Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
193
Favori
159.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kentnet kullanan var mı? Fiyatlar neden bu kadar uygun?
  • Sadece belli bolgelerde ve kendi altyapisi oldugu icin sanirim. Ankara ve Malatya diye bir bilgi var yine forumda bir baslikta ama net bilgim yok benimde. Bir bilen ciksa da bizde hep beraber ogrensek ne menem anyadir gonyadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fluxion kullanıcısına yanıt
    tam nasıl oluyor (fiber altyapı olmayan yerler de)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ney69

tam nasıl oluyor (fiber altyapı olmayan yerler de)

olmuyor
  • ney69 kullanıcısına yanıt
    Site olarak hizmet veriyorlar. Arayıp sorun hizmet varmı diye. Mennun olan çok. Tahhüd yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

8 mbit sabit hiz akk olmadan taahhutlu diyorsunuz tam fiyat 120 TL mi hocam?

evet 123 lira mı ne.

hocam vodafone dijital dükkan 7-24 paketine neden geçmediniz ?
    vdsl olarak alırdınız hızlarınızı

esnaflar için o ev için değil ki.

Bireysel olarak kullanan arkadaşlar var.

evet varmış ama fiberse ne yazikki fiber yok sokağımda.En dandik mahallelerde bile fiber varken istanbulun göbeği maltepe sahildeyim burda fiber yok şaka ötesi.

Vdsl de oluyor.

Ev telefonu varsa telefon yazarak sorgulayın.. . Adres yazarak Sorgulama yapınca hız düşük çıkabilir

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

var mı demek fiber benim sokak da ? Hayda nasıl oluyor superonline da sokagınızda fiber yoktur diyor ?

⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

benimde superonlie + turktelekom fiber yok olarak gösteriyor ama burdan bakınca var nasıl oluyor anlamadım

Hocam aynen benim de öyle superonline dan bakınca fiber yok ama vodafone dan 71 mbps fiber çıktı. Şimdi ev için bu kampanyaya başvurabiliyor muyuz bir aydınlatan olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

Turkcell sınırsız akksiz internet satıyorum.Vpn ile almanyadaki yüksek hızlı sunucuya bağlanıyoruz.Ping ve hızınız normal pakette neyse o oluyor.Bilgisayara dağıtılıyor.Aylık ücreti 15tl,siz hiçbir şeye elinizi sürmüyorsunuz.Size ait 1gbps bağlantılı sunucu açıyoruz.Bu bölümden satış yasaksa kaldırayım.

Kardeş Selamun Aleyküm ;

Bu bahsettiğin olay tam olarak nasıl anlayamadım. 1gbps internet 15 TL diyorsun. Bi açıklar mısın ?
  • Fluxion kullanıcısına yanıt
    Detayları verir misin nasıl oluyor

• Arkadaşlar bulunduğum bölgede vodafonedan sorgulama yaptığımda böyle çıkıyor.

⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

AKK olmayan veya gece kota saymayan (Gündüz AKK kotası 100GB ve üzeri) upload hızı yüksek paket önerileriniz varsa bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

quote:

Orijinalden alıntı: 61last

Detayları verir misin nasıl oluyor

Rootlu android telefon olması gerekiyor.
    Altta gördüğünüz internet 15 lira

Ttnet te oluyor mu bu. Bildiğim kadarıyla olmuyor çünkü.

• AKK (KOTAYI GEÇİP HIZI DÜŞENLER BURAYA !)

Dostlarım hepiniz ay içerisinde oyun, film indiriyorsunuz. Standart kullanıcılar için dahi zar zor yeten 50-60 gb kotalar, bizler için en fazla 2-3 gün yeterli oluyor bunun için hali hazırda bulunan, bazılarınızın bildiği bir önerim var

Superonline fiber nerede var:http://www.superonline.net/internet/fiber/nerede

Öncelikle bölgenizde fiber olup olmadığını yukardaki linkten kontrol edebilirsiniz. Sonrasında fiberdeki en ucuz tarifeye geçiş yapıyorsunuz o da :

25mbps 35gb 55 TL:http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/isik-hizinda-fiber-internete-giris-kampanyasi

Ardından tüm indireceklerinize karar verip turbo indir satın alıyorsunuz 24 saatlik

Turbo indir:http://www.superonline.net/super-servisler/servisler/turbo-indir

Turbo indir hızınız ne olursa olsun 100 mbps'ye çıkarıyor ve AKK'ya takılmadan 24 saat boyunca kullanıyorsunuz. 1sn de teorik olarak tüm şartlar sağlanırsa 100mbps ile

1 saniyede 12.5 mb veri indirme
    1 saat= 3600 saniye
    24 saat=86400 saniye
    1gb=1024mb

Gerekli hesaplar yaptığınızda 5 TL ile 1054 GB veri indirebilirsiniz

Benzer bir tarife de kablonette mevcut ve daha uygun fiyatlı

Kablonet hizmet veren bölgeler(en altta binamda hizmet var mı kısmı var):https://www.turksatkablo.com.tr/SSS

30 TL'ye 25MBPS 5 Mbps’ye kadar (25 GB AKN) Eko Sınırsız Kablonet tarifesine, KabloTV Temel Paket tarifesine ve Analog KabloTV
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,428,29-tl-bitmesin-kampanyasi

4 TL'ye nitro servisi:https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Nitro,142

Güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 22 Kasım 2016; 20:55:11 >
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    Hocam benimkinde de vodafone fiber var gibi gozukuyor ama acikcasi hic ihtimal vermiyorum allahin elbistani bir arayip soracagim teyid etmek icin varsa bana mukemmel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Hocam benimkinde de vodafone fiber var gibi gozukuyor ama acikcasi hic ihtimal vermiyorum allahin elbistani bir arayip soracagim teyid etmek icin varsa bana mukemmel olur.

