Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (2124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.929
Cevap
345
Favori
2.950.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21222123212421252126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu gün TRT FM'de saat 8:48 civarı çalan bir müziği arıyorum bir türlü bulamadım simdidedn yardımınız için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/sCYmvoD6Dxc

Arkadaşlar bu reklamda çalan müziğin adını bilen var mıdır??

• https://www.youtube.com/watch?v=JgXqigE-Blo
    4.00 baslayan müziğin ismi nedir acaba
  • Beyler son günlerde arabalarda çalan bi hareketli müzik var ama ismini bulamadım.Sedat-Horoz şarkısına benziyo arka fon müziği ama tam onun gibi değil :D Bilen varsa yardım ederse çok memnun olurum :D
  • Beyler benim aradığım parçadan aklımda hiç bir melodi yok . Klipte oldukça kilolu ve seyrek uzun saçlı bir adam vardı.Havuzun için de söylüyordu. Bir ara baya trend oldu sanırım. Hatırlayan olursa çok sevineceğim :)
  • Metro fm de bugün denk geldim nakaratında bi ablamız come to my party diyor sanırım o kadar emindim ki onu dediğinden shazama dinletmedim bulurum ne de olsa diye sonra durum nafile bulamadım :D

• Arkadaslar bende eski bir türkçe sarki ariyorum. Sarki sotis Volanis - Poso Mou Leipei sarkisinin muzigini alip seslendiren bir kadin sarkici oyle pek unlu degil. Hatta ayni muzugi serdar ortac beni unut ve abidin bosuna olarak seslendirdi. Bu kadinda baska turlu seslendirdi. uzun zaman oldu aklima gelmedi ve bulamadim yardimlarinizi bekliyorum.

• böleydi şarkı tabiki okunusu

büyük ihtimal NCS [NoCopyrithSounds) ındı

afe gafe bambam babababam afe gafe babamabababam
    ondan sonra
    rrrrrapapapam rrrrapapapam rrrrapapapapapappam rrappapapam rrapapapam böle devam ediyo bulun
  • Realanimefan R kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaslar.
    6--7 yil once t.v kanallarinda cok sik izledigim hip hop tarzi bir kilip ariyorum.
    sokakta dans eden salvar giymis zenci erkekler söyluyorsu.
    kilip hangi dilde oldugu bilmiyorum.
    kulaga hos gelen hareketli bir kilipti.
    bu kiliple ilgili turk sarkicilarin calinti parcalari arasinda gecen bir t.v programinda tetkrar bu kilibi gormustum
    mc hammer can't touch this kilibe benziyordu.
    bu biraz daha slow olaniydi diyebilirim.
    yardimci olursaniz cok mutlu olurum.
    tesekkurler.
  • https://www.youtube.com/watch?v=jzn-rPxFb18

Burda Çalan Müziği Bilen Varmı Arkadaşlar Aramızda Tahmini Film Ost Du Diyorum Ama Tam İsmi Nedir.... Tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 3 Ağustos 2016; 12:13:06 >
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Er Turan - Türk Kanı

• Emirio kullanıcısına yanıt
    Tşkler Sağolun
  • Arkadaşlar. Bugün lig tv de 1 yıldız 10 gol programında gördüm ilk defa. Alternatif Rock şarkısı. Şarkının sözlerinden aklımda kalan sadece üç kere ard arda you choose you choose you choose diyordu. Memet ali gibi oldu ama bilen varsa söyleyebilir mi hayrına

• Arkadaşlar bir şarkının az bi kısmını biliyorum ve hatırlıyorum şarkıda bi kısım var eeeeeeeeeeeeeeeeee diye devam eden kısım var sonra da eeeee eeeee eeee eeee devam ederek baslı kopmalık yer var size zahmet adı bilen varsa şarkı yabancı hızlı şarkıydı

• Edurna E kullanıcısına yanıt
    Bu mudur hocam?

• Arkadaşlar bugün radyoyu açınca son nakarata denk geldim aradım ama bulamadım.
    Türkçe şarkı. Toygar Işıklının sesine benziyordum. Hatta bence oydu. şarkı sözü "ama hayatta hep kaybedenlerdendik" gibi bir şeydi
  • Beyler bi müzik vardı ama spotify'da bile throwback listelerinde bulamadım. Klibinde gece vakti kadın kırmızı bir spor araba kullanıyordu araba corvette olabilir tam hatırlamıyorum 1998-2002 yılları arasında çıkmıştı bu şarkı şarkıcının adı jea gibi birşeyler başlıyordu sanki yani aklımda öyle kalmış ama ben bulamadım bir türlü eğer bu dediğim şarkıyı hatırlayan varsa bulabilirse sevinirim
  • Arkadaşlar benim de bulamadığım iki şarkı var.
    Metro + da çalıyordu..

Birinde şapkalı bir adam şarkı söylüyordu. Koşuyorlardı falan. "You can run run run " gibisinden sözleri vardı...

Diğerinde biraz uzun saçlı bir çocuk vardı. Etrafında kızlar vardı. What is madcon this is madcon.... when the sunshine too around me I feel better gibisinden sözleri vardı ama tam hatırlayamıyorum. Bip bo bip bo bip bo bip bo bibibibi bip bo bip bo bip bo diye de müziği vardı.

Hatırlayan, bilen?

Düzeltme: 2. şarkı bulundu--> Magic Box- This is Better

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Multimetre -- 16 Ağustos 2016; 20:38:15 >
  • Arkadaşlar sözleri hatırlamıyorum ama klipte beyaz saçlı zenci bir arkadaş oynuyordu kısa saçlı İbrahim yattara gibi ellerinden siyah duman falan çıkartıyordu mısır figürü gibi hareketler yapıyordu.Bilen varsa nolur söylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: toridishler

https://www.youtube.com/watch?v=JgXqigE-Blo
    4.00 baslayan müziğin ismi nedir acaba

Parça bu hocam.

Loreena McKennitt - Night Ride Across The Caucasus
  • 
Sayfa: önceki 21222123212421252126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.