Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (1421. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.935
Cevap
344
Favori
2.956.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emmpati

quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

bunuda bi el atabilirmisiniz kim söylüyor ve şarkı adı nedir?
    http://s2.dosya.tc/server8/zNVIrk/FR0001.WAV.html

John Puzzle feat Elise - So Far So Good

çok teşekkür ettim
  • merhabalar son zamanlarda power fm number one virgin radio gibi radyolarda çalan bi şarkıyı arıyorum. top10da flan bulamadım balkan şarkısı gibi bişey adamın biri söylüyo şarkıyı fakat ne nakarat ne bi söz bilmiyorum bulursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Orijinalden alıntı: berkince99

Arkadaşlar merhaba 3 gündür bu şarkıyı arıyorum en son fenomende çaldı bende kaydettim, son çare soundhound bulur dedim. Oda bulmadı upload ettim güveniyorum size arkadaşlar lütfen bilirsiniz siz ...

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/jmpo81dq/lalal.wma.html

Fenomen'de dinleyip bulamadıklarınızı Fenomen'in konusuna yazarsanız daha kolay bulunabilir. En son yine bu şarkı sorulmuştu hatta.

Ya sen varya adamın dibisin kardeşim diyecek lafım yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanus

I know i know i know dio bi bayan ust uste.. Radyoda duydum.. Bilen var midir?

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba 3 gündür bu şarkıyı arıyorum en son fenomende çaldı bende kaydettim, son çare soundhound bulur dedim. Oda bulmadı upload ettim güveniyorum size arkadaşlar lütfen bilirsiniz siz ...

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/jmpo81dq/lalal.wma.html

Fenomen'de dinleyip bulamadıklarınızı Fenomen'in konusuna yazarsanız daha kolay bulunabilir. En son yine bu şarkı sorulmuştu hatta.

Ya sen varya adamın dibisin kardeşim diyecek lafım yok!

Rica ederim keyifle dinle hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.efe

merhabalar son zamanlarda power fm number one virgin radio gibi radyolarda çalan bi şarkıyı arıyorum. top10da flan bulamadım balkan şarkısı gibi bişey adamın biri söylüyo şarkıyı fakat ne nakarat ne bi söz bilmiyorum bulursanız sevinirim

Up up up
    Anlatamadim sanirim yokmu bilen ya rus ya balkan sarkisi son zamanlarda radyoda calmaya basladi adamin biri soyluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir filmde arkafonda çalan yabancı müzik var bulamadım bir türlü lütfen ismini bilen varsa yazabilirmi. Burda da bulamazsam hiç bulamam. Müzik linkteki video da 6:50 dakikada başlıyor. disco falan işte millet patlıyo :D

http://www.filmifullizle.com/esrefpasalilar-2010-yerli-film-full-izle.html/3

BEYLER Bİ EL ATIN LA
  • quote:

quote:

EyvAllah ustad sagolasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

EyvAllah ustad sagolasin

Rica ederim keyifli dinlemeler.

• dizi & reklam ve birçok fon ve jenerik müziği için kanalımı takip edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmpati

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Arkadaşlar, aşağıdaki videoda çalan parçayı bilen var mıdır?

http://www.videyon.com/Video/51450-iste_o_unutulmaz_kavga_Who_can_forget_this_Legend_Fight/105/

Bone crusher FeaT Killer Mike & T.i - I never scared

Yardımınız için teşekkürler.
  • quote:

quote:

merhabalar son zamanlarda power fm number one virgin radio gibi radyolarda çalan bi şarkıyı arıyorum. top10da flan bulamadım balkan şarkısı gibi bişey adamın biri söylüyo şarkıyı fakat ne nakarat ne bi söz bilmiyorum bulursanız sevinirim

Up up up
    Anlatamadim sanirim yokmu bilen ya rus ya balkan sarkisi son zamanlarda radyoda calmaya basladi adamin biri soyluyor

Portekiz şarkısı, ama Balkan ezgileri var melodisinde. Bu mudur?

• Eurovision şarkımız .
  • kafayı yiycem bu müziği reklamda ilk defa görmeden 5dk önce itunesdan dinlemiştim ve dinledikten sonra silmiştim.klasik müzik olduğunu biliyorum hatta bu müzik,arşivimde var onuda biliyorum ama defalarca karıştırdım arşivi bi türlü bulamadım belkide silmişimdir bilemiyorum lütfen cevap bekliyorum fena kafama takıldı bu olay ya.

http://www.vidub.com/vidub-house/evo-paintball-monopoly-burger-king-de
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunt3rk1ll3r

Arkadaşlar Arena (2011 yapımı olan samuel l. jackson'un oynadığı film)'da çalan müziği arıyorum. Hatta son dövüşten önce 01:14:40ta çalmaya başlayan müzik baya aradım ama bulamadım

Yardımcı olacak yokmu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

quote:

Up up up

Portekiz şarkısı, ama Balkan ezgileri var melodisinde. Bu mudur?

ilgilize teşekkür ederim unsal07 fakat bu şarkıyı biliyorum bu değil aradığım şarkı daha rahat bi söyleme tarzı var söyleyenin tahminim yaşça da daha büyük
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekurinkata

burada çalan şarkının ismini bilen var mı?

up
  • Sa Ya Bi Şarkı vardı klibini anlatıyım düğün gibi bi yer bi kız bi cocuk sarkı söylüyor kız naz yapıyor felan sırpça veya bulgarca bi dil güzel şarkı klipte habire bi cocugu gösteriyodu bi kızı sonra dans eden insanları kız sarışındı cocuk hafif oğlan gibiydi vass mydı voss mydu öyle bieydi kzn ismi cok aradım bulamadım yardım
  • Son zamanlarda bir sarki duyuyorum sürekli. Tamamiyle enstrümantal, söz olmayan bi Yunan müzigi sanirim. Yavas bir bicimde baslayip giderek hizlaniyor, bugün Cek Cumhuriyeti'nde gittigim bi voleybol macinda da set arasinda caldilar, bütün salon alkisla eslik etti falan öyle bi müzik. Calan enstrümani bilmiyorum ama ayni enstrüman var sürekli sarkida. Yani ancak bu kadar anlatabilirim, bi fikri olan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radiohead

kafayı yiycem bu müziği reklamda ilk defa görmeden 5dk önce itunesdan dinlemiştim ve dinledikten sonra silmiştim.klasik müzik olduğunu biliyorum hatta bu müzik,arşivimde var onuda biliyorum ama defalarca karıştırdım arşivi bi türlü bulamadım belkide silmişimdir bilemiyorum lütfen cevap bekliyorum fena kafama takıldı bu olay ya.

http://www.vidub.com/vidub-house/evo-paintball-monopoly-burger-king-de

• 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.