Şimdi Ara

Aranızda Makas Prosu Olan Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu iş yeteneğe mi tecrübeye mi bakıyor? ben makasa girerken heyecanlanıyorum hep.
    https://www.youtube.com/watch?v=EC_kFH3NH7Y

adam efso değil mi yav? ama araba kullanırken ölmüş

• Baba şindi çinden zenon getircen sekizin kalık, onlar +20 hp veriyo zaten. Sonra cam filmleri yapcan, bi difüzör bi lip koycan. Sanayide yayları presletcen araba dibe düşcek, zıp zıp gidecek. Ondan sonrası baba makas işi bilek işi, yürek işi. Ha birine çarptın kaza yaptırdın, araban yürüyosa durmayacan kaçacan. Ee erkeğiz, yürekliyiz, delikanlıyız malum.
  • Makas atanlarin en kisa surede kimseye zarar vermeden aramizdan ayrilmasi dilegiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Baba şindi çinden zenon getircen sekizin kalık, onlar +20 hp veriyo zaten. Sonra cam filmleri yapcan, bi difüzör bi lip koycan. Sanayide yayları presletcen araba dibe düşcek, zıp zıp gidecek. Ondan sonrası baba makas işi bilek işi, yürek işi. Ha birine çarptın kaza yaptırdın, araban yürüyosa durmayacan kaçacan. Ee erkeğiz, yürekliyiz, delikanlıyız malum.

hocam 3 numara filmleri taktırdık yasağa inat. farlar led zaten sıkıntı yok. şimdi sıfır arabayı da sanayiye sokmak istemiyorum. elime biraz para geçsin e30 yapacam ♥
  • Aa sıfır araba diye bişey mi var? Bütün elektrik tesisatı kurcalanmalı, arabanın orijinal yayları sökülüp preslenmeli. Bir de unutmuşum, şöyle en ağırından replika bi jant (Aracınızı marka modelinde millet ne takıyorsa ondan takılmalı, özgün olunmamalı). Ayrıca led farları da sökün, onlar karşıdan gelenin falan gözünü almıyor. Sisleri de xenona çevirmeyi unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Aa sıfır araba diye bişey mi var? Bütün elektrik tesisatı kurcalanmalı, arabanın orijinal yayları sökülüp preslenmeli. Bir de unutmuşum, şöyle en ağırından replika bi jant (Aracınızı marka modelinde millet ne takıyorsa ondan takılmalı, özgün olunmamalı). Ayrıca led farları da sökün, onlar karşıdan gelenin falan gözünü almıyor. Sisleri de xenona çevirmeyi unutmayın.

valla arabayı peder aldı bana yoksa efso bir modifiye yaptıracaktım. elimden alır falan şimdi gerek yok
  • İnşallah.
  • tabi tabi makas at heyecan tavan yapsın. hatta bunu okul önlerinde falan yap, içinde çoluk çocuğu olan insanların
    arabaları arasında yap. heyecana ne gerek var. trafikten senden başka herkes hamamböceği zaten. en fazla masum birilerinin ölümüne
    sebeb olursun ki senin duyacağın heyecanın yanında olur o kadar.
  • Var olmazmı.Ama şunu söyliyeyim.Efso makas için yapılması gereken en önemli kriter Kamyon altına girmek yoksa efsane olamazsın ben söyliyeyim.
  • pembe xenon tak on numara duruyo. kafadan dişi avlamak için birebir. en büyüğünden tesbih al, vitese değil kafana tak.
    bu ikisi kafadan +50 beygir, bir de şöför, etti +51 beygir.
    yolda giderken arabanın içinde beli kırık yılan gibi kıvrıl. orta ayna altında kafan dururken sol el dışarda
    ön koltuk da en geride olmalı, yolu direksiyon ile gösterge arasından görmelisin. saçlar da bu arada köpek görmüş
    kedi gibi dimdik ve en az yarım kilo jöleli olmalı. dikiz aynasına cd tak ki radardan yırt.
    yayları tamamen kes ki yoldaki çakıl taşının üzerinden geçerken parkinsonlu gibi titre.
    belin kadar lastik, çin pavyonu gibi parlayan jantlar olmazsa olmazlar.
    şimdi çıkıp trafiğe en yakın betona göm. çok fiyakalı olacaksın çook..
  • quote:

Orijinalden alıntı: keus35

pembe xenon tak on numara duruyo. kafadan dişi avlamak için birebir. en büyüğünden tesbih al, vitese değil kafana tak.
    bu ikisi kafadan +50 beygir, bir de şöför, etti +51 beygir.
    yolda giderken arabanın içinde beli kırık yılan gibi kıvrıl. orta ayna altında kafan dururken sol el dışarda
    ön koltuk da en geride olmalı, yolu direksiyon ile gösterge arasından görmelisin. saçlar da bu arada köpek görmüş
    kedi gibi dimdik ve en az yarım kilo jöleli olmalı. dikiz aynasına cd tak ki radardan yırt.
    yayları tamamen kes ki yoldaki çakıl taşının üzerinden geçerken parkinsonlu gibi titre.
    belin kadar lastik, çin pavyonu gibi parlayan jantlar olmazsa olmazlar.
    şimdi çıkıp trafiğe en yakın betona göm. çok fiyakalı olacaksın çook..

hocam karı kız hasta olur mu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.