Şimdi Ara

Aralık 2008 Citroen Toplu Alımı !!!Alanlara Hayırlı Olsun!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
7.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ford forumunda gördüğüm bir uygulama hoşuma gitti. Burda da bir kamuoyu yoklaması yapmaya karar verdim. Bu yıl içinde Ford marka araç alacaklar hep birlikte sene sonunda bir bayiden filo alımı şeklinde araç almayı planlıyor ve en son gördüğümde 12 kişi vardı. Böylece alacağımız araçlar çok daha ucuza geliyor. Burda da en azından 5 kişi toparlansak böyle bir indirimden faydalanabiliriz diye düşündüm.

Citroen almayı düşünen birileri var mı acaba önümüzdeki 3-4 ay içinde?

Ozel mesajla bana bilgilerini ulastiranlarin listesi asagidadir:

1 - Yeni C4 1.6 SXPK HDI MCP (Siyah veya Platin Gri) ==> RoadRR
    2 - Berlingo Combi 1.6 HDI 92 HP Multispace (Körfez Mavisi) ==> historiyst_45
    3 - C4 Grand Picasso ==> aquaman
    4 - Yeni C4 1.6 SXPK HDI MCP + cam tavan (Gümüş Gri) ==> scope_c4
    5 - Yeni C4 1.6 SXPK HDI MCP + cam tavan (Gümüş Gri) ==> apollonx
    6 - C5 SX1.6 HDİ ==> serdaradanalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadRR -- 7 Ocak 2009; 9:19:27 >

• Çok güzel bi uygulama.

Citroen C5'in hastası oldum bu aralar. Bakalım işler yoluna girerse iki üç ay içinde inşaallah
  • Şahsen ben almayı duşunuyorum. Bölye bir fikir guzel olmuş.

Sormak istediğim birşey var. Reklamlarda şimdi al mart 2009 da ode diyorlar.
    Bu kampanyada mart 2009 da ki fiyatlarmı geçerli olacak yada vade farkımı konacak?

Bu kampanya hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.

Teşekkurler şimdiden.
  • Berlingo nun yeni kasası çok hoşuma gitti ama 92 hp lik multispace ye 32.800 dediler o kadar veremem açıkçası yıl sonunu bekleyecem ...
  • Konuyu başlatırken hangi modeli almayı düşündüğümü yazmamışım. Ben de C4 almayı düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa.
    Yani şu an elimizde 1 C4, 1 C5 ve 1 Berlingo oldu.
    bir_masal siz hangi modeli düşünüyorsunuz?
  • Berlingo nu yeni kasası mı var sizde ?
  • Elimizde derken alınacak listesinde demek istemiştim yanlış anlaşıldım sanırım :)
  • C4 1.6 hdi 110 HP sx, mcp, cam tavan.

Kısmet ise bir kaç ay sonra. Bu fikrin iyi bir fikir olduğunu tekrar hatırlatırım.

Saygılar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_masal -- 5 Eylül 2008; 20:22:49 >
  • Ben de C4 almayı düşünüyorum 2-3 ay içerisinde
  • quote:

Orjinalden alıntı: RoadRR

Elimizde derken alınacak listesinde demek istemiştim yanlış anlaşıldım sanırım :)

Pardon yanlış anlaşılma olmuş neyse hayırlısı bakalım ben de Berlingo düşünüyorum ...
    (1.6 HDI 92 hp multispace)
  • aralık gibi c4 grand picasso düşünüyorum.para konusunu halledebilirsem kesin gibi.
  • Tailde oldugum icin biraz gec yazabiliyorum bu aralar internet buldukca.
    disci79 hosgeldiniz siz de. Bir de picasso eklendi her modelden 1 tane alacagiz bu gidisle :)

Bu arada alacagimiz araclarin detayli bir listesini olusturmak icin almak istediginz aracin detayli bir sekilde modelini, rengini, size ait isim, telefon ve sehir bilgilerini bana ozel mesajla gonderirseniz sevinirim.
  • evet citroen almayı düşünenler bu kampanya hakkında bilgileri olan varsa yazsa diyorum

10 bin ytl ye 12 ay sifır faiz ve mart 2009 da öde kampanyaları benim bile dikkatimi çekti
    (passata niyetli biri olarak yani)

ben picasso'yu beğeniyorum bugün gördüm ve bana uyar dedim
    malum mecburen aile otomobili almamız lazım
    bende 2001 astra var uygun bir teklif olursa benide listeye ekleyebilisiniz

bir de forumun bir yerinde picasso bayilerde yok gelmeyecekmiş de gibi bir ifade okudum

böyle bir sorun var mı picasso için
    (afyonda ikamet ettiğim için bayiye gidemiyorum kusura kalmayın)
    saygılar...
  • Uşak ta var bayi size en yakın olarak ...
  • Bir tek historiyst_45 ten özel mesaj geldi hayrola kimseler uğramıyor mu yoksa almaktan vaz mı geçtiler?
  • ilk mesaji guncelledim sizden ozel mesaj geldikce listeye ekleyecegim
  • 3 kişiyle öyle ahım şahım bir indirim falan alamayız dimi ?
  • arkadaşlar kardeşime C4 MCP almayı düşünüyoruz. bir kişi daha ekleyin :)
    bu arada 10milyara sıfır faize pek inanmayın.ancak liste fiyatından alırsanız
    o krediyi kullanabiliyorsunuz. e tabi listeden indikleri için o kampanya da yalan oluyor:)
  • Ne olursa olsun tek basina gidip pazarlik yapmaktan iyidir diye dusunuyorum ben. En azindan 5 kisi olsak cok daha iyi olur tabi. Ortalama 40.000 YTL deseniz araca 5 kisinin 200.000 YTL civari bir getirisini elinin tersiyle itemezler heralde bu ekonomik durgunlukta.
    quote:

Orjinalden alıntı: historiyst_45

3 kişiyle öyle ahım şahım bir indirim falan alamayız dimi ?
  • Haklısınız ...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.