Şimdi Ara

Aranıyor Sony MZ-E10 Yada Sony MZRH1 Hi-MD Player (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
7.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlginize teşekkür ancak ilanı okumayanlar ve anlamayan kişiler var ben herhangi bir MD aramıyorum bende var zaten bu belirttiğim modelleri arıyorum..Başka ürünler ile ilgilenmiyorum ben zaten ebay amazon vs biliyorum aradığım modellerde temiz bulursam zaten orada alırım. Ancak henüz karşılaşmadım.
  • MZ-RH1 Sahibiyim, yurtdışından almıştım 3 sene evvel, şimdi sizin ilanı görünce bir bakayım dedim ebay dan falan durumları nedir, Türkiye ye gönderen satıcı yok, min. fiyatlar 300-350 $ civarından başlıyor, bendekini satacak olsam kesinlikle 1000 lira altı bir rakam düşünmezdim, siz yorumlarda falan "yurtdışından alabiliyorum" diye belirtmişsiniz bence düşünmeden alın çünkü yurtdışı rakamları bile 300 $ dan başlıyor , kaldı ki ben geçen yıl doğubanka gittim ciklet pil ve bir kaç boş md için, modeli gören dükkanlar bile yoktu, ülkemizde satıldığını düşünmüyorum.
  • fowell-one kullanıcısına yanıt
    Yanılıyorsunuz Belirttiğim modeller Türkiye de satılmıştır. Bende vardı resmi olarak almıştım. Ancak işte kıymetini bilemedik sattım uzun bir zaman önce. MD bir zevk meselesi üretimi durduğu için sıfırı yok ancak sıfır olarak saklayanlar var ben onlardan arıyorum. Yurtdışında bir çok yerde satılıyor ancak benim aradığım modeli satan yerler Türkiye e göndermiyor. Ayrıca 50$ -> 999$ kadar satan var ancak bu mal okadar edeceği anlamına gelmez. Tr sıfır fiyatı 240$ civarında idi.. 1000tl ben hayatta vermem.. Malın ederi 150-200TL dir. Yoksa ben çoktan almıştım hiç açılmamış kutusunda ürün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: centerland

Yanılıyorsunuz Belirttiğim modeller Türkiye de satılmıştır. Bende vardı resmi olarak almıştım. Ancak işte kıymetini bilemedik sattım uzun bir zaman önce. MD bir zevk meselesi üretimi durduğu için sıfırı yok ancak sıfır olarak saklayanlar var ben onlardan arıyorum. Yurtdışında bir çok yerde satılıyor ancak benim aradığım modeli satan yerler Türkiye e göndermiyor. Ayrıca 50$ -> 999$ kadar satan var ancak bu mal okadar edeceği anlamına gelmez. Tr sıfır fiyatı 240$ civarında idi.. 1000tl ben hayatta vermem.. Malın ederi 150-200TL dir. Yoksa ben çoktan almıştım hiç açılmamış kutusunda ürün...

Hocam piyasası nedir ne değildir bilemiyorum, ancak ebay grafiklerine göre son bir yılda en ucuz 300$ dan satılmış bir modelden bahsediyoruz, şuan için hem aktif auctionlar hemde buyitnow lar ile min rakam 300$ olarak belirlenmiş, siz 150-200 TL civarına arıyorsanız ben açık ve net söylüyorum 500 liraya bulsam bir tane daha alırım köşede dursun diye.

• İlan açın eminim bulursunuz ...Var bana geldi teklifler...
  • Bu MD playerlardan nereden bulabiliriz?
  • Vay be hala kullanan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starmaster

Vay be hala kullanan var.

Zamanında abim kullanmıştı, ses kalitesine hayran kalmıştım. Bende hala arıyorum bulursam alacağım.
  • izmirde arayana adres verebilirim bi dükkanda bikaç tane vardı biri kayıtlıydı
  • Off, konuyu görünce yazmadan edemedim :)

MZR-55 ile MD'ye adım atmış birinden selamlar...

Alet buydu :https://www.youtube.com/watch?v=ymNFyxvIdaM ama bendeki remote ışıklıydı, buna ne olduysa ışığını almışlar, muhtemelen başka model bir MD'ye takmışlardır :D

Evde hala 2001'de Kipa'dan aldığım DHC-MD595 taş gibi duruyor :)
  • Elimde, lise yıllarında kullandığım, halen sorunsuz çalışan MZ-R500 ve 5 tane de minidisk var.
    İlginizi çekerse...
  • Bir efsanede benden olsun :)
    Aranıyor Sony MZ-E10 Yada Sony MZRH1 Hi-MD Player
  • merak ettim hocam buldunuz mu mz-rh1 i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadouken06 -- 17 Kasım 2019; 11:34:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.