Şimdi Ara

**ARÇELIK 6388 I 8 programlı bulasik makinasi incelemesi (ss li) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
12.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolasın
  • 1399 tl ye satılıyor burda alacakların dikkatine !!!⚠⚠⚠

http://www.arcbayi.com/Arcelik-6388-I-Bulasik-Makinesi/ArcelikOzellik?PID=6167&ref=akakce&source=mobil&v=1.90.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 13 Mart 2016; 2:18:40 >
  • 40 gün oldu çok memnunum cihazdan.. Makine alacaklara tavsiye ederim
  • hemşo senin aldığın fiyata bulamıyoruz ki olsa alacam, senin tanıdığa söylesene aynı fiyattan verse bizede
  • sHowManTR kullanıcısına yanıt
    Akakce.com da 1460 tl civarına bulunuyor. Benim aldığım yere sordum Son 2 kutu varmış onlarda zaten satılmış. Yeni ürün daha gelmemiş
  • Araştırmalarım ve kullanıcı yorumlarına goz atarak bende Arçelik 6388 i modelini almaya karar verdim.
    Cuma günü makine servis vasıtasıyla kuruldu. Aksamına çalıştırarak ilk denememizi yaptık, sonuc beklediğim gibi çıkmadı maalesef :/
    Parlatıcı koymamıza rağmen kasık-çatal ve tencerelerin üstünde su/kireç izi kalıyor.
    Tuz koymam gerekir mi gerekmez mi bir fikrim yok?
    3in1 kullanıyoruz.
    6. Programda yıkama yaptık genelde.
    Yardım ve görüşleriniz cok önemli tskler
  • LooPuS_t L kullanıcısına yanıt
    Servis tuz ayarı yaptı mı ?
    Yaşadığınız yerin suları kireç bakımından nasıl ?
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    Ankara'da oturuyoruz. Servis Tuz ayarı yapmadı, tuz kullanmayın dedi.
    Öncelikle hayırlı olsun. Servis banada tuz koymayın demişti bende zaten hepsi bir arada tablet kullandığım için koymadım sorun yaşamadım. Size tavsiyem makinenin içinden cikan şu sertlik ölçüm kağıdıyla suyun sertliğini ölçün ve ona göre tuz ayarı yapin.Büyük ihtimalle ondan
    Lazpanyol un dediklerine ek olarak parlatıcının da seviyesini kademeli olarak yükseltin. Şuan mesela birde ise bunu bir sonraki yıkamada ikiye alın eğer yine kötüyse sonuç 3 e alın ama 3 ün üzerine de çıkmanızı tavsiye etmem sular çok kireçli değilse bu sefer parlatıcı fazla gelir camlarda renklenmeler olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Lazpanyol un dediklerine ek olarak parlatıcının da seviyesini kademeli olarak yükseltin. Şuan mesela birde ise bunu bir sonraki yıkamada ikiye alın eğer yine kötüyse sonuç 3 e alın ama 3 ün üzerine de çıkmanızı tavsiye etmem sular çok kireçli değilse bu sefer parlatıcı fazla gelir camlarda renklenmeler olur.
    Teşekkürler yardımlarınız için. Sorun çözüldü, plastik olduğu için 3. sepette bi tık buhar yoğunlaşmasından dolayı yapabileceğini söyledi servis. Fazla bilgi sahibi değildi servis, dedikleri kafama yatmadı
  • Katdes aynisini bizde aldik inşallah sıkıntı yasamayiz. Bu arada boch a girdik dogru duzgun musteri yoktu ama arcelik ana baba günü gibiydi bana gayet kalitali geldi. Tavsiye ederim arcelik kendini asmis
  • Güncel
  • Bende Arçelik 63101 I bulaşık makinesi ve 2520 CEI buzdolabı alacağım ama nereden alacağıma bir türlü karar veremedim.

Mağazadan alayım diyorum 200-300 TL fark var.ucuz yerlerden alayım diyorum bu seferde satıcılara güvenemiyorum
  • Bu cihaza reset nasıl atılıyor bilen var mı?
  • Güncel....
  • Lazpanyol kullanıcısına yanıt
    6388 hala kullanıyorsunuz demi üstadım. İçinde genel olarak ağır koku oluşumu yaşadınız mı şimdiye kadar. Bir de sepetlerde herhangi paslanma veya soyulma yaşadınız mı? Aile dostumuz da iki yıldan fazladır kullanıyor bu makineyi ama camlarda çizilme yaşadığını söylüyor. Birde servis domestos kullanmayın deniyor. Siz kullandınız mı?
  • denizata06 D kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorunla karsilaşmadim aksine cok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 30 Mayıs 2019; 22:16:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizata06

6388 hala kullanıyorsunuz demi üstadım. İçinde genel olarak ağır koku oluşumu yaşadınız mı şimdiye kadar. Bir de sepetlerde herhangi paslanma veya soyulma yaşadınız mı? Aile dostumuz da iki yıldan fazladır kullanıyor bu makineyi ama camlarda çizilme yaşadığını söylüyor. Birde servis domestos kullanmayın deniyor. Siz kullandınız mı?
    domestos zaten çamaşır suyu değil mi?
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ağız alışkanlığı çamaşır suyu dememişim :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.