Şimdi Ara

Arcade stick alıcaklara müjde! (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
12
Favori
32.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Arcade stick alıcaklara müjde! Arcade stick alıcaklara müjde!

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_re2

Selamlar arkadaşlar bnde amazondan bir stick sipariş vermeyi düşünüyorum hangi ürünü tavsiye edersiniz yanında extra joystick ve tuslarda sipariş vericem hepsını tek seferde alıp daha sonra ugrasmak ıstemıorm. link paylasıp benı yonlendırebılırsenız cok sevınırım stick konusunda cok bılgı sahıbı değilim. (pc için kullanacağım)

hocam bir sonuca ulaştınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyelka

bu da benden olsun :P
     Arcade stick alıcaklara müjde! Arcade stick alıcaklara müjde!

Satılık mı? Şayet öyle değilse bi tanede bana getirt:))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hayırlı olsun kaça aldınız peki?
  • Dolar da fırladı Street Fighter V de geliyor sağlam bir stick almak lazım şu an için madcatz uygun gibi ama nereden alacağız, fiyatlar da uçuk...

Şu an en iyileri bunlar gibi;

Arcade stick alıcaklara müjde!

• bence en güzel topuz başlı kollardır ball top stick yani
    birde arcade stickler modlanıyormuş ne işe yarıyor bilen varmı?

işte dediğim bundan kavraması daha iyi oluyor ele oturuyor vites gibi

• Yurt icinde madcatz in urunlerini alabilecegimiz bir yer bilen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    te2 serılerının butun tus ve kol kombınasyonları aynı kaka :) sadece gorselı farklı bendekı stıck ın bu stıcklerden farkı edıtıon farkı zamanında SF4 daıgo sırısı vardı raund2 bılırmısın bılmem efsanedır kı hala da efsane onun te2 versıyonu bendekı zaten fıyatıda daha palı benım favorım b stıcklerden chunlu edıtıon :) ama dedıgım gıbı hepsı aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Yurt icinde madcatz in urunlerini alabilecegimiz bir yer bilen var mi ?

keşke nerdee
  • serqan_ kullanıcısına yanıt
    yazın yurtdısına cıktıgımda almaya karar verdım ısvec'e gıdecegım orada satan bır teknolojı market olursa alırım olmadı yaz sonuna kalacak gıbı duruyor. bu arada kendıme aıt bır stıck yapmayı dusunuyorum su sıralar yurtdısı forumlarını gezmekle mesgulum umarım bır sonuca ulastırabılırım.

• Bende Hori Mini siparis ettim bekliyorum.

Amacim eski emulatorleri sorunsuz, eski atari gunlerideki gibi oynayabilmek. Salonda TV ye Android Box uzerinden mame ile oyun oynamak, hanima "geceyim mi abla" deyip dayak yemek :)

http://www.amazon.com/gp/product/B014KXMEW4

• quote:

Orijinalden alıntı: Elky

Bende Hori Mini siparis ettim bekliyorum.

Amacim eski emulatorleri sorunsuz, eski atari gunlerideki gibi oynayabilmek. Salonda TV ye Android Box uzerinden mame ile oyun oynamak, hanima "geceyim mi abla" deyip dayak yemek :)

http://www.amazon.com/gp/product/B014KXMEW4

aynı sistemi bende düşünüyorum.sadece bir arcade stick eksik çok profesyonel ürünler var ama benimkisi eğlence ve eski günlerdeki o zevki bir nebze olsun yaşayabilmek.bu yüzden 100-150tl den fazla vermek işime gelmiyor.bu fiyat bandında (malesef döviz kurundan da sebep) pek bişey bulunmuyor.

• gurkanse kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle, alım gücümüz iyice düştü. Türkiye piyasasında zaten giriş seviyesi bu tarz ürün yok. Mecburen Çinden yada Amazondan almak gerekiyor. Bir kaç alternatif ürün var Amazon da, ben HORI markasına güvenerek bunu satın aldım ama stoğa girince gönderecekler daha...

Çocukluğu NES ile, ergenliği PC öncesi Atari salonlarıda geçirmiş 80 kuşağı olarak, arada akşamları kafa dağıtmak için güzel olur düşüncesindeyim. Gelse ürün test edip, yorumlarımı yapacağım burada da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elky

Maalesef öyle, alım gücümüz iyice düştü. Türkiye piyasasında zaten giriş seviyesi bu tarz ürün yok. Mecburen Çinden yada Amazondan almak gerekiyor. Bir kaç alternatif ürün var Amazon da, ben HORI markasına güvenerek bunu satın aldım ama stoğa girince gönderecekler daha...

