Şimdi Ara

Kampanya bitti konu kapanabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
12
Favori
52.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Not: Beyaz eşyadaki kampanyaları sonlandırmışlar ama diğer ürünlerde var biraz indirim. Konu sıcaklığını kaybetmiştir. Bilginize.

https://www.arcelik.com.tr/ ve https://www.beko.com.tr/ sitelerinde 23 Nisana özel 27 Nisan tarihine kadar geçerli çok güzel indirimler var.

Ayrıca sitede belirli bir kategoride birkaç ürüne baktığınızda üstte 3 saatliğine %15lik bir kupon çıkıyor ve sepette birleşiyor. Özellikle beyaz eşyada son bir yıldır düşmediği fiyatlara çekebiliyorsunuz.

İki ürün alacaklara tavsiyem 2 ayrı sepet yapıp o kategoriler için iki ayrı kupon kullanmaları. Örneğin bulaşık makinesine bakıyoruz. İndirimler üzerine yüzde 15lik kupon çıkıyor. Onunla alıyoruz. Sonrasında çerezleri temizleyip tekrar siteye giriyoruz giriş yapmadan çamaşır makinesi bakıyoruz ve onun içinde kazandığımız kuponu kopyalayıp kullanıyoruz ve ürünü alıyoruz.

Şu ana kadar kupon çıkan kategoriler: Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Kurutma Makinesi (%15)

Derin dondurucu, çay makinesi, elektrikli süpürge, kahve makinesi(%10 )

Başarılı bir şekilde uygulayıp alabilen arkadaşlar yorumda yazarsa yukarıdaki kategorileri güncelleyebilirim.

Banka kampanyaları olarak da şu an Maximum kartın 2000 TL üzeri beyaz eşya alışverisine 100 TL Maxipuan kampanyası varmış onu da birleştirebilirsiniz :)

Kendi kredi kartınızın kampanyalarına bakmayı da unutmayın.

Henüz denenmedi: Banabak uygulamasında 10.000 Baks puana %15 indirim varmış birleşiyor mu bilinmiyor denemek isteyenlere duyurulur.

Sık Karşılaşılan Sorunlar:

1-) Kupon kodu yukarda belirmiyor sitede gezdim ama çıkmıyor neden?

Cevap: Öncelikle tarayıcı çerezlerini temizleyin ve giriş yapmadan sitede almak istediğiniz ürünün kategorisindeki ürünlere sırasıyla girip bakıp çıkın belirli bir süre sonra yukardan yazı inecektir. Halen daha çıkmıyorsa farklı bir tarayıcıdan girin ve aynı şekilde giriş yapmadan gezinin.

2-) Kupon kodu uygulanamıyor sepette hata veriyor neden?

Cevap: Kupon kodu belirli kategorilerdeki belirli ürünlerde geçerli olmuyor anladığım kadarıyla o yüzden maalesef baktığınız ürüne geçerli değil demektir. Örneğin fırın kategorisinde kazandığımız indirimi mikrodalga fırınlarda kullanıma izin vermiyor.

3-) Aldığımız kodlar tek seferlik mi?

Cevap: Evet kodlar tek kullanımlıktır.

4-) Üyelik sırasında aktivasyon gelmiyor neden?

Cevap: Farklı tarayıcıdan farklı bir e-posta adresi girerek üye olmak isteyin gelecektir aktivasyon kodu yine gelmezse google ile üye olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsterghose -- 1 Mayıs 2021; 2:12:57 >

• İndirimli fiyatlar pazartesi günü bayilerdede gecerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırınlarda gezerken kod çıktı ama sepette "uygulanamadı" hatası veriyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • englishmannn kullanıcısına yanıt

Dün aldım hocam ben iki ürün ikisinde de kabul etti. Farklı bir tarayıcıda deneyin isterseniz.

• monsterghose kullanıcısına yanıt
    Üye girişi yaptıktan sonra mı kodu uyguladınız?

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Ama ek %10 olmaz bayilerde sanırım. Arcelik telve kahve makinesi baktim 2li olanlardan baya uyguna geliyor, piyasada 1700 civari bu indirim kombolariyla 1177tl oluyor
  • englishmannn kullanıcısına yanıt

Hayır hocam çerezleri temizleyin siteye girin sadece o kategoride ürünlerde gezinin kod çıksın sonra kopyalayın kodu ve giriş yapıp uygulayın

• telefonlarda deneyim kod verir mi acaba diye vermedi :) paylaşım için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tvlerde kod veriyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Compengineer06 -- 24 Nisan 2021; 11:1:59 >
  • Ben denedim evet üstten çıkıyor birşey ama sıkıntılı kodu göstermiyor. İndirim kodunun karşısında hata yazıyor kalan süre sayacının kutularıda boş. İki farklı tarayıcıda denedim.

• ARKDAŞLAR BİRDE KART VARMIŞ SANIRIM ODA BİRLEŞİYORMU ACABA

Maalesef olmuyor, kod geliyor ancak sepette uygulamıyor, çeşitli ürünlerle de denedim, izinleri de onayladım ama teknik bir sorun var sanırsam

• Olabilir hocam dünden sonra düzeltmiş olabilirler ama ilerleyen saatlerde denemekte fayda var dün iki üründe denedim ve herhangi bir hata vermedi.

• sepete ekliyorum sepete git diyorum boş geliyor

• Hata alanlar farklı tarayıcıdan girip yapmayı deneyebilirler mi bir de dün Chrome üzerinden sıkıntı olunca Edge ile almıştım ben. Eğer gene olmuyorsa ayılmışlar demektir

• Üye olmak gereklimi sepete ekledim birşey yok

• Şu an denedim bekonun sitesinde halen devam ediyor arçelikte düzeltmiş olabilirler

• kampanyada gördüğüm beko çay makinesini farklı bir sitede daha uyguna buldum. Teşekkürler Beko  

Beko BKK 2221 C: 269 TL

Kod gelmiyor bir yolu varmı acaba

pm bakar mısınız?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.