Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.935
Cevap
344
Favori
2.956.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sanırım 1999-2000 yılları arası çıkan bir şarkıydı.Fransızca bir şarkı.Ensrümental tarzı.İçerisinde
    fransızca sözler var ama genelde müzik.Başlarken birkaç erkeğin fransızca sözleriyle başlıyor.Şarkının ortalarında
    müzik birden susuyor ve bir kadının inlemeleri geliyor ve müzik tekrar başlıyor.Bazen hotbird deki saçma sapan
    erotik show yapan kadınların bulunduğu kanallarda fon müziği olarak çıkıyor.Hareketli omegavibes tarzı gibi
    Bilen var mı acaba bu müziği?
  • Türkiyem türkiyem cennetim benim eşsiz milletim diye başlayan parçayı kim (kimler) söylüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ImpR3ss!v

quote:

Orjinalden alıntı: darendelideli

Kanal 24'de yayınlanan tasarım dükkanı müziğini bilen var mı?
    Bir kız rammm daramm daa dararararararararam (burda ton değişiyor biraz)raam daaaram şeklinde devam eden bir melodi söylüyor.Youtubedan bakıyorum videosunu bulursam koyacam.

---

Müziği bulamadım 1 programlık da kullanılmış olabilir.Bugün 13.30'da yayınlanan programda çalmıştı.

Linda Scott - I've Told Every Little Star

çok sağol valla bu şekilde kimsenin bulacağını tahmin etmezdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ylmzgrpnr

http://www.youtube.com/watch?v=wtnYZXHkF4Y

şu videoda çalan şarkının uzunu varmı hani varya çalan ritim onun uznunu arıyorum

Bu şarkıdaki melodinin orijinalini bilen var mı arkadaşlar?

*NOT: Orontez - Ne bakıyosunuz lan! (instrumental) bu melodinin cover'lanmış şekli...Onu buldum ama bana orijinali gerekli arkadaşlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali_88

FOX tvde 27 ekimde yayınlanan 'Benimle Dans Edermisin'elemelerinde 'Furkan' isimli yarışmacı üzerinde beyaz bir kıyafet vardı yarışmacının üstünde,hatta sonlara doğru robot kıyafetli bir yarışmacıdan önce çıkmıştı.'Furkan'ın dansında çalan parçayı arıyorum.Parça sanki böle tek tondan oluşuyo ince biton.

Arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen çok arıyorum bu parçayı.
  • "I like the way you move"
    bu şarkıyı kim söylüyor bilen varmı?
  • Ya arkadaşlar benim istediğim şarkı biraz zor ama yine de bi soriyim size;Şener şen'in oynadığı ''namuslu''filminde hani mahalleden kahraman gibi kamyonetin üstünde halkı selamlıyor ya işte o anda arkada çalan şarkıyı ariyorum şimdiden sağolun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara_eylül

Türkiyem türkiyem cennetim benim eşsiz milletim diye başlayan parçayı kim (kimler) söylüyor
  • lavıslı lavıslı dam dam darı ram rara rı ram lavıslı lavıslı na na nı nam arkadaslar bu sarkıyı arıyorum hatta 20 ekımde buzda dans programında ece gurselı tanıtırken calmıstı ıns bulurus
  • quote:

Orjinalden alıntı: (s)éq0

"I like the way you move"
    bu şarkıyı kim söylüyor bilen varmı?

BodyRockers - I Like The Way
  • quote:

Orjinalden alıntı: c1a2n3e4r5

lavıslı lavıslı dam dam darı ram rara rı ram lavıslı lavıslı na na nı nam arkadaslar bu sarkıyı arıyorum hatta 20 ekımde buzda dans programında ece gurselı tanıtırken calmıstı ıns bulurus

Eiffel 65 - Blue
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayta21955

arkadaşlar radyo tatlıseste muzonun jingle müziğini bilen varmı konuşma aralarında çalışıyo yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum

