Şimdi Ara

Aralgame Encard %20 indirimi yapıyor mu? - Battlefield 4 Önsipariş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 haftadır Encard'ım gelsin de indirimli sipariş veriyim diye bekliyorum gelmedi. Malum BF4 önsiparişi de bugün yarın kapanıcak.

Şimdi Aral'ın ödeme seçeneklerine baktım banka kartı ile ödeme yok. Eğer encard indiriminden yararlanamayacaksam bari önsiparişi kaçırmayım. Bilen var mı %20 Enpara indirimi Aral'da geçerli mi?

• dostum bende encard sahibiyim ve bildiğim kadarıyla Aral kullanım alanlarına dahil değil.. Ama %100 eminimde diyemem varsa kesin olarak bilen paylaşırsa sevinirim.
  • Vatandan sipariş et bugun 91 tl kargo dahil 76 tlye geliyor kutulu dvdli sekliyle en iyi fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maximusix M kullanıcısına yanıt
    Encard gelmedi daha gelse çoktan verdiydim siparişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam şimdi türkiyeden oynamak için hangi tarih önemli 29 ekim mi 1 kasım mı anlamadım multi oynuycam ben
    şimdiden teşekkürler
  • mrmojo0009 M kullanıcısına yanıt
    1 Kasımda türkiye için açılacak ama bazı ülkeler için çoktan açıldı. Kanada vpn'iyle girersen oyunun yüklüyse eğer oynayabilirsin. Ama Aral oyunları 1 kasımdan önce göndermez yani kutulu alanlar anca aldıklarında yükleyip oynayacaklar oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konunun üzerinden epey süre gecmiş ancak belki birilerinin işine yarayabilir diye bilgilendirmek istedim aralgame sitesinden 3d secure olmadıgından enpara kart ile yapılan alışverişlerde para iadesi olmamaktadır saygılar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.