Şimdi Ara

Arada kaldım HITACHI L42VP01C vs toshiba 42x3030 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ama halawww.toshiba.com.tr de bu model gözükmüyor...fakar vatan bilgisayar ve toshibashop.com.tr sattığına göre garanti de bir problem yoktur...bu arada toshibashop.com.tr de 3600 ytl ama yanında da 19" lcd tv hediye yani adamlar hediye diye çaktırmadan bir tv daha satıyorlar....ama hoppus arkadaşımın dediği gibi bu gidişle vatandan birer tane toshiba alıcaz galiba
  • bende anlamıyorum toshibashop'ları illa o parayı alacaz diye binbir türlü takla atıyorlar. Tabii eldeki fazla ürünleri elden çıkarma kaygısı da var. hatırlarsınız 37wl68 gibi canım bir cihazı hddvd oynatıcıyla beraber verecez diye 4000ytl gibi bir fiyata satmaya çalıştılar uzun zaman. en güzelini vatan yapıyor. cardfinansı da arkasına almış. toptan olarakta dükkana resmen yığmış (pazar günü ankara vatana gittiğimde toshiba tv kolilerinden adım atacak yer yoktu nerdeyse :) ) tvleri iyi fiyattan satıyor.
  • dumspirospero hitachi sanırım 50Hz benim anladığım kadarı ile. Diğer yorumları sen nerden okudun konu hakkında ? Buraya yazarsan sevinirim.
  • ben 3099 fiyatını armada da görmüştüm ayın 2 sinde. kampanyanın 31 ocakta biteceğini söylemişlerdi. telefonla teyit ettiysen sorun yoktur dostum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.