Çocukluğu NES ile, ergenliği PC öncesi Atari salonlarıda geçirmiş 80 kuşağı olarak, arada akşamları kafa dağıtmak için güzel olur düşüncesindeyim. Gelse ürün test edip, yorumlarımı yapacağım burada da.

konuyu takipteyim.inşallah en kısa zamanda ürününüz elinize ulaşır ve güzel,istediğiniz gibi bir şeydir.evimde pc ve pcmin monitörü 32" tv.dünya kadar oyun yüklü.gtx 960 falanda var ama eskilerin tadı yok.hala aklım fikrim mame - nes - neo geo vb emulatör ve oyunlarında.belkide o zamandaki tadı duyguyu ve zevki başka oyunların nesillerin veremeyeşindendir.sanırım yaşlansamda aklımda kalacak nesiller belli :)

• Merhaba herkeze bende bi arcade stick aldım resimlerini paylaşacam aksama insallah

• Hocam stick elinize ulaştı mı acaba?Amazonda alanlar fotolarını paylaşmış da çok küçük duruyor.Eğer ulaştıysa imkanınız olursa fotoğraflı mini inceleme yapabilir misiniz?Bende sipariş etmeyi düşünüyorum.@Elky

Hocam fotoğrafları bekliyoruz akşama @Enexsis
  •  Arcade stick alıcaklara müjde!
    Merhaba arkadaşlar madcatz te2+ stick elime geldi Amazon'dan aldığım urun stoklarinda olmadığı icin 25 gün bekledim. Amazon'a ne zaman gelir ne zaman yollanır diye sorduğumda ürünün en kısa zamanda yollanacağını ve beklettikleri için kargomu bedava ve en hızlı kargo seçenegi ile değiştirdiler stoğa girince yolladılar. Ürün 1 günde Türkiye'ye girdi gümrükten 3 günde çıktı. Toplam 5 günde elimdeydi(tabi bu en hızlı kargo olduğu için)fiyat olarak 840 tl ödedim. Gümrük masrafları geri yatarsa 650 TL'ye gelmiş olacak. Gelelim stick in nasıl olduğuna. Bende madcatz in sf4 stick de olduğu için iyi bir kıyaslama yapma imkanım oldu. Te2 stick kesinlikle çok çok iyi. Tuşlar çok iyi malzeme kalitesi de mükemmel. İleri geri sağ sol yön kolu da mükemmel. Sf 4 stick e göre çok çok daha profesyonel. Kesinlikle alacaklara te2 stick öneririm. te1'leri denemediğim için onlara bir yorum getiremiyorum. İki eksiği var bence stick biraz ağır benim gibi kucakta kullanan kullanıcılar uzun sure kullanınca rahatsız olacaklardir. Ve ben şarjlı olduğunu düşünüyordum ama kablolu. Hatta bu baya üzdü beni )= Daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar pm atabilirler. Özetle street fighter 5 madcatz te2+ arcade stick bence cok başarılı bir ürün maddi durumu müsait olan herkese öneririm.

• Maalesef ürünü henüz yollayamadı bile Amazon. Stokta yok gelince göndereceğiz diyorlar. İşin aksi tarafı 2 hafta sonra uzun süreliğine yurt dışına çıkacağım. Kargo gelirse teslim alacak bir başkasını ayarlamam gerekecek.

Ürün geldiğinde Android TV BOX ve Windows 10 Laptop ile TV üzerinden denemeler yapıp, kısa bir inceleme ile beraber deneyimlerimi paylaşmayı planlıyorum halen ama ürünler halen ulaşmadı.

@Enexsis
    Sizin kol çok hoş gözüküyor ama bu iş için ayırdığım bütçenin epey üzerinde. Ayda bir kaç kez kullanılacak bir hobi cihazı için şuan bana pahalı geldi bu ürün ama bu işten zevk alarak, devamlı kullanan birisi için para değil tabi.

@pascal24
    Paylaştığınız resim biraz büyük, bu sebeple FHD minitörde bile sayfa yapısını bozuyor. Resmi SIMAGE tagı içerisinde koyabilir misiniz?
  • Arkadaşlar selam. Hori rap V fightstick (xbox 360-xbox one) satıyorum. Sıfır gibi cok az kullandım kutusu vs. herşeyi duruyor. ilgileniyorsanız özelden mesaj atabılırsınız.
  • Meerhaba Beyler,

Hori Mini 2 ay önce ben Türkiyeden ayrılmadan bir kaç saat önce elime ulaşmıştı. Bu haftada beklediğim Mini M8S Android TV BOX Geldi.

Kısaca izlenimlerim:
    Hori Mini,
    + Evde arada eğlenmek için kullanmak amacı ile gayet yeterli.
    + Masa üstünde kaymadan durabiliyor,
    + Android 5+ ve Windows desteği sorunsuz. Mame4Droid 0.139 sürümü ve buna uyumlu ROM set (24GB) indirdiğinizde Android TV Kutunuz arcade salona dönüştürüyor bu cihazla beraber.

- Boyutu biraz küçük, daha büyük bir ürün bekliyorsunuz resimlere bakınca.
    - Küçük boyutu sebebi ile dövüş oyunlar da hızlı hareketlerde bazen zorluk yaşayabiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.