Hocam inanmayın o sorgulamaya ben defalarca sorguladım ve bulunduğum yerde fiber görünüyordu aradığımda fibere geçmek istediğimde vodafone kendisi bağlamadı altyapı yok dedi bir kaç hafta sonra fiberde görünmemeye başladı sorgulamada.

Büyük ihtimal sıkıntı var kafalarına göre fiber gösteriyorlar.
  • StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    Bizim sitenin otoparkında kutular ve kablolar ramazanda çekildi fakat daha TT bağlamadı ne zaman bağlayacak onu da bilmiyoruz ...
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Keske dediginiz gibi olsa. 1 ay once turbo yaptim. Max 18mbit hiz verdiler. 2 kere aradim duzeltemediler. Zaman zaman 6mbite dustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Keske dediginiz gibi olsa. 1 ay once turbo yaptim. Max 18mbit hiz verdiler. 2 kere aradim duzeltemediler. Zaman zaman 6mbite dustu.

Hocam turbo yu dün aldım 96mbps çıktı speedtest te 24 saat boyunca hiç düşmedi
  • Beyler bu vodafone sabah 7 akşam 7 kampanyasına başvuru yapacaktım bizim burada ki kobilere bakan kurumsal bayiye gittim, o kampanya bitti, 7/24 olanda bugün son gün dedi.
    Başka böyle fırsat var mı ? Ben biraz araştırdım sadece turknet 'te bulabildim. Linki :http://kurumsal.turk.net/hepsi-bir-arada-kampanyasi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk Bilgisayar

Beyler bu vodafone sabah 7 akşam 7 kampanyasına başvuru yapacaktım bizim burada ki kobilere bakan kurumsal bayiye gittim, o kampanya bitti, 7/24 olanda bugün son gün dedi.
    Başka böyle fırsat var mı ? Ben biraz araştırdım sadece turknet 'te bulabildim. Linki :http://kurumsal.turk.net/hepsi-bir-arada-kampanyasi/

Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası - Esaslar

Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
    Vodafone Dijital Dükkan Kampanyasından kurumsal aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.

gidin basit bir vodafone bayiisine bu kampanyayı istiyorum deyin. başvurunuzu alırlar hocam
    31.12 ye kadar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk Bilgisayar

Beyler bu vodafone sabah 7 akşam 7 kampanyasına başvuru yapacaktım bizim burada ki kobilere bakan kurumsal bayiye gittim, o kampanya bitti, 7/24 olanda bugün son gün dedi.

Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası - Esaslar

Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
    Vodafone Dijital Dükkan Kampanyasından kurumsal aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.

gidin basit bir vodafone bayiisine bu kampanyayı istiyorum deyin. başvurunuzu alırlar hocam
    31.12 ye kadar

Kardeş gittim normal bayiye, onlar da bizim tam bilgimiz yok dedi. Kurumsala giderseniz onlar yapsınlar dediler. Kobi için müşteri hizmetlerini aradım onlarda aynı şekilde 7-7 olan kampanyanın bittiğini 7/24 kampanyasının da bugün son olduğunu söyledi. Bu yüzden başvuruları kabul edemiyoruz dediler.
  • Vodafone Dijital Dükkan Tarifesi kapsamında 14 Ekim'de kurulum yaptırdım ve altyapımın 96-98 mbit'e kadar izin verdiği söylendi. 76 mbit'lik kontrat yapıldı haliyle ancak bugün 41. gün, hâlâ en fazla 25 mbit verebiliyorlar. Üstelik her dakika bağlantım 2-3 saniyeliğine kopuyor, modemi kapatıp açtığımda adsl ışığımın sabitlenmesi ve hat almam birkaç saat sürüyor. Konuyla ilgili 3 kere arıza kaydı açıldı ve bu 41 günlük sürecin hiçbir bölümünde sorunsuz internet kullanamadım. Her gün 2-3 kere müşteri temsilcileriyle görüştüm, hepsinden türlü çeşit yalanlar duydum, hepsinden türlü çeşit saygısızlık gördüm.

Bu hafta içinde kurulum ekibi evime yeniden gelerek iç tesisatımı kontrol etti ve hiçbir donanımsal soruna rastlanmadı. Bu iş merkezden yapılan yazılımsal müdahalelere kalmışken 41 gündür bir işi becerememeleri, sürekli topu ttnet birimlerine atmaları ve sorunun iki birim arasında ping pong topu gibi dönüp durması tam anlamıyla acemilik göstergesi. Bu kadar saha ekibi, bu kadar teknisyen bir sorunun ne olduğunu anlayamıyorsa kapatıp gitsinler "Dükkan"ı.

Üstelik "75 mbit bağlantınız sağlanmadan aktivasyonunuz başlatılmaz, müsterih olun" dendi, 25'le ve sürekli kopan bağlantıyla aktivasyon yapıldı.
    14 günlük cayma süremden bahsettiğimde "müsterih olun, arıza kayıtları burada durduğu sürece bedelsiz cayma hakkınızla ilgili bir sıkıntı olmaz" dendi, cayma talebimi fatura birimine yönlendirdiler ve onların insafına bırakıldım.
    Üstüne üstlük bir de kopmalar yüzünden indirmeden içerik izleyemediğim, görüntülü görüşme yapamadığım ve taahhüt ettikleri hızın 1/3'ü kadar bir hızla verdikleri internet için 150 liralık fatura gönderdiler utannmadan.

Alt yapı sorunlarınız halledilmeden sakın ha aktivasyonun başlatılmasına müsaade etmeyin eğer inatla "Vodafone'a kaptırıcam elimi kolumu" diyorsanız bile.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.