Şimdi Ara

Arçelik 123410 1550tl?? ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.arcelikyetkilisaticisi.com/Arcelik-123410-Inverter-klima_675.html#0http://www.arcelikyetkilisaticisi.com/Arcelik-123410-Inverter-klima_675.html#0
    1550 tlye bunu alsam mı? yoksa başka bir öneriniz var mı. 18 metre oda için. genellikle ısıtma amaçlı. Tecrübeli arkadaşlar yarımcı olabilirse sevinirim.

• özellikleri güzel ama kullanıcı yorum var mı bilmiyorum hem de fiyatıda çok makul bende miror sersinde indirim gördüm fakat hic kimse oneride bulunmadigi için kulanici yorumu bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harcadığı elektrik ücreti ses seviyesi bir de kaç saat çalıştığını yazarsanız çok seviniriz.

• Havalar 5 derece altına düşmeden iyi ısıtıyor demeyin vebal altına girersiniz.
    Yerli montaj yada yerli marka ithal Klimalar ısıtma konusunda başarısız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arçelik hakkında o kadar olumsuz yorum var ki. vazgeçtim.
  • YouTube LG mirror diye bakin arçelik bu ürününe benziyor anladigim kadarıyla LG firmadina ait bir klima bu makina yerli üretim değil bence ama halen gerçek kullanici yorumu görmedim bekliyoruz arkadaslaaaaaar yooook mu biraz gerçek deneyimler

• 125410 modeli benzer bir model. Fikir verebilir

http://forum.donanimhaber.com/m_61962010/tm.htm
  • http://www.arcelik.com.tr/klimalar-split-tipi-klimalar-inverter-124410-Klima.html

Bende bu klima var oldukça memenunum baya arastirdim değerleri güzel sen bilirsin fiyatida indirimde

• Ayda ne kadar elektrik yakıyor kullanıldığı alan yalıtımlı mı yalıtımsız mı ve günde kaç saat çalıştırıyor bunları yazarsanız çok sevinirim odanın havasını nasıl değiştiriyor kalitelimi

• Arçelik 123410 model 12000 btu klimayı yaklaşık bir yıldır kullanıyorum trakya bölgesinde -10 ları gördüm ısıtma amaçlı 11 metrekare odada kullanıyorum öncelikle belirtmek isterim arçelikten klima alacak arkadaşlara yalıtımınız iyi değilse ısınamazsınız yalıtım olarak dış duvarlardan yalıtımınız olacak tavan (tavan straforu) ile yalıtımlı olacak camlar ısı cam taban yalıtımlı olacak bu şekilde yalıtımınız var ise bu klima ile 24 saat çalıştırarak kışın soğuklarda (ocak.subat.mart)-5 -10 (15 20) metre kare için ayda 80 100 tl ödersiniz belki dahada az tabii bunda klimanızın dereceside önemli ben 20 dereceyi geçmiyorum klimam 24 saat açık hiç kapatmıyorum gelelim şu defroz buz çözme olayına arçelik klimalarda bu süre havanın soğuk olmasına bağlı (gider toşhıba daıkın general alıp 4 binlira verirseniz bu süre 6 7 saat olabilir yada hiç olmaz bilmiyorum kullanmadım bu tür pahalı klimalar) örneğin -5-10 gibi soğuklarda havanın durumuna bağlı defroz yapar dışarıdaki buzu çözme amaçlı 0 derecede klimamın defroz yaptığına hiç şahit olmadım bunuda belirteyim ama yalıtımınız hiç yoksa aylık 150 lira civarı 24 saat çalıştırmada ödemeye hazır olun işin özü yalıtım yalıtım ben bu klimayı alırken araştırmadım aldıktan sonra araştırdım bana yardımcı olacak bir yazıda bulamadım şimdi yaklaşık 1 senelik tecrübemle ve araştırmalarımla yazıyorum 11 metrekare odamda tavan yalıtımlı yerde yalıtım yok pencere çok eski tek ince cam odanın duvarları dışa bakıyor yalıtım yok kapı eski soğuk geliyor bu şekilde sadece klima için ödediğim elektrik 120 130 civarı 24 saat çalıştırmada klima 20 derecede çalışıyor devamlı işe gittiğim zamanlar 18 dereceye düşürüyorum yalıtımlar olsa artık siz düşünün alacak ve almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odesy -- 19 Ocak 2016; 21:23:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.