ARKADAŞLAR BİLEN YOKMU ACABA DARBUKALI Bİ MÜZİK ARADA KLARNET GİBİ BİŞEY ÇALIŞIYO MELODİSİDE ŞÖYLE DIRIRIRIRI RIRIRIRI RII RII GİBİ BİŞEYLER YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİCEM KAÇ SENEDİR ARIYORUM SENEDİR ARIYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: kapakolsun

Ya arkadaşlar benim istediğim şarkı biraz zor ama yine de bi soriyim size;Şener şen'in oynadığı ''namuslu''filminde hani mahalleden kahraman gibi kamyonetin üstünde halkı selamlıyor ya işte o anda arkada çalan şarkıyı ariyorum şimdiden sağolun...
  • http://www.youtube.com/watch?v=HvPugGD1bPs ımpressıve su sarkının basını ve bıras ılerısını dınle nolur benım aradıgım sarkıya benzıo sadece bası bıras dınle ıns bulursun eıffel 65 ııcn tekrar tesekkkur ederım saol lutfen bu sarkının basını ve ılerısını bıras dınle bu sarkıyı kadın soluo ama benım aradıgım sarkıyı erkek soluo bası benım aradıgım sarkıya benzıo zahmet olmassa bı dınle ve ara tesekkurler...
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var!!Acaba şu kanal d nin mobil haber reklamında çalan müziği bilen var mı bi de sitesinde de var.Hatta link şu:http://www.kanald.com.tr/mobil/mab.aspx burada telefonun üstüne tıklayınca mehmet ali birand ın sesinin arkasında fon müzik olarak duyuluyor.Lütfen bana acil olarak bu müziği buluırsanız sevinirim.Foruma bazen bakamıyorum bulan olursa maillime atsın ya da msn den ekleyip söylertse sevinirim.

tommy216@hotmail.com
  • ARKADASLAR BEN SAMPIYONLAR LİGİ BASLAMADAN ÖNCE CALAN MÜZİĞİ ARIYORUM
    YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM
  • http://www.youtube.com/watch?v=HvPugGD1bPs ımpressıve su sarkının basını ve bıras ılerısını dınle nolur benım aradıgım sarkıya benzıo sadece bası bıras dınle ıns bulursun eıffel 65 ııcn tekrar tesekkkur ederım saol lutfen bu sarkının basını ve ılerısını bıras dınle bu sarkıyı kadın soluo ama benım aradıgım sarkıyı erkek soluo bası benım aradıgım sarkıya benzıo zahmet olmassa bı dınle ve ara tesekkurler...
  • bende su parcayı bulamadım
    yuzuklerın efendısı ıkı kule fılmınde rohanlıların mıgfer dıbıne yolculuk yaparken kurtların baskınından sonra aragorn nehre dusuyor kıyıya vurduktan sonra baslayan sahnede calan parcayı bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 29 Ekim 2007; 21:44:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: c1a2n3e4r5

http://www.youtube.com/watch?v=HvPugGD1bPs ımpressıve su sarkının basını ve bıras ılerısını dınle nolur benım aradıgım sarkıya benzıo sadece bası bıras dınle ıns bulursun eıffel 65 ııcn tekrar tesekkkur ederım saol lutfen bu sarkının basını ve ılerısını bıras dınle bu sarkıyı kadın soluo ama benım aradıgım sarkıyı erkek soluo bası benım aradıgım sarkıya benzıo zahmet olmassa bı dınle ve ara tesekkurler...

Arkadaşım bu parça için aynı mesajı en az 10 kez yazmışsın. Burada yazılan her mesaj okunuyor. En azından ben okuyorum buna emin olabilirsin. Sorduğu parçanın adını 1 hafta sonra öğrenen arkadaşlar var. Biraz sabırlı olmak lazım. Senin sorduğun parçaya ilk mesajında bakmıştım, bilsem yazardım veya başka biri bilse yazardı. Bak bir önceki sorduğun parçanın adını tak diye yazdım bu da mesajın okunuyor anlamına gelir. Ama sürekli mesaj yazman hem sana bir fayda sağlamaz hemde konu kirliliğine neden olur. Lütfen mesaj yazmadan önce bu hususlara dikkat edelim...
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.