Şimdi Ara

Aranızda Pes'i PC'de Gamepad ile Oynayan Var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl zevk veriyor mu sırf bu oyun için PC'ye gamepad almaya değer mi?..

• SADECE O OYUN İÇİN DEĞİL Kİ BASKETBOL OYUNLARI OYNUYORSAN DİREKSİYON SETİN YOKSA OTO YARIŞLARINDA HARİKA OLUYOR Kİ Bİ TİTREYİNCE ÇOK HOŞ MAFİA GTA GİBİ OYUNLARDA SADECE O NUN İÇİN DEĞİL YANİ. BENDE SNOOPY VAR 8 AYDIR ÇOK MEMNUNUM TİTREŞİMİ DESTEKLEYEN OYUNLARIN HEPSİNDEDE ÇALIŞIYOR KLAVYEDEKİ TUŞLARI KARIŞTIRMA ZORLUĞUNDA HEPSİ İKİ ELİNİN ALTINDA 2 DE ANALOG OLUNCA HER HAREKETİ YAP
  • quote:

Orjinalden alıntı: hesabınızengellendi

Nasıl zevk veriyor mu sırf bu oyun için PC'ye gamepad almaya değer mi?..

evet zevk veriyor ama asıl zevki birden fazla kişiyle oynayabilince alıyorsunarkadaşlar vs....
  • Daha biraz evel arkadaşla bir kaç maç daha yaptık... Kesinlikle ama kesinlikle bu oyun gamepad ile (özellikle ps2 gamepad'i ile eşdeğer olan bir gamepad ile) oynanır...

Tavsiye istersen : Snopy Analog Gamepad öneririm... Ucuz, kaliteli, ve ps2 gamepad'inden bile daha iyi ele oturuyor...
  • kesinlikle öneririm......
    +musakka nın önerdiğini kullanıyorum müthişş bişiy
  • ben oynuorum ve normalinden çok daha zevkli tabi ki tavsiye ederim..
  • analog gibisi varmı arkadaş yaw
  • var tabi
  • evet gamepad le cok iyi oynanıyo
  • Arkadaşlar madem bu kadar ballandıra ballandıra anlatınız o zaman şu titriyor mitriyor dediğiniz olanını nerden aldınız bir söyleyin bana. İnternet sitesi ve de dükkan ismi, İstanbul'da oturuyorum ona göre..
  • Bende sırf bu oyunu arkadaş ile oynamak için 15ytl'ye KONTORLAND aldım memnunum
  • Mecidiyeköy'deki ve Kadıköy-Yazıcıoğlu etrafındaki bilgisayarcıların çoğunda bulabilirsin... (Analog olmayanını önermem... Analog kullanmasan bile digital'e göre daha kaliteli üretilmiş)
  • Fiyatı ne kadar peki ve tam olarak ne diye soracam?
  • Beyler ANK'da joypad alabilceğim Önerdiğiniz bi yer varmı?????????
  • Yaw 38 kez yazıldı,hala snoppy,kontorland cart-curt tavsiyesi oluyor..Gideceksin yazıcıoğluna alacaksın ps2 game pad'inin çıkışını usbye çeviren ara parçayı,oynayacan ondan sonra ps2,ps1 sony game padle,ara parçayı 15 milyon civarına bulmuştum,benden söylemesi,bozulması bişeyi yok..Bunlardan önce de 2 tane de kontorland aldım şu an ikisi de bitik durumda,içini açıp bakarsanız verdiğiniz 15 milyonun ne kadar yanlış bir alışveriş olduğunu anlarsınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HardveyrManyaı

Yaw 38 kez yazıldı,hala snoppy,kontorland cart-curt tavsiyesi oluyor..Gideceksin yazıcıoğluna alacaksın ps2 game pad'inin çıkışını usbye çeviren ara parçayı,oynayacan ondan sonra ps2,ps1 sony game padle,ara parçayı 15 milyon civarına bulmuştum,benden söylemesi,bozulması bişeyi yok..Bunlardan önce de 2 tane de kontorland aldım şu an ikisi de bitik durumda,içini açıp bakarsanız verdiğiniz 15 milyonun ne kadar yanlış bir alışveriş olduğunu anlarsınız...

Ben de 2 senedir ANALOG Snopy kullanıyorum... Yerden yere vuruldu, yüzlerce maç yapıldı, tık demedi...

Verdiğim paranın 2 mislini bile hakediyor....

• bende kontorland marka analoglu gamepad var süper valla 25 ten 20 ye düşürdüm ii pazarlık ettim yön tuşları süper yapılmış elini ağrıtmıyo adamın saatlerce oynayabliyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Ben de 2 senedir ANALOG Snopy kullanıyorum... Yerden yere vuruldu, yüzlerce maç yapıldı, tık demedi...

Verdiğim paranın 2 mislini bile hakediyor....

Demek 1 tane hatalı üretmişler ,şaka bi yana bana ne yaw,isteyen istediğini alsın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.