Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
193
Favori
159.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk mesajın ilk seçeneği hatalı. 99.00 tl 100mbps değil 10 mbps. oradaki hesaba göre aylık download 12,15 TB değil 1,21 TB olur.
    9 aydır kimse görmedi mi koskoca hatayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zizimabyss -- 11 Ekim 2016; 14:11:45 >
  • zizimabyss Z kullanıcısına yanıt
    Tekrar bakar misin 100gb akk olan pakete?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vadafone dijital dükkan tarifesine az önce ön başvuru yaptım dükkan sahibininde bilgisi yokmuş esnaf belgesi falan lazım dedi :D Tc ile kayıt yapıliyor yapanlar var diyince bi araştırayim geri dönüş yapicam dedi.. Hayırlısı artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: mucoplus

Ust pakete gecersem superonline 50mbit akk limitsiz 64 tl. 100mbit akk limitsiz 74 tl. Yalin internet. Bana mi ozel bilmiyorum.simdi kullandigim 24mbit 75gb akk 44 tl. Yaninda turkcell hatta 40 tl oduyorum. Ust pakete gecsem mi acaba .

Oyle bir paket olsa yıkarlar ortalığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ney69

Soruyu anlamamışsın arkadaşım. Türk.Net ya da GökNet'te AKK'siz ne var.

Adsl'de şu an gözüken Vodafondan başka bişey yok bize brightlord arkadaşım bende Çakmak İkbal'deyim.
    Fakat nereye bakarsam ADLS'den başka biey yok diyorlardı oda fakat Vodafonda adresten sorgulama yapınca 28 Mb çıktı hız.
    24 Mb almayı düşünüyorum bende Kasım ayında kampanya deva ederse.
    Sende bş Vodafonda sorgulamada adresten sorgula bi bak ne diyecek.

bende elmalıkent mh.deyim bi bakacağım vodafone a pinglerde sorun yaşar mıyım?
  • vodafone dijital dükkanı evlerde kullanabiliyor muyuz ya? Sabah 7'den akşam 7'ye kampanyası baya iyiymiş. Altyapı 100 mbps de destekliyor, bayram ederim valla
  • twindiablo kullanıcısına yanıt
    Bu konuda rekor bende

Gelen Giden
    DSL Hızı(Kb/s): 76772 4094
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 123868 53605
    SNR Sınırı (dB): 21.9 33.2
    Hat Zayıflaması(dB): 0.0 0.0
    Güç (dB): 13.9 -4.8

Saha dolabı direkt kapının önünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 11 Ekim 2016; 22:09:42 >
  • Acaba hangi pakette sınırsız internet var akksiz yani.Göremedim de.

Göknetin paketi cazip geldi,benim evin altyapısı max 17mbps yi destekliyor 16lık paket almak istiyorum :) kasım da bitiyor,eğer bulamazsam bir denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 11 Ekim 2016; 22:25:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

vodafone dijital dükkanı evlerde kullanabiliyor muyuz ya? Sabah 7'den akşam 7'ye kampanyası baya iyiymiş. Altyapı 100 mbps de destekliyor, bayram ederim valla

Vadafone şubesiyle konuştum bagliyorlarmis benim bulunduğum yerde alt yapı yeni çekildiği için port sıkıntısi var port sorunu hallolur olmaz işlemler başlatılacakmis haber bekliyorum bende

• Dr. JhonSmith kullanıcısına yanıt
    Vaay, ciddi ciddi düşüneyim ben bunu bi. Teşekkür ederim.
  • Göknet kullanan varmı nasıl?

65 tl 8mbps iyiymiş.
  • Göknet sadece Ankaraya hizmet vermektedir diye biliyorum.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    <script>console.log('sha256 sonrasy: 0.000')</script><script>console.log('1.1: 0.000')</script>

küçük ayn?tayn ilk mesajyndaki resmi düzelt o zaman bir i?e yarasyn
  • tarife doğru yazıldığı gibidir.. yanlış yere bakıyor veya yanlış okuyorsunuz..

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Dijital dükkan diye bakın vodafone'a, ondaki seçeneklerden 7/24 akn'siz

• Bugün dopingde bunu gördüm, upload hızının aknden bu kadar etkilenmesi sizce normal mi ? Aynı ilde ttnet müşterisi olan bir arkadaşımda 2.9 a 0.70 bu değerler. Teknik destek upload hızını biz değiştiremiyoruz diyor. Sistem downloadı 3 e çekiyor, upload hızınız bu sınırlamadan ister istemez etkileniyor diyor.. 0.70 e razıyken bu hızı görünce fesih işleminden ücret alınmaması için btkya başvurdum. Aknsiz paketlerin fiyatları da ne zaman baksam aynı seviyelerde :/

• Vodafone dijital dükkan kampanyasına basvurdum
    Sonucu yazarım

• 24 mbit 100 gb akk li paketi aldım(superonline) üst pakete geç diyip tekliflere baktığımda 50mbit akksiz paketin 92 tl olduğunu gördüm fakat 90 lira zorlayabilir diye geçmiyorum acaba bu fırsat taahhüt süresince geçerli olur mu
  • Dreazz kullanıcısına yanıt
    50mbps akk sız 92 TL mi? Hocam fiyatın devamlıysa kaçırmayın gerçekten efsane fiyat, bana sunulsa saniye düşünmem kabul ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

50mbps akk sız 92 TL mi? Hocam fiyatın devamlıysa kaçırmayın gerçekten efsane fiyat, bana sunulsa saniye düşünmem kabul ederim

evet hocam superonline a sordum size özel bir fırsat dedi çok güzel fakat şu sıralar her ay 90 lira zorlayabilir mevcut 70 lira aradaki 20 lira hissettiriyor
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.