Şimdi Ara

Arayış içindeyim yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    smart 3d uydu alıcılı 200hz uygun tv arıyorum philips alacaktım yavaş kanal geçişleri dediler.lg için hepsiburda yorumlarında da bu daha yavaş diyeni gördüm. sizce ne yapmalıyım; ve varsa fırsat gören duyan bilen beni bi sevk etsin alam da kurtulam bıktım buna bak ona bak kafam yerle yeksan oldu:)

• abi hiç ugrasma al 72 ekran bi tüplü senden rahatı yok 3d derdi yok gozluk derdi yok smart derdi yok acaba 300 hz mi alsam 500 hz mi alsam derdi yok ısık süzmesi derdi yok kanal geçişleri ultra hızlı daha ne olsun saka bi yana bende 2 haftadır kafayı yicem bulamadım bi tv en son care tüplü alıcam
  • Allah kolaylik versin.
    Bende 2 haftadir bakiyorum, yorumlari okuduktan sonra aklim karisti. Birinin begendigini digeri begenmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srdr87 kullanıcısına yanıt
    106 eljiğ ve filipis arasında fing atarken (14**,00TL-15**,00TL) hiç hesapta olmayan ve 200 tl daha fazla vermelik bir sony peydah oldu geceme.tv araştırıyorum diyenlerle dalga geçiyodum tv araştırılır mı al geç bitir izle otur...du,,, zor işlermiş

eski tüplü döneminde tasası vardı , vay efendim debili tüplü debisiz tüplü kumandalı ..

sıkıntı yeminle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganzkan -- 16 Şubat 2015; 22:35:01 >
  • Samsung 6470 aldım 40 inç 4 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım, Kanal geçişleri çok iyi, 3d zaten güzel bir tv 400 hz, ben Digitürk ile kullanıyorum kanallardaki renkler çok güzel. Smart özelliği gayet akıcı 4 çekirdek işlemcili bir tv .
    Tv alacaksan Samsung, LG, Sony bakacaksın bunlara yoğunlaş derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.