Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.929
Cevap
345
Favori
2.950.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: lordhammer

Aradım,bulamadım,ama hatırlıyorum.Bilen biri çıksın artık!
    quote:

Yardım!
    quote:

http://www.youtube.com/watch?v=OIbLwwc6zWc

Bu müzik ATV haberde de çalıyor.Daha önce başka arkadaşlarda sorrmuş ama kimse cevaplamamış.Lütfen yardım!

hala bulunamadı mı bi yıl oldu
    bilindik bi müzik gibi geliyor ama nerde duyduğumu hatırlayamıyorum
  • 'aşkımız eski bir roman' şarkısının kimin söylediğini bulamıyorum bir zeki mürenin söylediği var ama o değil bir kadın söylüyor.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: corsair61

selam arkadaşlar fast and the furious başında çalan bu şarkıyı arıyorum.şimdiden sağolun

http://www.dosyapaylasin.com/upload/download.php?file=1cbbc6d3f16c38767c9a86108e425010

Live - Deep Enough
  • quote:

Orjinalden alıntı: nick_9602

'aşkımız eski bir roman' şarkısının kimin söylediğini bulamıyorum bir zeki mürenin söylediği var ama o değil bir kadın söylüyor.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Muazzez Ersoy - Aşkımız Bir Roman
  • Gerçekten yıl oldu.Hala bilen yok.Ne müzikmiş arkadaş
    quote:

Orjinalden alıntı: enltxva

quote:

quote:

Yardım!
    quote:

Bu müzik ATV haberde de çalıyor.Daha önce başka arkadaşlarda sorrmuş ama kimse cevaplamamış.Lütfen yardım!

• Arkadaslar Ben 2 sarkiyi ariyorum..Ama nasil tarif edecegimi bilmiyorum..Birinci sarki asLinda cok biLindik..Metro Fm Clubberzone'de gecen sene her gece saat 1'e ceyrek kala cıkardı..Sarki yamyamlara atfen yazılmıs gibiydi..icinde davullar vardi..Kalın bi sesle "hulo hulo" gibi bisey diyodu..Clubberzone dinLeyen herkes bu parcayi bilir..

Diger sarki ise , bu parcadan yaklasık 20 dk sonra cikardi..Onda da "Banşi şi yo vanna Bangi Bangi şiii" diyodu..Bu da davullu..Bunlari biliyosaniz mutesekkir olurum..
  • Şarkı sormak için üye olmayın arkadaşlar...Önce paylaşım yapın sonra sorun ne soracaksanız.
  • http://www.youtube.com/watch?v=-HoL2ZE_5hM

cok acıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: Karşıyakalı™

http://www.youtube.com/watch?v=-HoL2ZE_5hM

cok acıl

tehlikeli madde-bitchesss
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGNuM1

ImpR3ss!v @
    şu bin bir gece de çalan aralarda ama dizi müziği değil klasik güzel bir parça ismi,
    Şehrazat-Korsakov değil birisi onu söylemiş.
  • ARKADAŞLAR
    GALATASARAY TV'DE LİNCOLN TRANSFER OLDUGUNDA ÇALINAN BİR KAÇ ŞARKI VARDI
    TO BRAZIL VE SAMBA LUPU SAMBA BENDE VAR.BİR ŞARKI DAHA ÇALIYORDU,MRS.TANGOOO DIYE BAGIRIYORDU BI YERINDE (galiba tango diyordu) O SARKIYI BILEN VARSA PMDEN YOLLAYABILIR MI LINKINI?
  • Arkadaslar Driver Parallel Lines Adlı oyunda oyunun sonlarına doğru Arabalar modern olduktan sonra Şehirde dolasırken bir müzik çaldı Cok hosuma gitti ama bulamadım

Speed speed speed speed....... I m Taking to speed Gbi Rock tarızı idi yardımcı olursunuz sevinirim
  • American Chopper ın jeneriğinde çalan şarkıyı bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaatciSylar -- 15 Kasım 2007; 17:10:22 >
  • quote:

quote:

ImpR3ss!v @
    şu bin bir gece de çalan aralarda ama dizi müziği değil klasik güzel bir parça ismi,
    Şehrazat-Korsakov değil birisi onu söylemiş.

• beyler bulanı anlından öpücem hani hergğn power fm de çıkıyor sabah
    ben hiç hiç kimseyi böyle sevmedim al dedim vur demedim die çok güzel bir şarkı acil lazım ismi lütfen
  • quote:

Gerçekten yıl oldu.Hala bilen yok.Ne müzikmiş arkadaş
    quote:

Orjinalden alıntı: enltxva

quote:

quote:

Yardım!
    quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enltxva -- 15 Kasım 2007; 18:38:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: YardımaGeldim

beyler bulanı anlından öpücem hani hergğn power fm de çıkıyor sabah
    ben hiç hiç kimseyi böyle sevmedim al dedim vur demedim die çok güzel bir şarkı acil lazım ismi lütfen

Nev Sukut-u Hayal
  • arkadaşlar.haberci belgeselinin girişinde çalan şarkıyı biliyomusunuz.afrika ezgileri var parçada.çok aradım ama nafile.inş bulabiliriz
  • arkadaslar tvde kalanlaları dolasırkene melltem tvde sakkbaz dıe bı programa takıldım...tesadufen ordada bı muzık calıodu hosuma gıttı bulabılırsek ne gusel olur:D sarkı sole biiiiip baaaap bap barap biiiiiiiiiipppppp bap bap barap bara bara boooooommmmmmm ayne bole ıns bulurz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: thallia

arkadaşlar.haberci belgeselinin girişinde çalan şarkıyı biliyomusunuz.afrika ezgileri var parçada.çok aradım ama nafile.inş bulabiliriz

Peter Buffett - 500 Nations
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.