Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
193
Favori
159.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar burda pek uygun net olmaz. Çünkü bu konu AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Paketler bölümü. Bütçe müsait ise full limitsiz paketleri tavsiye derim.
  • Vodafone 100mbit 7/24 vdsl için dün müracat ettik 3 iş günü içerisinde bağlantıyı yapacaklarmış. Gelişmelerden haberdar ederim. Değerlerim bu şekilde.

Gelen Giden
    DSL Hızı(Kb/s): 32766 2044
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 113204 38760
    SNR Sınırı (dB): 38.0 29.6
    Hat Zayıflaması(dB): 0.0 0.0
    Güç (dB): 14.4 6.4
  • quote:

Orijinalden alıntı: twindiablo

Vodafone 100mbit 7/24 vdsl için dün müracat ettik 3 iş günü içerisinde bağlantıyı yapacaklarmış. Gelişmelerden haberdar ederim. Değerlerim bu şekilde.

Gelen Giden

hay zayıflaması 0.00 santral yan bina herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    Dükkanımın kapısından çektim evet saha dolabı 20m. Alın ispatı.

⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

Bu da Vodafone sitesinden kontrol.

Bu fax için kullandığımız 2. hattımın değerleri

Komik değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 6 Ekim 2016; 10:29:42 >

• quote:

Dükkanımın kapısından çektim evet saha dolabı 20m. Alın ispatı.

Bu da Vodafone sitesinden kontrol.

Bu fax için kullandığımız 2. hattımın değerleri

Komik değil mi?

evet bu devirde bu şans

• twindiablo Hocam paket içeriğini ve fiyatınıda yazarsanız daha faydalı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

twindiablo Hocam paket içeriğini ve fiyatınıda yazarsanız daha faydalı olabilir.

7/24 100mbite kadar (santral en fazla kaçı destekliyorsa) hız. samsung 7" tablet + 12 ay digitürk play spor extra veya aile paketi dahil aylık 149.90TL. 24 ay taahhütlü. AKKN yok.
  • twindiablo Hayırlı olsun. Geçişten sonra sonuçlarıda paylaşırsan iyi olur.
  • @Stones Hocam bende sırf bu yüzden ttnette devam ediyorum sadece sırf mecbur oldugum için
  • quote:

Vodafone 100mbit 7/24 vdsl için dün müracat ettik 3 iş günü içerisinde bağlantıyı yapacaklarmış. Gelişmelerden haberdar ederim. Değerlerim bu şekilde.

Gelen Giden

Şu vodafone upload hızınıda 10 mbit filan verse süper olacak.
    O zaman 149.90 tl baya cazip olur.
  • İstanbul Anadolu yakası 16 Mb ADSL'den başka şansı olmayan bu gariban için tavsiye nedir arkadaşlar. Vodafone dışında, o liste başı 7/24 ile zaten fakat fiyat olarak daha uygun varmıdır, tavsiyeleriniz nedir. Şu an D-smart kullanıyorum ondan geçişte sorun olmaması da lazım, cezanın bir kısmını da olsa karşılasa hiç fena olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ney69 -- 6 Ekim 2016; 22:30:43 >
  • Vodafone 60 liraya verdiğini akşam 7 sabah 7 arası 3 değil de 5 verse hiç düşünmem hemen geçerim ama 3 yetmiyor evdeki cihazlara :(
  • Dün vodafone dan aradılar. Vdsl değil de limitsiz Fiber vereceklermiş. Fiber'de upload daha mı yüksek?
  • 100 liraya 16 mbit akk'siz paket alabileceğim bir servis sağlayıcısı var mı acaba? 2 yıl taahhüt istemeyen... bulunduğum lokasyonda fiber altyapısı ya da uydunet altyapısı yok bu arada. şu anda ttnet'in hipernet 24 mbit tarifesini kullanıyorum ve taahhüt bu ay bitmiş, 90 liranın üzerinde bir fatura çıkardı esnaf ruhlu yaratıklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Taahütüm 6 gün sonra biriyor ttnet suan max 3.5mbit alıyorum akk olsada olmasada farketmiyor 😡 Ne önerirsiniz arkadaşlar türknet uyduneti aradım ikiside Keçiören'e destek altyapı vermiyor

aynı senin gibiyim hocam. pursaklardayım. 3-4 mb anca alıyorum. göknet kullanıyorum. aylık 41 tl
  • hocam gök netin hangi paketini kullanıyornuz?
    sitesinde yazan fiyatlara yalın erişim ücreti dahil mi yoksa + ücret alıyor mu?

hat değerleriniz. nedir? hattınızda mı sorun var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 9 Ekim 2016; 2:58:08 >
  • Arkadaşlar bulunduğum şehirde Wifi noktası diye bir yer açılmış kotasız 8 mbt internet 35 tl ye veriyo. Bunu bulunduğumuz binanın çatısına bir anten koyarak yapıyor sözleşme yok acaba yasal mıdır bu iki gün sonra kapatırlar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ebabil__

Arkadaşlar bulunduğum şehirde Wifi noktası diye bir yer açılmış kotasız 8 mbt internet 35 tl ye veriyo. Bunu bulunduğumuz binanın çatısına bir anten koyarak yapıyor sözleşme yok acaba yasal mıdır bu iki gün sonra kapatırlar mı

dükkanda ki neti veeiyordur muhtemelen.. 8 alabileceğini sanmıyorum.. kapanırsa en fazla 35 lira vermiş olursun sözleşmede yokmuş zaten.

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    Hız ne aşağı iner nede yukarı çıkar diyor.ilk etap da 125 tl para alıyo access point bağlıyor.sıkıntı olursa verdiğim para ve sonlandırmış olacağım abonelik olacak, cevap için teşekkürler
    Bu mesaja eklenen görseller:

• yer eve yakın mı?

sadece kablosuz olarak mı verecek kablo felan giriş yapılacak mı?
    ayrıca cihaz everest marka gördüğüm kadarıyla o kadar etmez o ordan da kazanıyor..

bunlarla uğraşmayın adsl alsanıza evinize..
    göknet e bakın 39 ₺ 50 gb akk net veriyor.. kablolu olduğu için daha stabil çalışır..
    ayrıca önümüz kış yağmur rüzgar felan derken etkilenir alcanız net..

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.