Şimdi Ara

ARADAKİ FARK NE ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar anlayamadığım bir konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum. Şimdi bu forumda iki arkadaş charını satıyor ikisinde de two hand sword legend +12 var ama birisi phy atk 4680-5442 %61 ---- diğeri 3451-4218 %80 bu nasıl olabiliyor ? rakamlarmı yanlış yoksa bu son event de basılan artılar mı silindi yoksa joymax ın henüz tanımlayamadığımız bir şabalaklığı daha mı ?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btyosa -- 18 Aralık 2011; 20:39:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: btyosa

arkadaşlar anlayamadığım bir konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum. Şimdi bu forumda iki arkadaş charını satıyor ikisinde de two hand sword legend +12 var ama birisi phy atk 4680-5442 **** ---- diğeri 3451-4218 %80 bu nasıl olabiliyor ? rakamlarmı yanlış yoksa bu son event de basılan artılar mı silindi yoksa joymax ın henüz tanımlayamadığımız bir şabalaklığı daha mı ?????

event sırasındaki basılan + lar şu an geçersiz görünüyor.rapor ettim salı günü çözerler belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MataRayshuNe

quote:

Orijinalden alıntı: btyosa

arkadaşlar anlayamadığım bir konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum. Şimdi bu forumda iki arkadaş charını satıyor ikisinde de two hand sword legend +12 var ama birisi phy atk 4680-5442 **** ---- diğeri 3451-4218 %80 bu nasıl olabiliyor ? rakamlarmı yanlış yoksa bu son event de basılan artılar mı silindi yoksa joymax ın henüz tanımlayamadığımız bir şabalaklığı daha mı ?????

event sırasındaki basılan + lar şu an geçersiz görünüyor.rapor ettim salı günü çözerler belki.

Şuan sadece rakamlarda değişiklik var damage larda değişiklik yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.