Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
193
Favori
159.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @muratoto önerisiyle 2 ay önce ttnetten netgalaksiye geçiş yaptım. Hızım 50 mbit 200 gb akk di aynı şekilde hızımı koruyarak geçiş sağlandı ve 2 aydır kullanıyorum geçen ay günde 1-2 kere kopmalar oluyordu şimdi bayağıdır olmuyor.

Netgalaksiyi öneririm deneyin derim.

@muratoto Çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beocan -- 29 Kasım 2016; 7:58:39 >
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Ben TTNet de 2 ayda Hiper nete geçiş yapamadım!
    BTK ya şikayet ettim ertesi gün tarifemi değiştirdiler.
    BTK ya şikayet etmeni tavsiye ederim.
    https://sikayet.btk.gov.tr/
  • berke.han kullanıcısına yanıt
    Bugün bi arayayım ozaman hocam. Çok teşekkürler ilgin için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PauLsHeadquarter

Ben TTNet de 2 ayda Hiper nete geçiş yapamadım!
    BTK ya şikayet ettim ertesi gün tarifemi değiştirdiler.
    BTK ya şikayet etmeni tavsiye ederim.https://sikayet.btk.gov.tr/

hocam şikayet ediyorum fakat siz farklı şirket abonesi olduğunuz için yardım edemiyoruz diyolar.
    sıkıntı türk telekomun port açmaması diyorum, biz sadece telefon hatlarına bakıyoruz diyolar.
    4-5 kere farklı şekillerde şikayetimi yazdım, hepsini de çözdük diyip kapattılar.
    hatta bi tanesini şikayeti açtıktan 10 dakika sonra kapattılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LynXMaSTeR -- 29 Kasım 2016; 11:48:50 >

• JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgrTM

AKNsiz taahhütsüz 16mbps netgalaksi kullanıyorum sıkıntı yok, tavsiye ederim, konum İstanbul.

siz memnunsanız bende bir deneyeyim diyorum aradıgımızda telefona muhattap bulunuyormu sizin basvuru süreciniz ve sonrası ilgi nasıldı taahütsüz nasıl olsa istediğimiz zaman kapatabiliriz lakin sorunlu bir firmaya denk gelirsek noter protestoları ile uraşmakta var işin ucunda
  • Merhaba ben kullanıyorum ve memnunum, size en iyi doğru bilgileri fahri gönüllü müşteri hizmetleri @muratoto hocamla iletişime geçerek alabilirsiniz, yardımcı olur tüm merak ettiğiniz konularda :)

• Bana eksik evraklarinizi teslim edin abomeliginiz iptal olur tarzında mesaj geldi hocam

• 10 Aralıkta bitiyor Dsmart sözleşmem, Netgalaksiye geçmeyi düşünüyorum 16 AKK sız paketine. Buradaki yorumlar genelde hep olumlu, umarım bende memnun kalırım.
  • arkadaşlar Superonline'da AKK'yi geçici olarak kaldıran uygulama biliyor musunuz ADSL için?

hepsini fiber için yapmışlar ADSL için bulamadım.
  • ⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?
  • İstanbul'da 1 günlük falan sınırsız internet kullanmam gerekiyor, bildiğiniz bir yol var mı? Bir yer falan?
  • Arkadaşlar bir de şu "Mb'e kadar" olayı var malum, bunun kalkacağını okumuştum bir ara ama hangi şart ve tarihte hatırlamıyorum. Bilgisi olan varmıdır.
  • bölgemizde en fazla 16 mb hız destekleniyor arkadaşlar. acaba bu hızda kullanabilmek için en uygun kampanya hangi firmada ?
  • Hocam vodafone freezone da günlük internet kullanımı 11 tl ye ulaşınca sonraki kullanımlarından para kesmiyor başıma geldi birkaç kez oradan biliyorum işinizi görebilir
  • Netgalaksi AKN'siz std paket 32/2 VDSL'e geçiş yapmayı düşünüyorum kullananlardan yorumlarını alabilir miyim? Modem, MH ilgisi, vb.
  • Şu an için modemimi(Linksys Wag320N)değiştirmek istemediğim için 16/1 Std paket AKN'siz ADSL'e geçiş yaptım. Şimdilik bir sorun yok umarım ileride de olmaz. TTnet de girişe koyduğu T11 kutuları aktif ederse o zaman Fiberi yeniden değerlendireceğim.
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bende netgalaksi kullanıyorum,
  • Bende AKK'siz net galaksiye geçicem, ne kadar bi zamanda geçiliyor..
  • ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Ben tüm gerekli belgeleri elektronik ortamda doldurdum. İmza için de androidde "Adobe Fill & Sign" uygulamasını kullandım ve mail atarak işlemi başlattım yasal geçiş sürecinin 4 gün olduğunu ama genellikle 2 günde geçiş yapıldığını söylediler. 7sinde mail atmıştım 9u 15.30da kullanıcı adı ve şifresini mesaj attılar. Eve gidip modeme kullanıcı adımı ve şifremi girip mh yi aradım onlarda aktive ettiler. İşlemler bu kadar basit MHler de şimdilik ilgililer. Yorumlarda da kötü bir izlenime rastlamadım. Kullananların geneli memnun.

TTnet ve AKN den illalah etmiştim bakalım yılbaşından sonra ne gibi bir düzenleme gelecek. Şimdilik 16mb yeterli oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.