Şimdi Ara

***Mini Fırın Tavsiyesi*** ... arçelik suf-4000 deneyimi ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
19.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün yurtiçi kargo ile geldi.hiçbir sorun gözükmüyor.inşallah ilk kullanımdada sorun çıkarmaz.yorumlarda büyük olduğu söyleniyordu hakikaten bayağı büyükmüş...
  • ksarkar K kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
    arçeliklerin dış hacmi yarı ankastre fırın gibi oluyor, bendekinin iç hacmi 35 litre ama diğer markaların 42-44 lt. modellerinden bile büyük ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    hocam 6 ay geçmiş ürünü almanızın üstünden. tüm artı ve eksilerini tecrübe etmişsinizdir diye düşünüyorum.

ben de bu ürünü almak istiyorum. tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
  • evren8 E kullanıcısına yanıt
    öncelikle tek tepsilik bir fırın olması dezavantaj ...
    daha da önemli olan problem ise şu; bu fırında bence tasarım hatası yapılmış ...
    alt rezistans ile tepsi rafı arasında fazla boşluk var, bu nedenle böreklerin üstü iyi kızarırken altı yetersiz kalıyor, telafi etmek için bir süre sonra üstü kapatıp sadece alt rezistansı 5-10 dak. daha çalıştırmak gerekiyor, takip etmezsen alt-üst eşit olmuyor ... bunun dışında bir performans kusuru yok ...
    diğer yandan fırının dış boyutlarının büyük olması da ayrı bir dezavantaj ... simfer fırınların hem iç hacmi daha büyük, hem çift tepsili hem de bundan daha derli toplu, bizimki ankastre fırın kadar büyük ...
    ben olsam bunun aynısından almak yerine suf-5000 modelini yada simfer modellerinden birinin düşünürüm ...
  • Ben de fark verilip SUF5000 alınmasından yanayım. Bir önceki serisi olan MF44KEB kullanıyorum ve memnunum.
  • Öncelikle sırf bu mesajı yazmak için üye oldum özellikle belirtmek isterim.
    Simfer fırın tavsiyesinde bulunan arkadaşlar teknik özelliklerine göre ya da görünüşüne göre mi yorum yapıyor tavsiye ediyor bilmiyorum ama ben de Simfer fırın almış ve kullanan ( atmak üzere olan ) biri olarak yorum yapayım.
    Ilk olarak en önemli görevi ısıtma işinden başlayayım kesinlikle ısıtmıyor, eski ucuz fırında yarım saatte pişen Simferde bir saatte pişmiyor, fırın kullanmaktan soğuduk.
    Ikinci olarak dijital saat, ilk kullanımda buhar oldu ve sürekli o şekilde, baktıkça boşa para verdiğim için pişman oluyorum.
    Üçüncü olarak homojen pişirmiyor, önü farklı arka tarafı farklı, çevirmek gerekiyor.
    Son olarak da fan ve ışığa değineyim hiç faydalarını göremedim.
    Ben şahsen keşke almasaydim dedim pişman oldum, kimseye de kullanmadigim bişeyi tavsiye etmeme kararı aldım, göründüğü gibi olmayabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arçelik MF 44 KEB Midi Fırın N11'de revizyonlu ürün olarak 249 TL'den satılıyor,kuponum vardı 200 TL'ye geldi,cuma günü aldım cumartesi teslim edildi ürün bildiğiniz sıfır ürün ezik arıza vs.. yok
  • geçen gün sizlerle bir kampanya paylaşacaktım karşıma çıkan "mesaj yetkiniz yok" uyarısını alınca atamadım, bugün baktım tükenmiş ...
    Simfer M 4590 45 litre midi Fırın 179 veya 189 liraydı ...
  • Konuyu biraz hort edeceğim ama luxell borekçi var. Biraz ucuz diye aldım ama fırın ısınmıyor
    30dk yazan yemek 1 saatte pişmiyor. Bundan kurtulup Arçelik alma düşüncesindeyim. Çift tepsi ile pişirme olması gerekiyor. Güncel bir ürün tavsiyeniz varmıdır?
  • muratkeskinist kullanıcısına yanıt
    ARÇELİK SUF 5000 MEB ...
    Diğer bir düşüncem şu şekilde bir fırın almak, linkte bahsettiğim ürün veya marka hakkında bilginiz varmıdır acaba ?
    http://www.hepsiburada.com/termikel-13110-02-hf-dzs-multifonksiyon-cift-bolmeli-cam-ocakli-dijital-firin-p-MTTER13110HF
  • muratkeskinist kullanıcısına yanıt
    ilk başta ben de böyle bir fırın almak istedim fakat bulaşık makinesi de mutfakta olduğundan ikilemde kaldık sonra vazgeçip mini fırın aldık ...
    o dönemde bu tür ürünleri incelemiştim, termikel ürünleri de fena değildi ama benim aklımda arçelik 8641 vardı, yer müsaitse bu tür almak daha mantıklı ...
    klasik kek kalıpları buna sığıyor mu hocam ? yakıyor mu kek i çok yakın olduğu için ?
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    başta biz de öyle düşünmüştük ama korktuğumuz gibi olmadı, kek gayet iyi oluyor ... fırının performansı iyi ...
    tek eksiği 46cm. düz bir tepsi, onu da pazarda çarşıda çok baktık ama aynı ölçüde yok ...
  • Arkadaşlar Arçelik SUF 5000 MEB veya SUF 5000 MGSI almayı düşünüyorum. İkisi arasında ne gibi bir fark var? Arada 100 tl den fazla fiyat farkı var. Değer mi sizce?

• macsimust kullanıcısına yanıt
    renk dışında fark yok, meb beyaz diğeri inox ...
    Sadece inox farkı için fazla fiyat farkı var. MEB almaya karar verdim fakat şimdi de piyasada bulamıyorum. Bugün kaç tane bayiye gittim yok. Acaba yeni model mi çıkacak?

• macsimust kullanıcısına yanıt
    arçelik sitesinden de sipariş verebilirsiniz indirim varmış 529 lira görünüyor ...
    Teşekkürler hocam.
  • Arkadaşlar merhaba evde yaklaşık 15 yıla yakın kullandığımız termikel fırın var genel olarak memnunuz artık sararmaya başladı ve eski olduğu için derece ve zaman ayarları bulunmuyor. 50 litrelik bir fırın bakıyorum Arçelik ve Beko’da aynı model set üstü fırın mevcut inoks ve beyaz rengi var inoksta ekstra olarak buz çözme modu ve alt üst ısıtma mevcut. Bu fırınlar nasıldır önerir misiniz veya bu ayarda sorun çıkarmadan uzun süre kullanabileceğimiz marka model ne önerirsiniz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.