Şimdi Ara

**ARÇELIK 6388 I 8 programlı bulasik makinasi incelemesi (ss li) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
12.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: denizata06

Evet hocam ağız alışkanlığı çamaşır suyu dememişim :)
    yok, o açıdan demedim.

bulaşık makinesinde çamaşır suyu kullanımı benim 40 yılda bir yaptığım birşeydir. yani sürekli yapılıyor diye mi servi söyle bir uyarıda bulundu, onu anlayamamıştım.
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hocam bizimkiler her yıkamada kullanıyoe çamaşır suyu 🤣
    Bu yüzdende hep uzun program kurulur bizim makinelerde ya da en yüksek sıcaklık. Ama bizimkilere ne sirke ne çamaşır suyu kullanmayın bozulur demişler. Sirke parlatıcı gözünde beklerse contaları bitiriyor ona hak verdim tamam ama domestostan etkilenmesi anlamsız geldi bana. Sonuçta tabletler de ağartıcı özelliğe sahip. Ayrıca bakteri üremesini engellemesi açısından ara sıra domestoslu yıkamak bence daha hijyenik. Sonuçta bu makinede yemek artıkları birikebiliyor. Örneğin yumurta kokusu herkesin makinesinin baş belası. Ben sırf bu yüzden bazı insanların bardağını kullanamıuorum bile. Bu durumda çamaşır suyu kurtarıcı olabiliyor hem hijyen hem makine için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedemlerdeki 6488 in de alt sepetinin farklı bölgelerinde ufak paslanmalar tespit ettim bugün. Servis gelecek durum hakkında bilgi paylaşırım yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Dedemlerdeki 6488 in de alt sepetinin farklı bölgelerinde ufak paslanmalar tespit ettim bugün. Servis gelecek durum hakkında bilgi paylaşırım yine.
    Kötü talihsizlik olmuş geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Kötü talihsizlik olmuş geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    Evet kötü oldu çünkü evde yazın pek duran yok kimsenin uğraşacak vakti yok. Servis geldi foto çekti biraz önce de geri dönüş yapıldı sepetlerin siparişinin verildiğine dair.

• Bugün sepetlerin değişimi yapıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Bugün sepetlerin değişimi yapıldı.
    Hayırlı olsun
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    Malum marka olsa servis yerine size özel klima tamircisi yollardı muhattap bulamazdin ☺️ Bu yüzden arceliki örnek alsinlar hizmette

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol

Malum marka olsa servis yerine size özel klima tamircisi yollardı muhattap bulamazdin ☺️ Bu yüzden arceliki örnek alsinlar hizmette
    Koptum
  • -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol

Evet kesinlikle örnek alması gerek ama imkansız gibi bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 15 Haziran 2019; 18:24:5 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.