Şimdi Ara

ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
10
Favori
56.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun. Evet aquastop hatası olarak geçiyor bende bilemiyorum şuan en mantıklı tercih lg d1450wf1 gibi duruyor bakalım bir ücret iademizi alalım ona göre hareket edeceğim.
  • lg d1455cf aldım yukkodan
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Makine sağlam duruyor hocam iyi günlerde kullanın. Bakalım bende ya lg d1450wf1 veya vestel bm803 düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Makine sağlam duruyor hocam iyi günlerde kullanın. Bakalım bende ya lg d1450wf1 veya vestel bm803 düşünüyorum.

Teşekkürler. Konuyu görmesem arçelik alıyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Şikayetvar da lg için 2.yılında sepetlerde küflenme açılma şikayeti var.üstelik lg garanti 3 yıl ve uzamıyor yukko dan iptal ettim

Son karar vestel bm 1004

• drvimu kullanıcısına yanıt
    Bu nedir ya güvenilecek makine kalmadı :)
  • Servis geldi efendim suyumuzun basıncı fazlaymışş basınç düşürücü gerekiyormuş su giriş hortumu atmış e 15 gün bu basınçla tıkır çalıştı kaldı ki adam bakmadı bile makine girişine bağlanan bu parça nedir basınç düşürücü değil mi? suyu kısıyoruz bu seferde musluk işareti çıkıyor böyle rezalet olabilir mi?

ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU

• Merhaba;

Gösterdiğiniz parça suyu açıp kapamaya yarıyor. Basınç düşürmeye yaramaz. Sularınız çok mu tazyikli? Üst sınırı geçeceğini sanmıyorum.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Tazyikli ancak 10 bar ı geçeceğini bende tahmin etmiyorum musluk kısılmış olsada şu parça sızdırma yapıp sonunda atıyor ve yerleri su basıyor

ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU

• Eğer musluğu sonuna kadar açtığınızda dakikada 100 litre su akıyorsa basınç ortalama 10 bar diyebiliriz. Bu seviyede olacağını ben de pek sanmıyorum. Bence hortum bağlantısında bir problem var. Musluğu orta seviyeye getirmenize rağmen sorun devam ediyorsa değişim talep edebilirsiniz.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Yalnız gelen servis çok cahildi şöyleki efendim basınç düşürücü kullanmam şart mış peki dedim vanayı sonuna kadar açmak yerine çeyrek tur açalım deyince "öyle olursa basınç artar" gibi çok beter bir açıklama yaptı şekilli olarak anlatmak durumunda kaldım ne yazık ki...

• Az evvel servisten arandım bölge yöneticiliğinden ürün onarımı ve iki yıl ücretsiz ek garanti teklif edildi. Kabul etmedim ve ürün değişimi yada ücret iadesi talebilimi yineledim.

• Makine değişim olduğunda da veya başka marka bir bulaşık makinesi aldığınızda aqua stop bulunuyorsa yukardaki fotoğrafta görünen şekilde bağlantı yaptırmayın. Aqua stop olan modellerde su borusun yüksekliği çeşmenin yüksekliğini geçmemeli. Bunun sebebi o görünen hortumun içinde bir hortum daha var ve su ondan geçiyor, onda hergangi bir sızıntı olursa dıştaki gördüğümüz hortuma akan su makinenin tabanına ulaşıyor ve musluğa takılan geniş gri yerden suyu kesiyor. Fakat şuan ki durumda lavabonun altında kalan kısımda bir sorun olursa su makineye ulaşmadan musluk kısmındaki elektronik mekanizmaya ulaşır bu da tehlikeli bir durum. Mümkünse dolabın altından bir delik açtırıp hortumu musluk seviyesinin altına düşürün. Bir de suyun basıncı gerçekten çok yüksekse su saatinden sonra bir basınç düşürücü taktırmanız şebeke basıncı altında çalışan diğer cihazlarınız için de sağlıklı olacaktır. Hatta bu şekilde yüksek basınçtan muslukların altındaki ince hortumlarda dahi patlama meydana gelebilir ki bu bulaşık makinesinin taşırdığı sudan çok daha büyük zararlar açar çünkü bulaşık makinesi tabanda su algıladığında hemen suyu keser ama bataryaların altındaki hortumlar patladığında biri müdahale edene kadar şebeke suyu eve akacaktır.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Ölçtüğüm kadarıyla su basıncı 5-6 bar civarı olmalı. Bilgiler için teşekkür ederim.

• 1 senedir bende kullanıyorum 6388 modelini çok memnunum. Otomatik program günlük bulasklar için ideal

• İyi günlerde kullanın. Servisten aradılar makine değişimi veya ücret iadesinden birini seçmemi istediler bende yeni makine istedim bir şansı daha hakettiği kanaatindeyim

• İnşallah yeni gelen makinenizde hiç bir sorun yaşamadan çok uzun yıllar kullanırsınız hocam
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    İnşallah

• Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Bugün geldi ve kurulumu yapıldı şuan için herhangi bir sorun yok

• inceleme için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.