız 15$

ayrıca bir arkadaşım bana müzayede evinde satış yapabilmek için 5$ lık bir şey satın alınca açıldığını belirtti fakat sınırsızmı açılıyor yoksa aylık felanmı onu çözebilmiş değilim yardımcı olan olursa seviniriz. 5$ verip markette satış sürekli açılırsa çok güzel olur.

ayrıca oyun içi gördüklerime dayanarak bu oyun tamamen ticari bir oyun yani yapımcı şirket paragöz anlamında değil, oyunun kendisi ticarete yönelik deli gibi ticaret yapıyor oyuncular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 20 Eylül 2014; 11:24:50 >

• Zaris kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam
  • Şuan oyuna girişte ''login failed'' hatası alan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 20 Eylül 2014; 11:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Şuan oyuna girişte ''login failed'' hatası alan varmı ?

bende bunu yazmaya gelmiştim aynı hatayı alıyorum bende. sanırım update felan gelecek ya da server bakımı var

şöyle birşeyler yazıyo sitesinde

ArcheAge EU Server Maintenance: 9/20/14 at 2:00 AM GMT
    Adventurers,

The European ArcheAge servers will be unavailable at 2:00 AM GMT on Saturday, September 20 for biweekly maintenance. The servers will be accessible again within two hours. This downtime adjusts our queuing priority to get Patrons into the game faster and removes the character deletion cooldown.

In-game announcements will be broadcast in advance of this outage. Thanks for your patience!

3:00 AM GMT: The EU servers are now back online!
    2:00 AM GMT: The EU servers are now offline for the maintenance!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 20 Eylül 2014; 11:47:51 >

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Authentication Failed diye devam ediyor benim hata araştırdığım kadarıyla serverlar bakım için kapatılınca bu hatayı veriyormuş. Bekleyelim bakalım.
  • quote:

Authentication Failed diye devam ediyor benim hata araştırdığım kadarıyla serverlar bakım için kapatılınca bu hatayı veriyormuş. Bekleyelim bakalım.

evet yukarıda editledim sitesinde de şöyle yazıyodu

ArcheAge EU Server Maintenance: 9/20/14 at 2:00 AM GMT
    Adventurers,

The European ArcheAge servers will be unavailable at 2:00 AM GMT on Saturday, September 20 for biweekly maintenance. The servers will be accessible again within two hours. This downtime adjusts our queuing priority to get Patrons into the game faster and removes the character deletion cooldown.

In-game announcements will be broadcast in advance of this outage. Thanks for your patience!

3:00 AM GMT: The EU servers are now back online!
    2:00 AM GMT: The EU servers are now offline for the maintenance!

Umarım bakımlarla giriş sıkıntıları bi nebze olsun aşılır.
  • quote:

Umarım bakımlarla giriş sıkıntıları bi nebze olsun aşılır.

aynen sırf boş die orchidia mı ne orda oynuyorum. girişler düzelsede dolu serverlara geçiş yapsak
    Valla ben adını bile hatırlayamadım şuan ''A'' harfi ile başlıyor benim oynadığım zaten tek ''A'' ile başlayan o server var.

Bende bu tür oyunlara uzağım aslında en yakın deneyimim eskiden Knight falan diyebilirim. Sro falan denemiştimde aşırı sıkmıştı. Bu oyun 2014 yapımı olmasıyla ilgimi çekti grafikler bence aşırı güzel. CPU-RAM-GPU'yu muazzam kullanıyor full grafiklerde.

Tam anlamıyla yeni nesil bi MMORPG diyebilirim. Şuan aşırı noob'um onu götür onu kes ile 13 lvl oldum ama ne oluyor ne bitiyor bende anlamadım pek bişey.

EDIT: Serverlar açılmış bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 20 Eylül 2014; 11:57:25 >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.