Şimdi Ara

Aracınızın olmazsa olmazı??:) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
2.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • GİZLEMİYORUM Kİ ZATEN EVET SATIYORUM.NASIL BURDAN BİLGİ EDİNİYORSAM DİĞER ARKADAŞLARA DA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUM.TAMAM MI KARDEŞ ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsemavi

GİZLEMİYORUM Kİ ZATEN EVET SATIYORUM.NASIL BURDAN BİLGİ EDİNİYORSAM DİĞER ARKADAŞLARA DA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUM.TAMAM MI KARDEŞ ..

Bir insanın eline fazladan 5 tane nasıl geçer ilginç..
  • Motor.

En az 200 hp lik bir motor. :)
  • motoru olsun yeter
  • GTİ motoru&logosu
  • Teyp dışında olmazsa olmazım yok..

Dört tekerlek bir direksiyon olsun yeter.. Bunu bile kullanırım seve seve..
     Aracınızın olmazsa olmazı??:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 2 Kasım 2011; 19:07:29 >
  • Direksiyondan kumanda müzik sistemi
    Hız sabitleme
    Sunroof veya panaromik cam
  • benim için pencere altındaki krom çıtadır en önemli olanı. 2 aracımda orjinalinde yoktu, biz taktırdık, diğerleri çerçeveli zaten. ayrıca beyaz ön far (çakma xenon değil ama) ve sis farları da olmazsa olmaz. illaki ampülleri değiştiririm anlayacağınız. camlarda da siyah cam ve son olarak arkada Atatürk imzası.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut T. -- 2 Kasım 2011; 19:17:36 >
  • Benim için sunroof, kol dayama önemli.
  • Aracımın olmazsa olmazı Kontak Anahtarıdır
  • Deri döşeme - Has deri döşemesi olmayan araç benim için eksik araçtır. Krem renk ilk tercih.
    Malzeme kalitesi ve detaylara özen - hangi sınıf olursa olsun milyarlar dökeceğim araca karşılık, üreticinin bu iki maddeye gösterdiği özen benim için müşterisine saygısıdır.
    Düzgün tasarımlı jantlar - Aynı şekilde benim gözümde aracın üretiminde markanın ne kadar savsaklayım, savsaklamadığının bir göstergesidir.
    Yalıtım - kötü yalıtım = başarısız marka

bunlar benim olmazsa olmazlarım, bu özelliklere sahip olmayan aracı -yalıtım harici(kritik değil)- para verip almam.

Onun dışında iyi bir ses sistemi, çift yönlü dijital klima, uzaktan kumandalı katlanır yan aynalar, yükseklik ayarlı havalı süspansiyon, sunroof, otomatik vites, park sensorü gibi özellikleri tabi ki güzel ama olmasa da olacak şeyler bence.

Elektrikli camları hiç saymıyorum,hangi marka olursa olsun yıl 2011 olmuş, hala manuel camlı araç satmaya çalışan markaya gülerim sadece.

• Deri döşeme , sunroof , zenon far , 17+ inç çelik jant , 1000 wat+ ses sistemi, kesinlikle benzinli ama lpg ile kullanılan 150+ bg lik motor, düz vites , geniş iç hacmi , içinin aydınlatmasıda iyi olmalı ......
  • Orjinal olması. (orjinal derken parça degişikligi boyalı vs.. kastetmiyorum) Türkiyedeki arabaların çogu oynanmış oluyor. Örnegin yurt dışında 80 model audiler bile pırıl pırıl fabrikadan çıktıgı gibi kullanıyor insanlar. Ve arabalar cidden albenili duruyor. Nedenini tam anlayamadım belkide bunun yüzünden ama avrupadan gelmiş bir golf bile görsem uzaklaşana kadar bakıyorum. orda insanlar arabalarına farklı baktıklarını düşünüyorum. burda kullanılmış 5.20 ile avrupadaki 5.20 arasında daglar kadar farklar oluyor...
  • ŞÖYLE GECER : İHTİYACINDAN FAZLA ALIRSAN .. UYGUN FİYATA BULDUM FAZLA ALDIM KALANLARINI DA SATIYORUM.MUHALEFET OLMASANA İŞİNE BAKK
  • klima
    abs
    esp
    hava yastıkları

yağmur sensörü, far sensörü gibi şeyler biraz işin oyuncağı, ekstrası...
  • aslında çok var ama ilk ikisi: radyo ve klima.
  • Kol dayama , radyo , fonksiyonel direksiyon.
  • Ekleme yapıyım. Güneş gözlüğü. Daha çok uzun yolda. Ve navigasyon cihazı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.